Arama sonuçları: *

1. unwontv

DA Forum Hangi Monitör'ü Kullandığını Söylüyor

Senin bilgisayarın ne ve ne zaman aldın? 5 yıl önce bundna daha iyi monitörü 400e alırdın 500e de pc toplardın epey bi giriş seviyesi.
  2. unwontv

5 oyun için yeterlimi

Forza'yı düşük grafiklerde oynatır ayrıca SSD, anakart ve PSU hakkında hiç bir bilgimiz yok. Neden Gittigidiyordan alıyorsunuz ki Itopya, Gamegaraj, Gamingen, İncehesap gibi sitelerden alabilirsiniz. 1627401325 Sistemde AMD Ryzen 4300GE işlemci var ve bu işlemci APU bir işlemci. APU...
  3. unwontv

🔥İndirim AMD Ryzen 5 3600 Tray - 1499 TL

İyi fiyat almayı düşünenler kaçırmasın.
  4. unwontv

DA Forum Hangi Monitör'ü Kullandığını Söylüyor

https://www.hepsiburada.com/philips-223v5lhsb2-00-21-5-60hz-5ms-hdmi-analog-full-hd-monitor-p-HBV00000JORSE?magaza=BesTechBilisim 6 ay önce 600 Liraya almıştım..
  5. unwontv

Gigabayt aorus M2 alınır mı ?

Alınır bence.
  6. unwontv

2.el 1050ti'mı gtx 1060'mı

1060 tabii ki.
  7. unwontv

i5 10600kf neden i5 10600 den ucuz

İndirim olmuş olabilir ve 10600kf nin yanından hem soğutucu çıkmıyor hem de dahili grafik birimi yok.
  8. unwontv

Youtube YouTube da izlenmemi nasıl arttırım.

Arkadaslar bir ay önce bir YouTube kanalı açmaya karar verdim. izlenmenin en önemli yolu farklı içerik biliyorum ama imkanım çok olmadığından farklı içerikler çekemiyorum. İzlenmek için diğer küçük ama özellikle bazı videoları tutan kanallari izledim ve bir çoğumuzun sevdiği popüler vineci Aykut...
  9. unwontv

1080 ti mi Gtx 1650 mi

Düz 1080 bile 2060 ile kapışıyor FPS olarak
  10. unwontv

İZOLY Kasalar iyi mi? ?

Hayır iyi değil fosil bilgisayar parçalarını toplayıp getiriyorlar.
  11. unwontv

İninal veya Papara kartlar nerede satılıyor?

Hangi marketler bilgin var mı?
  12. unwontv

İninal veya Papara kartlar nerede satılıyor?

Ben sadece Şok'ta satılıyor diye biliyorum ama başka satılan yerler var mı A101 falan başka satan marketler var mı?
  13. unwontv

Aoc 23.8" 24G2U nasıldır

Güzel gibi.
  14. unwontv

700 Lira İkinci El İdarelik Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşım arıyor kısa süre iş görmelik bir yerden 500 Liraya da Ryzen 5 1400 bulmuş bu işlemciyle güzel gidecek öneriniz var mı?
  15. unwontv

4630 TL BÜTÇEYE PC TOPLAMA

1050ti devri bitti bence.
  16. unwontv

2020 Yılının En Başarılı Ekran Kartı Markası? - MARKA ÖDÜLLERİ

Bence ASUS. Fiyatları cep yaksa da RTX 3000 serisinde çok güzele ekran kartları yaptılar.
  17. unwontv

En Sevdiğiniz Ekran Kartı Markası

ASUS'un tasarımlar çok hoş bence.
  18. unwontv

Bana profil fotoğrafı yapabilecek var mı?

Gerek kalmadı arkadaşlar.
  19. unwontv

Ryzen 5 3500X Ekran Kartı Olmadan Görüntü Alma

Konuyu yanlış anlamışım 50-60 lira ikinci el ekran kartı alırsam görüntü gelir mi sorduğunu farketmemişim sadece işlemci ile görüntü alır mıyım diye soruyor sandım.
Top Bottom