Arama sonuçları: *

• Users: oTToman16
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. oTToman16

İCloud 45 gb ihlal ediyor

Arkadaşlar. İCloud da sadece 1.92 gb fotoğraflar varken 45 gb yedekleme görünüyor nedir bu bilmiyorum. Alan yönete girdiğimde ise bu yedeklemeler deki 45 gb nelerin kapladığını anlamıyorum. Bilgisi olan var mı?
  2. oTToman16

IOS İphone 15 pro Beklenir mi? 14 pro mu alınmalı?

Arkadaşlar selam. İphone 14 pro almayı düşünüyorum fakat 15 i de beklemek istiyorum. Kararsız kaldım. 15 de fiziksel tuşlar kalkacak. A17 İşlemci olacak Type c girişli ya da thunderbolt 3 olacak daha hızlı veri aktarımı. 10x optik zoom dan bahsediliyor. 6 yerinde 8 ram olacak deniyor...
  3. oTToman16

Lisanslı Air özellikli TV Box Önerisi

Arkadaşlar Lisanslı ve air kumanda özellikli tv box arıyorum. sadece harici ip tv uygulaması kullanacağım. Aklımda olanlar *Botech wzone & homatics box Q ( air yok ama güzel cihazlar) *Dreamstar a5 pro ( çok pahalı) Bana bu konuda destek olabilir misiniz. Teşekkürler
  4. oTToman16

Android Ekranı kapalı tabletim birden youtube de video açtı

Arkadaşlar merhaba Tabletimin ekranı kapalı öyle ce duruyor du saatlerdir. Birden ses gelmeye başladı korktum. Elime aldığımda tarayıcıdan açtığım bir video yu devam ettirdi kendi kendine. Ekran kapalı iken de ses geliyordu. Youtube premium da yok bu arada. Sizce neden olur bu. Virüs mü?
  5. oTToman16

Video ve bebek izleme için tablet önerisi

Arkadaşlar merhaba. Bebek izlemek için ve genelde video ve görüntü kalitesi için 1000-2000 TL arası önerebileceğiniz bir tablet var mıdır. Oyun kesinlikle oynanmayacak. Bebek izleme ve youtube film video vs için istediğim için görüntü kalitesi aslında daha ön planda
  6. oTToman16

Laptop (MSİ) ÖNERİ / 20-23K

Arkadaşlar selam. Msi laptop lara önceden beri hayranlığım var. Masa üstü kısmında fan boy olmasamda amd ciydim. Laptop a ilk defa geçeceğim. Oda değişikliği sebebi ise masa üstü bilgisayarımı satmak zorundayım 2. El olarak yaklaşık 18 k değerinde bir sistemim var. Satışa çıkardım.. Sistemde ne...
  7. oTToman16

Yardım [ NEREDEN BULABİLİRİM] Animasyonlu fırıldak

Arkadaşlar bu ürünün linkini nerden bulabilirim. Aliexpresstede ya da banggood da var mıdır. Ya da ürünü bilen var mıdır. Animasyonlu pervane sanırım. Aradağım ürün bu
  8. oTToman16

[Resimli] Sistem fiyatı ne kadar yapar?

Arkadaşlar selam Sistemi satmak istiyorum Tahmini ne kadar yapar Tüm sistemin hemen hemen 6 ay garantisi devam etmekte Rush rca 909 atx kasa AMD R5 3600 Msi B550 Gaming Edge Wi-Fi Sapphire RX 5500 XT 8 GB ( çift fan) Hyperx fury 2x8 3200 Mhz cl16 ram Samsung 970 Evo Plus 250 gb 2 tb...
  9. oTToman16

3070ti nin yanına en iyi ryzen işlemci

Arkadaşlar selam. 3070 ti ekran kartı var. Msi B550 Gaming Edge Wi-Fi Anakart 32 gb ram 3600 Mhz. Bu sistemde en mantıklı ryzen işlemci ne önerir siniz. %60-70 oyun %30-40 arada video erit yapıyorum. Aklımda R5 5600 ve R7 5800 var. Daha iyi bişey de olur veya daha mantıklı. Bütçe de...
  10. oTToman16

Yardım Banggood vergi peşin mi alıyor.?

Arkadaşlar selam. Bir kulaklık alacağım. Banggood da vergi peşin mi alıyor du. İkiside resmi satıcı. Fakat banggood da vergi yazmıyor. Ali express de vergi yazıyor. Benim bildiğim banggood peşin alıyor du Ama emin olamadım. Banggood da sonradan bir daha vergi ödemek istemiyorum. Hangisini...
  11. oTToman16

ETH 27 MH ile Etherminer org 0.00038 (1.27dolar)

Arkadaşlar kazım mı zorlaştı. Bende mi sıkıntı var anlamadım. Son 3 aydır 0.00060 -70 arası alıyordum günlük ödeme hatta daha önce den 0.00170lerde idi. Dünden beri iyice sapıttı. Normal mi bu. Yoksa sorun mu var. Kartım RX5500XT 8 GB
  12. oTToman16

Ekran kartı VRM sıcaklığı inanılmaz 100 derece

Arkadaşlar selam. Kartım mining de. GPU memory sıcaklığım 92-100 arası değişiyor. GPU sıcaklığım ise 53-55 araştırdığumda. +%40-50 civarı olması geekliyniş. @RevDeisDou hocam ile de biraz konuştuk ona da danıştım. Size de danışmak istedim. Nedeni ne olabilir. Aklıma sıvı soğutma geldi. Benim...
  13. oTToman16

Binance açık spot emri 14 saattir bekliyor

1.74 iken doge alayım dedim hesabındaki TL ile. Doge aldım işlem emirlere düştü 14 saat geçmesine rağmen halen hesabıma gelmedi. Bu tarz şeyler yaşayan varmı. Ne yapmam gerek.
  14. oTToman16

360 MM Sıvı Soğutma Önerisi

Arkadaşlar 360 lık sıvı soğutma önerileriniz nelerdir. Bütçe max 1000-1200 pf360 iyi diyorlar ama. Performanslı bişey ne olabilir Yardımlarınızı bekliyorum
  15. oTToman16

Aliexpress den cep telefonu almak!!!

Arkadaşlar Aliexpress de bakıyorum bazı telefonlara geri bildirim yapanlar da Türkiye den arkadaşlar da var. Bildiğin adamlar Isparta ya geldi ankaraya geldi iyi satıcı diye yorum yapıyor. Bunlar nasıl alıyor. Yöntemi nedir yasal mı değil nasıl alabiliriz biz buradan telefon bilgisi olan varmı.
  16. oTToman16

James Donkey Saçmalığı. Bu kadar olur ya

İyi dedik şans verelim dedik. Şimdi gel gör ki askı aparatı takmıyorum. Ayak için bir çıkıntı var. Oturmuyor. Ya ben bilmiyorum yada bu monitör ü üreten de beyin yok. Bir de vida takma yerine bakar mısınız. İki sıktım vida fazla geldi. Ben bu monitörü nasıl asıcam bana yardım edin yoksa...
  17. oTToman16

Sistem ssd si Hangisini yapayım

Arkadaşlar selam. B550 gaming edge WiFi kartım var. Biri gen 3 diğer gen 4 Gen 3 de 250 gb 970 evo plus var aynı zamanda sistem ssd si. Gen 4 e de 980 pro 1 tb düşünüyorum. Ama aklımda olan gen 4 e 500 gb 980 pro alıp gen 3 e de pcıe 3 destekli 1 tb m2 ssd takmak var hangisi mantıklı...
  18. oTToman16

2400₺ Bütçe ile ssd öneri

Arkadaşlar selam. Kendi kasam da olan 970 evo plus 250 gb yi de sattığım da 2400 TL bu bütçem oluyor. 1 tane pcıe 4 m2 ssd düşünüyorum. 980 pro 250 gb. Neden 250 gb diyecek siniz. Ben bunu sadece Windows için kullanıcam. bişey olduğunda formatı çakarım diğer alacağım ssd de verilerin kalsın...
  19. oTToman16

Aliexpress den nvme ssd almak

Arkadaşlar. AliExpress den m2 ssd alacağım. Birkaç model var aklımda. 111 TL de kupon um var. 500 gb bir ssd ortamla 350-380 TL civarına bana geliyor. Daha önce alışveriş yapan yada bilindik marka ne vardır. Önerilerinizi bekliyorum Teşekkürler 1616529733 @RevDeisDou @cfranko @Vesemir @ErenROG...
  20. oTToman16

Bu pc ye hangi Windows iyi gider

Arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi bu pc ye hangi Windows gider 7 mi 10 mu. Ne kurayım. Usb ile kuracağım. Uefi yok eski bios.
Top Bottom