Arama sonuçları: *

• Users: KeReM 1963
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. KeReM 1963

10.000TL Bütçe ile PC Upgrade önerisi

AMD Ryzen 5 5600X / MSI B550-A Pro / Sapphire Pulse RX 6800 XT 16 GB / 2x GSKILL Ripjaws 3200 MHz CL16 / Toshiba TR-200 480 GB / Kingston A2000 1 TB NVMe M2 SSD (Micron 96 Katman) / Gigabyte Waterforce 240 / Corsair iCUE 4000X RGB / Corsair CX750F 80+ Bronze / Asus TUF VG27AQ1A (2560X1440)...
  2. KeReM 1963

60.000₺ bandına hazır sistem önerisi

Dayım hazır sistem alacak 60-65000 civarı bütçe var bu fiyata en iyi ne alabiliriz piyasalardan uzagim bu aralar yardımlarınızı bekliyorum
  3. KeReM 1963

TV'den Ulusal kanalları nasil izleyebilirim?

Şuan da Superonline ve TV+ ikilisini yapıyoruz fakat TurkNet aylık 200₺ ye 12 ay sabit fiyat sözüyle 1000mbps veriyo ona geçmeyi düşünüyoruz eğer ona geçersek TV+ kullanamayacagimiz sebebiyle ulusal kanalları izlemek için TV+ tarzı cihaz önerisi lazım veya İP TV de olabilir
  4. KeReM 1963

Freddy'nin yeni filmine gittiniz mi? Nasıl buldunuz?

Gitmeyi düşünüyodum ama gözlemlerim kadarıyla cogu kisi begenmemis 2 saat boyunca sıkılıp bir de üstüne öğrenci olarak 100-150tl vermek cok koyar sizler nasıl buldunuz filmi?
  5. KeReM 1963

🔥İndirim 12 Aylık GeForce NOW 990 TL

Kullananlar varsa bi göz atsınlar sağlam indirimler var özellikle 12 aylık olanının fiyatı çok çok iyi 🔥Buraya Tıklayınız🔥
  6. KeReM 1963

🔥İndirim Ubisoft Store'da AC:Origins,Odyssey,Valhalla Bundle 369 TL🔥

%80 İNDİRİM! Assasin's Creed Mythology Pack UBISOFT STORE'da 369.80 TL -Son Gün 29/11/2023- SATIN ALMAK İÇİN TIKLA!
  7. KeReM 1963

AYT Fen çalışırken TYT Fen netlerimiz artar mı?

TYT Feni çok degil üstünkörü biliyorum denemelerde de ortalama 6-7 net geliyor ve artık zamanın geldigini düsünerek ayt matematigin yanına ayt fizik ve ayt kimya da ekledim simdi sorum şu tyt de konular çok fazla oldugu icin bu saatte sonra tyt fenle cebellesmek istemiyorum ayt fen çalışırken...
  8. KeReM 1963

N11 de güncel indirim kuponu var mı?

Şimdi bi kaç ürün alacagim. N11'de Genelde 50₺ falan indirim kuponu olurdu güncel olarak kullanabileceğimiz bi kupon var mi
  9. KeReM 1963

Discord'da gün sayacı nasıl yapılır

Discord sunucum için gün sayacı yapabilecegim bot var mı bileniniz varsa cevaplarsanız sevinirim
  10. KeReM 1963

2023 Yılında 1050Ti sistem öneren birisini ikna etmek

Benim arkadaşım var sistem alacaktı pc den anladığını iddia eden bi tanıdığı var ona sormuş çocuğa 18K civarına 1050Ti sistem önermiş. Ben de daha sonrasına arkadaşıma durumu anlattım 1050 ti in cok eski ve kötü olduğunu Şunu alabileceğini söyledim...
  11. KeReM 1963

LOL yeni sezonda Rank kasacak jungle duo aranır!

Liglerin sıfırlanmasına tam 1 hafta kaldı ve ligler sıfırlandıktan sonra 30 seviye hesaplarla mastera kadar kasicam bana eslik edicek peaki minimum master olan jungle duo var mıdır buralarda Bu arada mid mainim yasuo irelia akali yone syndra lissandra sylas vladimir oynarim genelde. peakim ise...
  12. KeReM 1963

Nike ayakkabı önerisi 2000₺ civarı

Nike'ın kendi sitesinden 1500-2000-2500 arası kışında giyilmeye uygun bez olmayan güzel bi ayakkabı önerir misiniz hazır indirimler varken bayram harcliklarimla alayim diyorum
  13. KeReM 1963

🔥İndirim Anker Soundcore R50i Lansmana Özel 460TL

Siyah ve beyaz seçenekleri var. Soundcore'un en cok tercih edilen modeli olan R100 ile arasındaki farklar su sekilde beyan edilmis...
  14. KeReM 1963

Bacak kıllarımı neyle almalıyım?

17 yaşındayım daha hic bacak kıllarımı almadim orman gibi oldu yaz geliyo fitnessa gidiyorum sort vb giyecegim için estetik gözükmesini istiyorum. Aklımda veet tüy dökücü krem var mavi kutu olandan Tüy dökücü krem daha gür ve siyah çıkarır diye hurafeler dolaşıyor doğruluk payı nedir...
  15. KeReM 1963

[300 TL] U.S Polo TIBET HI 2PR Beyaz Sneaker alınır mı ?

https://www.flo.com.tr/urun/us-polo-assn-tibet-hi-2pr-beyaz-erkek-sneaker-101164569 açıkçası fiyatını uygun buldum 300 TL ye bu ayakkabı güzele benziyo dış görünüşünü de beğendim aranızda kullananız varsa görüşlerini alabilir miyim
  16. KeReM 1963

İshale ne iyi gelir {ACİL}

Yarın okul var ama benim motor bozulmuş durmuyor aklıma muz yemek geldi ama evde yok maalesef. Birazdan çiğ kahve + limon kürünü deniyecegim başka tavsiyesi olan var mı yarın sabaha kadar geçer mi
  17. KeReM 1963

[Binance TR] Ücretsiz 50 TL Kazanmak🔥!

Binance TR'nin 2. yaşına özel yapılan bu kampanyada kazanbileceginiz tutar 50TL dir kampanyaya katılmak için aşağıdaki adımları uygulamalısınız - Herhangi bir referans linki ile Binance TR'ye kayıt olmak (ANA KONU yapılırsa kendi linkimi paylaşabilirim) -Banka hesabınızdan 50 TL Bakiye yüklemek...
  18. KeReM 1963

Ümit Özdağ, cuma vaazını böldü...

Öncelikle kendisini bu harakete kadar cok severdim ve desteklerdim ama burda gerçekten cok sacmalamis öncelikle vaaz dinlemek farzdır, vaaz esnasinda konusmak fisildasmak hatta amin demek bile uygun değildir. Tamamen show amacli yaptığını düşünüyorum siz neler düşünüyorsunuz konu hakkında?
  19. KeReM 1963

{Fotoğraflı} Son harfiyle futbolcu yazma oyunu

Ufak bir fotoğrafla beraber paylasmanizi rica edeceğim, ben basliyorum ; BATALLA
Top Bottom