Arama sonuçları: *

• Users: cyhn
  • Order by date
  1. C

🔥İndirim Xiaomi 20000Mah Powerbank 335₺🔥

Bu çakma be kanka, ikinci el sitelerinde bazen sıfır kapalı kutu orijinaler sahibinden çok uyguna denk gelebiliyor, oradan baksanız daha iyi olur
  2. C

Ana Konu Hepsiburada Tıkla Kazan Kampanyası (Yeniden başladı 🚀🚀🚀)

Şimdi denedim, siparişi 50 liraya tamamladım. Sonra 40 liralık ürünü iptal ettim, ilk 10 liralık kupon daha sonra da geri kalan ücret iade edildi, yani kupon iade olduğu için para ödemiş oldum.
  3. C

denemedim ama önceden nette öyle yapabilirsiniz falan diyolardı kargo bedava olması için, deneyen var mı diye merak ettim
  4. C

Sanırım kargo ucretsizken aldı arkadaş, ben şimdi baktım kargo ücretli Bir de benim üstteki soruma bakabilir misin hocam?
  5. C

Siparişi 50 liraya tamamlayıp sonradan 40 liralık ürünü ödeme yaptıktan sonra kargoya verilmeden iptal etsem bir sorun olur mu acaba? 😂 Biraz çakallık oluyor ama hb de aynısını yaptı ve ücretsiz kargo uygulamasını hemen bitirdi
  6. C

Bedava Coca Cola [Redbull Kampanyası Benzeri]

Coca cola da varsa denerim. Sağol eyvallah
  7. C

Bedava Coca Cola [Redbull Kampanyası Benzeri]

Bana daha redbullar gelmedi, colaya da pek güvenemiyorum o yüzden 😂
  8. C

Yardım Poco m3 vs redmi note 8

Arkadaşlar merhaba, mate 10 lite kullanıyorum, tüketici hakem heyetine başvurdum cihaz için, para iadesi yapılırsa veya cihaz değişimi olursa o parayla yeni telefon almayı düşünüyorum. Yurt dışı cihazı alacağım. Poco m3 ve redmi note 8 arasında kaldım, güncellik açısından poco m3 düşünüyorum ama...
  9. C

NEON YR535550 sistem Alınır Mı?

İşlemcisi güzel, sistemi de beğendim ama sistemdeki ssd'yi satıp yerine sandisk 500gb ultra nvme m.2 ssd'yi alırsan daha iyi olur. Fiyat konusuna gelicek olursak sistemin maksimum 5200-5500 civarı olması lazım. Ama malum ekran kartı stokları olmadığı için fiyat biraz artmış haliyle. Alıp almamak...
  10. C

Yardım Skmei 1251 saat ayarı (acil)

Arkadaşlar merhaba, skmei 1251 model saat aldım. Ayarını yaptım. Ama saatin her yerini öğrenmek için biraz bakıyım dedim. Bunu yaptıktan sonra mod tuşuna her bastığımda bip sesi geliyor. Cidden sinir bozucu bir ses. Kapatamadım, nasıl kapatabilirim, bilen veya saati kullananlar bilgi verirse...
  11. C

Ana Konu Aliexpress 10 Dolar Kupon Nasıl Alınır

Eyvallah hocam. Bakalım bi deniyim. İki defa kullandım 10 dolar indirim, birinde saat aldım, diğerinde ssd, şimdi de telefon için şarj aleti ve hafıza kartı almayı düşünüyorum.
  12. C

Deneyeceğim dediklerinizi hocam tekrardan teşekkürler. O anlık öfkeyle satıcıya yazdım ödeme alındı ama sipariş kapandı diye. Ürünleri gönder ya da paramı iade et yoksa aliexpress müşteri hizmetlerine şikayette bulunacağım dedim. Satıcı bakalım ne dicek 😂
  13. C

Hocam şimdi bi forumda gördüm, tam buraya da yazcaktim bilgilendirme olarak bilmeyenler görsün diye, sana da çok teşekkür ederim. Bi an korktum, para çekilmiş ama sipariş kapandı diyor. Şu anlık tek sıkıntı iade olacağı zaman kur farkından dolayı zarar edicek olmam. Bankalar kapalı olduğu için...
  14. C

Öyleymiş sanırım, ben de yorumlardan öğrendim 1611444023 Arkadaşlar merhaba, 10 dolar kuponumi kullanarak sipariş vermek istedim 2 defa hata aldım. 3. sefer ödeme alındı ama siparişe baktığımda finished olarak yani bitmiş, kapatılmış olarak görünüyor. Ücret benim hesabımdan çekildi ama sipariş...
  15. C

Ücretinde değilim ama benden neden vergi adında ücret aldılar onu anlamadım
  16. C

O zaman aliexpress benden kargo parası yerine illegal olarak vergi aldı, çünkü ben aliexpressten defalarca sipariş yaptım, hepsinde vergiyi ptt görevlisine verdim. Şimdi 0.33 dolar aliexpresse vergi adı altında bir ücret ödedim. Aliexpressin destek bölümüne bu konuyu soruyum bi
  17. C

Hocam dediğinizi anladım ama aliexpress kendisi benden 0.33 dolar vergi talep ediyor.
  18. C

Peki aliexpressin talep ettiği vergi ne oluyor bilginiz var mı acaba? Ekler bölümüne ne istediklerini koydum, bakarsanız sevinirim
  19. C

Hocam ben bi şey sormak istiyorum. Aliexpressin yeni kullanıcılara yaptığı bir kampanya var ve seçili ürünlerden birini 0.01 dolar karşılığında bize gönderiyor. Ama ödeme sırasında 0.33 dolar vergi istiyor benden aliexpress. Konuyla ilgili olarak resmi gazetede çıkan kararın linkini koymuşlar...
  20. C

Slash Price Now! I found this fantastic bargain! Items for 99% off!! https://a.aliexpress.com/_BTLVPJ Arkadaşlar bir ürün için yardımınıza ihtiyacım var. Şu an fiyatı %95 düşürdüm %100 olunca 0.10 dolara düşüyor ürünün fiyatı, linke tıklayarak yardım ederseniz sevinirim
Top Bottom