Arama sonuçları: *

• Users: ! Punisher
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

bilgisayarımda aşırı performans düşüklüğü var

ortalama 1 ay önce bilgisayarıma rx550 ekran kartı aldım ilk günlerde aşırı güzel oyun oynatmasına rağmen 2 gündür performans düşüklüğü yaşıyorum dying light cs2 gibi oyunlarda +60 fps almama rağmen şimdi zula gibi oyunlarda bile en düşük grafiklerde 15 20fps alıyorum. Bilgisayarı sıfırladım...
  2. P

aygıt düzgün olarak çalışmıyor (kod31) hatası

2 gün önce yeni bir ekran kartı aldım rx550, oyun oynarken bir anda oyundan attı. Biraz bekledikten sonra amd hata aracı bir bildirim gönderdi ekran katınız düşük kullanımda güvenli modda çalışıyor diye cihazda çalışan bütün uygulamaları kapattım. Sağ tık yaptığımda amd software gözükmüyordu...
  3. P

ethernet kablosu takınca fps düşüyor

beyler 2 3 haftadır csgo oynarken pingimin aşırı fazla olduğunu gördüm ve gidip ethernet aldim ancak kabloyu takınca aşırı fps düşüyor 100 110 fps alırken 25 30 a kadar düşüyor nedenini bilen varsa yazabilir mi. asus markalı bir laptop kullanıyorum.
  4. P

kali vpn açınca bağlantı kesiliyor

öncelikle selam, arkadaşlar virtual box üzerinden kali işletim sistemini kullanıyorum ve anonim kalmak için vpn e ihtiyac duyuyorum yt den arastirdim ama bulamadim vpn i açınca otomatik internetten atiyor ve hiç bir şey yapamiyorum mecbur makineyi sıfırlamak zorunda kaliyorum kısaca vpn açmam...
  5. P

Papara Sizce Haram mı ?

Arkadaşlar oyun almak için alışveriş vb. şeyler için İninal kart kullanıyordum ve bu çok fazla vergi kesiyordu para göndermek ve yüklemek için. Yakınımdaki kişiler Paparaya geçmemi söyledi ama bazı yakınlarım haram diye beni zorluyolar sizce Papara Haram mı ?
  6. P

Amd Driver Güncelleme Sonrası Sorun

Arkadaşlar Driverimi Güncelleştirdiğimde PC Doğru Çalışmamaya Başladı Bilgisayarı Açtığımda 'Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı Yeniden Başlatılması Gerekiyor' diyor. Ayrıca Fps Düşüklükleride Yaşanmaya Başladı Önceden CS:GO'da 80 fps Alırken 15 Hatta 5 Fps e kadar düştüm Sorunu Bilen...
  7. P

Çözüldü✓ Bilgisayarı Kapatınca Yeniden Başlatılıyor

Arkadaşlar Yaklaşık 1 Ay Önce Felan Ekran Kartımı Güncelledim Ancak Bilgisayar Güncelledikten Sonra Düzgün Çalışmamaya Başladı İlk Açtığımda "Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı Ve Yeniden Başlatılması Gerekiliyor" Hatasını Verdi Ayarlardan Otomatik Yeniden Başlatılmasını Kapattım Bu Sefer...
  8. P

Çözüldü✓ Ekran Kartımın İsmi Değişti

Arkadaşlar Ben Ekran Kartı Olarak AMD R5 M420 Kullanıyordum Bir Çok Sorun İle Karşılaştığımda Driverı Tekrar Güncellemek İstedim Aygıt Yöneticisini Açtığımda Oyun İçin Kullandığım Ekran Kartı AMD 8500M Olarak Değişmişti Bilen Biri Varsa Yardım Lazım.
  9. P

Çözüldü✓ pc yi kapattığımda güç hayla açık

arkadaşlar amd ekran kartımı güncelleştirdikten sonra pc doğru çalışmamaya başladı sorunlardan biride pc yi kapattığımda siyah ekranda kalıyor güç var ama kapatılmıyor
  10. P

Çözüldü✓ radeon software açılmıyor

Arkadaşlar amd ekran kartımı güncelledim ama sağ tık yapıp radeon ayarlarına girdiğimde hiç bir işlem yapılmıyor nedenini bilen varsa yazabilirmi
Top Bottom