Arama sonuçları: *

1. Y

Laptop için uygun ram önerisi(4GB)

Hocam yardımınız için teşekkür ederim. Fikir verdiğiniz için de. Kendinize iyi bakın, konuyu kilitleyebiliriz(nasıl kilitleniyor bilmiyorum).
  2. Y

Teşekkür ederim, dediğiniz gibi yapacağım. Birde son bir şey var aklımda onu da sorayım. Notebook için pin değerleri oluyor imiş. Bütün ddr4 ramler 260 pine sahip diyorlar sıkıntı yaratır mı :). Yani, onada dikkat etmem lazım mı. Slot yuvasına oturmama konusunda
  3. Y

Anladım teşekkür ederim. Araştırma yaptığım zamanda da mesela benim şuan 4gb ram cl17 diyelim. Ben gidip cl14 alırsam çalışmayacağını. Ve cl, mhz DDR değeri aynı olan ram alınması gerektiğini okudum. 1611916510...
  4. Y

Hocam şimdi diğer arkadaşın dediğini alsam uyumsuzluk sorunu yaşar mıyım. Crucial Basic ile normali arasında ne fark var. Mesela benim yazdığım CT4G4SFS824A bu ürün kodu imiş. DDR değeri cl ve mhz değeri aynı olursa sıkıntı olmuyor dediler. Cevabınız için teşekkür ederim 1611897620 Hocam...
  5. Y

Cevabınız içim teşekkür ederim. Cl değerleri ve DDR değerli uyumlu ama. Benim ram'in üzerinde CT4G4SFS824A bu yazıyor. Sisce alsam sorun yaşarmıyım 1611885072 Sistem Özeliklerim Şöyle : İşlemci :İntel Core i5-8250 CPU @1.60GHz, 1800 MHz, 4 Çekirdek 8 Mantıksal İşlemci Ana kart: Pegatron...
  6. Y

Arkadaşlar merhabalar. Casper Nirvana F850 laptobumda CRUCİAL 4GB DDR4 CL17 1.2V SODIMM (CT4G4SFS824A) marka ram kullanıyorum. Bu RAM değerine uygun bir ram varmıdır. Aynı marka ramden bulamadım, yardımcı olur musunuz.
  7. Y

NOTEBOOK İÇİN UYUMLU RAM ÖNERİSİ. CASPER NİRVANA F850

Selamın Aleyküm arkadaşlar, Casper Nirvana F850 laptobumda şuan 4GB Ram bulunmakta ve bende bunun yanına ek olarak 2.slot boş olduğu için 4GB Ram almak istiyorum. Crucial 4GB CL17 DDR4 1.2v SODIMM (CT4G4SFS824A). Bu ramden Amazon sitesinde buldum fakat ; gönderim Almanya tarafından yapılıyor...
Top Bottom