Arama sonuçları: *

1. DeoDoranT

🔥İndirim İphone 16 Pro Max 99,999₺🔥16 Pro 82.999₺

Nokia 3310'dan buna geçmeye değer mi ?
  2. DeoDoranT

🔥İndirim 3499TL---Samsung HW-C450 2.1 Kanal 300 W Soundbar

Aynı cihazı MediaMrtk'den aldım 5 ay önce 40m2 odayı bırakın alt üst komşu bile bana eşlik ediyor :giggle: Alacak olan arkadaşları pişman etmez HMDI arc yok evet ama optik çıkış mevcut alan arkadaşlar iyi günlerde kullansın şimdiden :)
  3. DeoDoranT

🔥İntel 13. ve 14. Nesil Bios Update yayınlandı mı ? 🔥

Sanırım o performans kaybını voltajı denge de tutmak için bize yaşatacaklar gibi güncelleme olmaması durumunda ve işlemcinin hasar görmesi halinde İntel'de iade veya problemi kabul etmeyeceği ile ilgili bazı sitelerde yorumlarını okudum ne kadar doğru bilinmez tabi
  4. DeoDoranT

🔥İntel 13. ve 14. Nesil Bios Update yayınlandı mı ? 🔥

Arkadaş Msı ve bazı markalar yayınlandığı iletiyor İntel bios update yapanlarımız var mı aramızda ? İyi Forumlar.
  5. DeoDoranT

🔥İndirim Hummel Sırt Çantası 399 TL

Ben Hepsiburada satıcısı üzerinden aldım. Orjinal takip sistemi mevcut zaten Faturasına kadar işlem yapıldı aynısına Boyner'de canlı olarak da baktım bire bir aynısı güvenilerek alınabilir diğer satıcılar sözüm yok tabi hocam ben Hepsiburadanın sattığı ürün ile ilgili alışveriş bilgimi aktarıyorum
  6. DeoDoranT

🔥İndirim Hummel Sırt Çantası 399 TL

Ürünü 4 aydır kullanıyorum. Ufak seyahatlar için aldım herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Ürün orjinal içerik olarak da defter, kitap vs için iş görür fazlası ile alanlar için iyi günlerde kullanmalarını dilerim
  7. DeoDoranT

Msı Mag Forge 100M ön mesh kısmı için filtre önerisi ?

Merhabalar arkadaşlar; Geçen hafta Msı Mag Forge 100m kasa aldım hava sirkülasyonu benim bütçeme nazaran gayet iyi ancak sorun şu ki önde mesh yapısı olduğu için ister istemez zamanla tozlanma yapıyor bunun önüne geçe bilmek adına filtre önerisi olacak var mı mıknatıslı veya vidalama mantığı...
  8. DeoDoranT

500 TL PSU Önerisi

Bütçe esas malum 600'lük vs olması cezbedici geldi :)
  9. DeoDoranT

500 TL PSU Önerisi

Anlamadığım için soruyorum ama kötü yanı nedir ? Bizdehesaplı sistesi üzerinden aldım kargo yola çıktığı için iptalini yada iadesini yapmıyorlarmış :/
  10. DeoDoranT

500 TL PSU Önerisi

Hocam öneriniz üzerine Cooler Master aldım. İnşallah memnun kalırım tavsiye içi teşekkürler
  11. DeoDoranT

500 TL PSU Önerisi

Şimdi fikirlere göre sanırım Fps Hydro 600w olumlu geldi ve yanı sıra Adata XPG Pylon sanırım bunların ikisi de aynı kalite doğrumudur ? Yani burada bütçe olarak sadece seçim bana kalmış oluyor.
  12. DeoDoranT

500 TL PSU Önerisi

Öneriniz ne olur ? 1618838673 İkisi de fiyat açısından uygun ancak 500w 2060rtx desteğini rahat olarak sağlar mı peki ?
  13. DeoDoranT

500 TL PSU Önerisi

Merhabalar dostlar iyi forumlar; Bende 450w ramtech marka Psu vardı kasa üzerinde ilk aldığımda ama bana güven vermediği için değiştirmek istiyorum Coilwhine sesi geliyor. Bunun ile ilgili bir çok araştırma yaptım ama herkes sürekli olarak bir marka söylemiş bunu ile ilgili net olarak bilgi...
  14. DeoDoranT

Maximum 200 TL'ye kadar şık mouse önerisi

g203 kullanıyorum F/P ürünü katılıyorum +1
  15. DeoDoranT

200 TL mouse önerisi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-lightsync-g203-910-005796-gaming-mouse-siyah-1209999.html?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw6qqDBhB-EiwACBs6x-HOTcBq3gRref-od6Rfqv34iIYVXi4Mvtz4ru2iPWDHn1lLTeKjJBoCyaMQAvD_BwE Ürün ile ilgili çok F/P yorumu gördüm ve inceledim 1 aydır...
  16. DeoDoranT

Numpadsiz Klavye Önerisi

Beyaz olarak değil ancak uygun fiyatı ve performansı ile dikkatimi çekmişti uygun bütçe dostu olarak geldi aldım ve memnunum bu fiyata üzmedi :) https://www.n11.com/urun/gamepower-warlock-compact-kirmizi-switch-mekanik-oyuncu-klavye-1633636?magaza=bozdanteknoloji
  17. DeoDoranT

Yardım Msi B450 Gaming Plus Max Dram Işığı Sorunu ?

İyi Forumlar herkese ; Arkadaşlar çözemediğim bir sorun var. -Msi B450 Gaming Plus Max Anakart -Kingston HyperX Fury 8GB DDR4 2666MHz CL16 Ram -Ryzen 5 1600 İşlemci -Everest Rampage ETX-750-1 750W 80 Plus Gold PSU -Nvidia 3070RTX Ekran kartı. Ekran kartım bugün elime ulaştı sistem üzerinde...
  18. DeoDoranT

i3 9100f+MSI RADEON RX 5500 XT 4 GB MI? YOKSA GTX 1650S 4 GB MI ?

Merhabalar Arkadalar; Bütçe açısından günümüz şartlarından maalesef i3 9100f işlemci ile hangi ekran kartı daha stabil ve performanslı çalışır bunun ile ilgili konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ? Şuan ki sistemim; i3 9100f Corsair vengeance Dual Kit 8x2 Asus Prime H310m-f r2.0 Ddr4...
Top Bottom