Arama sonuçları: *

• Users: Ctrl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ctrl

Va Panel bulanıklık yapar mı?

Merhabalar Msi Optix marka VA Panel monitör kullanıyorum özellikle Pes ve Fifa tarzı oyunlarda bütün oyun bulanık görüntü alıyorum ekran kartı değiştim sorun hala devam ediyor IPS monitör satın almadan önce emin olmak istiyorum sorunun monitör olduğundan yardımlarınızı bekliyorum.
  2. Ctrl

MSI Optix G27C4 Bulanık görüntü

Yeni aldığım monitör 1ms 165Hz 1920x1080 VA panel Curved bir oyuncu monitörü fakat nedense bana 1920x1080 gibi değil de sanki 360p de oyun oynuyor gibi hissettiriyor. Forumda aynı sorunu yaşayan birkaç kişiyi gördüm ama hiçbir cevap bulamadım. Pes indirdim bulanıklık belki oyunla ilgilidir diye...
  3. Ctrl

RTX 3060 Ti sistem ne kadar eder

Merhaba bilgisayarımı satacağım aklımda bir fiyat yok sizce ne kadar eder? Ryzen 5 5600 işlemci Gigabyte Rtx 3060 TI 2x8 16 GB DD4 Ram MSI MAG A750GL 750W PSU 1TB M2 SSD 1TB HDD 500 GB HDD
  4. Ctrl

MSI A520M-A PRO anakart için M2 SSD

Sadece Windows yüklemek için bir M2 SSD arıyorum. önerilerinizi bekliyorum
  5. Ctrl

Kasa için fan önerisi

Kasam Vento VG05F zattiri zort modeli 3 fan alacağım biri egzoz fan olacak diğerleri üst tarafa ışıklı mışıklı bir şey olursa iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum.
  6. Ctrl

1500 TL hoparlör önerisi

Merhaba arkadaşlar. Hoparlör alacağım 1500TL bütçem var. İyi bass vuran bir hoparlör istiyorum komşu delirten türden 🙃
  7. Ctrl

Tv için HDMI Kablo önerisi

Merhabalar bilgisayarımı Televizyona HDMI kablosu ile bağladığımda görüntü gerçekten mide bulandırıcı derecede kalitesiz acaba kullandığım HDMI kablosu ile alakalı olabilir mi altın uçlu kablo alsam düzelir mi yardımlarınızı bekliyorum şu an kullandığım kablo sıradan düz HDMI kablosu
  8. Ctrl

GTX 1660 Super Sıcaklık değerleri normal mi

Merhabalar. yeni dizmiş olduğum sistemde ASUS GTX 1660 SUPER Ekran kartını kullandım. oyunlarda sıcaklık değerlerim 75-80 Dereceyi buluyor normal mi değilse nasıl düşürebilirim yardımlarınızı bekliyorum kullandığım kasa VENTO VG05F
  9. Ctrl

RX 550 Görüntü vermiyor

Merhabalar yaklaşık 1 ay önce aldığım RX 550 4GB Kartım yaklaşık 10 dakika önce Sekiro oynarken görüntüsü gitti. yeniden başlattığımda bilgisayarı kartın fanının dönmediğini fark ettim 1 Ay önceye kadar hiç böyle bir sorunum olmamıştı asıl şüphelendiğim şey bugün yeni aldığım Anakart ve...
  10. Ctrl

F1 için gamepad önerisi

Sadece F1 ve Fifa oynuyorum şu anda aktif olarak Logitech F310 Kullanıyorum ve hissiyatı nedense güzel gelmiyor. önerilerinizi bekliyorum.
  11. Ctrl

RX 550 hangi model alınmalı?

RX 550 almaya karar verdim. Hangi modelini almalıyım? bir başka sorum GT 1030 alsam FPS ne kadar fark eder şimdiden teşekkürler.
  12. Ctrl

i3 550 Sisteme Ekran kartı önerisi

i3 550 İşlemcim var Overclock ile 3.8 ghz hızlarında kullanıyorum anakart değiştirmeden bu işlemciye takılabilecek en sınır ekran kartı nedir sizce 🤔 Sistemim: Intel Core i3 550. 8 GB RAM. R7 240.
  13. Ctrl

Ekran kartını takınca görüntü gelmiyor

Merhaba, herkese iyi forumlar. Bilgisayarım normal bir şekilde çalışıyordu. gece oyun indiği için açık bırakıp yattım sabah açmayı denediğimde görüntü gelmedi. görüntü gelmediği gibi Mouse ve klavyenin ışıkları yanmıyordu. takıp çıkarttım görüntü gelmedi Onboard görüntü aldığımda ekran geldi...
  14. Ctrl

500₺ Mekanik klavye önerisi

Uygun fiyatlı Blue switch klavye arıyorum. Bütçe maksimum 500TL. Teşekkür ederim. Not: Lütfen Gamepower önermeyin.
  15. Ctrl

Q9550 Amd R7 370 e darboğaz yapar mı

R7 370 almayı düşünüyorum. fakat işlemcimin besleyeceğinden şüpheliyim yardımlarınızı bekliyorum.
  16. Ctrl

Steelseries rival 3 vs HyperX Pulsefire core

İkisi arasında kaldım. moba ve fps oyunları oynuyorum elim büyük sizce hangisini almalıyım veya 300 TL aralığında daha iyi bir mouse bulunabilir mi HyperX Pulsefire SteelSeries Rival 3
  17. Ctrl

R7 240 Isınma sorunu

Asus R7 240 Kullanıyorum dün meraktan sıcaklıklara bakayım derken kartın 93 Dereceye kadar çıktığını gördüm egzoz fanım var kasamın kapağı açık termal macun değiştim ama hala aynı aşağıya bir kaç örnek bırakacağım yardımlarınızı bekliyorum.
  18. Ctrl

Steam'e gelen Forza Horizon 4'ün sistem gereksinimleri normalden düşük

Arkadaşlar oyun Steamda satışa çıktı ama sistem gereksinimleri kafamı karıştırdı. neden sistem gereksinimleri normalden daha düşük?
  19. Ctrl

MSI 2GB Rx 550 VS Gigabyte GT 1030 2GB

İkisi arasında bir seçim yapılmak gerekirse sizce hangisi? tonlarca Test videosu izledim kiminde Rx 550 Daha iyi kiminde Gt 1030 yorumlarınızı bekliyorum.
  20. Ctrl

600 TL Ekran kartı önerisi

Q9550 İşlemcime uyacak bir ekran kartı arayışındayım. ikinci el piyasasına girdiğim zaman işin içinden çıkamıyorum bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum. 400W Psu kullanıyorum.
Top Bottom