Arama sonuçları: *

• Users: Nasparus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Nasparus

MYP ile yatay geçiş yapmış biri varsa sorularım var yardımcı olabilir mi?

İst aydın YBS okuyorum, geçen seneki puanım aydın yazılım mühe yetiyor. Fakat sanırım puanım, istediğim bölümün bu seneki taban puanına yetiyorsa geçebiliyorum, en azından öyle anladım. Yani geçip geçemeyeceğimi bilmek için YKS sınavının gerçekleşmesini bekleyeceğim ve sınavın zor olup olmaması...
  2. Nasparus

Öneri Bluetooth Gaming Mouse Öneri

Bluetooth mouse arıyorum, tercihen rgb olmasın. Aslında bir model beğendim fakat bundan daha uygun veya aynı fiyatlarda daha iyi bir mouse öneriniz varsa çok güzel olur. Karar verdiğim model: https://www.gaming.gen.tr/urun/169329/asus-tuf-gaming-m4-kablosuz-siyah-gaming-mouse/?ref=akakce&v=1.99.4
  3. Nasparus

Yardım Yarın bundan alıyorum okey miyiz?

Uzun süre araştırmalarım sonucu bütçeme göre giriş-orta seviye bir laptop buldum ve yarın sipariş vereceğim inşallah. Yönetim Bilişim okuyorum, yazılım için ve arada csdir valodur oynayacağım, arada dümenden 3A (RDR2, GOW tarzı yani çoğunlukla eski) girerim. Bu laptoptan daha F/P sini bulamadım...
  4. Nasparus

Yardım Bu Laptop alınır mı? | 120w rtx4060 - i5 13500h

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-r0045nt-i5-13500h-13-nesil-16-gb-512gb-16-1-8-gb-geforce-rtx-4060-144-hz-tasinabilir-bilgisayar-7p6c7ea-pm-HBC00004MH801?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.dsa.camp1635354844adgr61837289469&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQjwxuCnBhDLARIsAB-cq1pVI50W6K1D0dnjnmiE67iZw...
  5. Nasparus

Yardım Bu Laptop Alınır mı / rtx 3050 6gb

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0057nt-amd-ryzen-5-7640hs-16gb-ddr5-ram-512gb-m2-rtx-3050-6gb-161--144hz-ips-full-hd-freedos-892q5ea-p-HBCV00004L8S23?magaza=MTB%c4%b0L%c4%b0S%c4%b0M&url_src=and-product-detail Arkadaşım lapyop almayı düşünüyor sizce bu laptop alınır mı Rtx 3050 6gb...
  6. Nasparus

Yanlış bir tuş ile klasörümü sildim.

Bir uygulama yüklüyordum eskisini kaldırmak için uygulama ismini tuşlarken windows aramasını açamamıştım o tuşlar ile bilgisayarı istemeden yeniden başlattım. Bilgisayar açıldığında uygulama setup'ında birçok dosyanın bulunduğu klasörümün kaybolduğunu fark ettim ve geri alamıyorum
  7. Nasparus

Yardım Wifi bağlı internet bağlantısı yok sorunu

Yakın zamanda abimle işe girdik. Dün şirketin wifi ağına bağlandık. En başta hiçbir sıkıntı yoktu öğle yemeğinden sonra internete bağlanmıyordu. Birkaç ayarla düzeldi ama hemen ardından internet yok sorunu çıktı. Abimin telefonunda ise hiçbir problem yaşanmadı(o ios kullanıyor ben android)...
  8. Nasparus

Yardım Ekran Kartım Rx460 olarak gözüküyor

Ekran kartım rx560 4gb 2 buçuk senedir kullanıyorum. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım. Dxdiagdan da baktım 460 gösteriyor
  9. Nasparus

Yardım Yeni Güncelleme Sonrası Fortnite Açılmıyor

Fortnite'ı bir süre bırakmıştım yeni sezon gelince bir bakayım dedim. Giriş yaparken BattlEye Launcher açılıyor kapanınca epic games açılıyor oyun açılmıyor. Oyunu silip tekrar kurdum işe yaramadı.
  10. Nasparus

Yardım Behringer UCA202 Alınır mı?

Konuyu nereye açacağımı bilemedim umarım yanlış değildir. Elektro gitarımı PC üzerinden kullanmak için prosesör alacaktım fakat yakın zamanda alamayacağım için idarelik guitar link almayı düşünüyorum. 100 - 200 TL olan modeller aşırı dandik olduğu için UCA202 almayı düşünüyorum. Kullanan varsa...
  11. Nasparus

Öneri Asus ROG Strix Impact II Almaya Değer mi?

Asus Rog Strix İmpact 2 almayı düşünüyorum, hali hazırda Asus Tuf K3 klavyem var sync özelliğinden dolayı asus almak istiyorum. Sizce bu mouse 700 TL eder mi? Kronik bir sorunu var mı? Kullananlar, mouse un sevmediğiniz yanları neler?
  12. Nasparus

Steam 2500 TL bakiyeyi nasıl gerçek paraya çevirebilirim

2500 TL bakiyem var, indirimli oyun vermeyi denedim ama alan olursa ancak 30 TL 40 TL lik oyunlar oluyor ve çok nadir oluyor uğraşılacak gibi değil. Bynogame gibi yerlerde çok kesiyor diye biliyorum ama mecbur öyle yapacağız heralde. Bynogame üzerinden nasıl çevirebilirim? Hangi skini alıp...
  13. Nasparus

Yardım Yurtdışından PS5 Getirme

Yakın zamanda yurtdışına çıkacağım ve PS5 cdromlu ve gow ragnaroklu versiyonunu 14k ya buldum. Uzun süre araştırdım ve 430 euro sonrasında %20 vergi alındığını gördüm ki 14k yaklaşık 700 euro yapıyor. PS5 i nasıl Türkiyeye ucuz bir şekilde sokabilirim? Fiyat beyanı nasıl oluyor? Nerden...
  14. Nasparus

Battlefield 1

Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmuş kusura bakmayın... https://store.steampowered.com/app/1238840/Battlefield_1/
  15. Nasparus

Formula 1 için Platform Önerisi

Gelecekteki ve geçmiş yıllardaki F1 yarışlarını seyretmek istiyorum. F1TV üyeliği aldım gayet güzel, yarış arşivi 1970 lerden başlıyor güzel fakat Türkçe sunum yok. S Sport+ adında bir platform gördüm Türk platformu sanırsam. Onu almayı düşünüm Türkçe sunum vardır diye fakat geçmiş yarışların...
  16. Nasparus

Yardım 100-200 TL Arası Kablolu Kulak içi Kulaklık önerisi

100-200tl arası kablolu kulak içi kulaklık arıyorum önerdiğiniz var mıdır?
  17. Nasparus

Çözüldü✓ En Fazla 10.000 sistem önerisi

Bir arkadaşımın bilgisayara ihtiyacı var bütçesi maksimum 10000 TL Kullanım amacı: Oyun (GoW, Forza gibi oyunlar) ve ders öneriniz var mı?
  18. Nasparus

Yardım 20K Aşağısı Laptop Önerisi

3060 Ekran kartlı bir laptop almak istiyorum, oyun oynayacağım ve yazılımla uğraştığım için laptop almaya karar verdim yani kasalı al demeyin. Şu ikisinin arasında kaldım...
  19. Nasparus

Bu Sistemin Fiyatı iyi mi?

Arkadaşım inşallah yeni bir sistem alacak bu sistemi buldu fiyatı bana uygun geldi sizce fiyatı uygun mu? https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t11-rtx3060/
  20. Nasparus

Steam Girdap Operasyonu Kasası

Girdap operasyonu kasasının fiyatı ne olur sizce. Şuan elimde 50 tane var, 8 in üstüne çıkar mı? Yoksa daha da düşer mi? (Konuyu yanlış yere açtıysam affola)
Top Bottom