Arama sonuçları: *

1. emocan__10__

Bu Steam Hesabı Ne Kadar Eder ?

Bu hesap kaç eder beyler? https://steamcommunity.com/profiles/76561199140944124/
  2. emocan__10__

İzmir'de Bilgisayarcı Tavsiyesi

Bi bakabilir misin hocam dm
  3. emocan__10__

İzmir'de Bilgisayarcı Tavsiyesi

İzmir'de oturuyorum. Yeni sistem topladım ama kurduramıyorum. Nedeni ise hiçbir bilgisayarcının kabul etmemesi. İzmir'de bildiğiniz bu bilgisayarı kuracak bir yer var ise söyleyebilir misiniz?
  4. emocan__10__

Hangi Keycap Setini Almalıyım?

Kaliteli mal mıdır? Hiç duymadığım bi marka Sunzit.
  5. emocan__10__

Hangi Keycap Setini Almalıyım?

Merhabalar. Keycap alacağım da hangisini almam lazım bilmiyorum. Benim klavyeme uyumlu mu onu da bilmiyorum. Steelseries olan galiba bu sorunu çözmüş ama diğer modeller de bi kesinlik yok diye biliyorum. Bu benim klavye modelim...
  6. emocan__10__

2 monitör arasından hangisi daha iyi?

Ne fark vardır aralarında? 10hz var benim bariz gördüğüm.
  7. emocan__10__

2 monitör arasından hangisi daha iyi?

4070 ti super ve r5 7600 lü bi sistem satın aldım. Yanına da monitör alacağım ama pek bi bilgim yok monitörler hakkında. Bu iki modele bakıyorum ama dediğim gibi bilgim olmadığından karar veremedim. Daha iyi bi tavsiyesi olan varsa onlara da açığım. Vatan dan alacağım bu arada...
  8. emocan__10__

Topladığım sistem uyumlu mudur?

Hocam güzel toplamışsın da işlemcinin stoğu yok ki sadece internetten alabilirim. O yüzden sakata biniyor.
  9. emocan__10__

Ya kral zaten ben %20 iade alcam 56k oluo toplam ondan yana bi sorun yok. İyi performanslı bir şey mi evet tamam işte. Ben burda soruma cevap almak için konu açtım. Sistemin fiyatı için değil. Parçalar uyumlu mu onu soruyorum.
  10. emocan__10__

Yok olmuo Gerek de yok zaten oyun amaçlı kullancam hardcore bişi deil
  11. emocan__10__

Bütçe 70k da toplama sihirbazını kullanmadım.
  12. emocan__10__

Böyle bir sistem topladım da bu işler hakkında pek bir bilgim yok. Bu sistem uyumlu mudur? Herhangi bir uyumluluk sorunu çıkarır mı? Ekstradan sıvı soğutucuyu başka bir yerden alacağım ve vatan dan alacağım başka bir siteden al fln demeyin lütfen.
  13. emocan__10__

Bu 3 ssd den hangisini seçmeliyim?

Bunda dram yokmuş. Çok sıkıntı olur alacaksanız 2. Ssd olarak alın diyorlar. 1tb alıp daha sonra bunu almak daha iyi olur gibi.
  14. emocan__10__

Bu 3 ssd den hangisini seçmeliyim?

Arkadaşlar şimdi bi sistem alacağım. Sistem şöyle. Bu sisteme ssd olarak hangisini seçmem lazım yardımcı olursanız sevirinim. 1tb yeter derseniz exceria pro, 2tb olsun ama soğutma olarak üstüne bişi olmayan derseniz de exceria plus g3 var. Bide adata nın bi tane ssd si var. Hangisini seçmek daha...
  15. emocan__10__

Şifre koyulan fotoğrafa erişmek

Beyler bi soru sormak istiyorum harbiden çok lazım bir şey bilen varsa ve yardımcı olursa çok mutlu olurum. Şimdi benim küçüklük fotoğraflarımın olduğu bir harddisk var. Ben küçükken o harddisk eski kasaya takılıyken bi misafir çocuğu oturmuş pc nin başına. Nası yaptıysa o fotoğraflara şifre...
  16. emocan__10__

Bu iki Apple klavye aynı mı?

Selamlar Bu Apple klavyeden almak istiyorum. Teknosadan alacaktım ama Media Markt ta gördüm daha ucuz. Ürün kodları da aynı ama ürün özellikleri aynı deil. Media Markt taki klavyenin boyutu daha büyük mesela. Ürün kodları aynı ama özellikleri farklı sanırsam veya bi yanlışlık yapmışlar. Bilen...
  17. emocan__10__

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Anormal Bir Şekilde Şarjı Bitiyor

Başlıkta da belirttiğim gibi Watch 6 Classic aldım bugün kurulum vs her şey bitti şarjı fulledim saat 20.00 gibi şarjdan çıkarttım. telefonum samsung olmadığı için de bazı özellikler kapalı. nabız ölçme vs sadece açık 10 dakikada bir yapıyor. daha hava durumu vs hiç bir şey eklemedim...
  18. emocan__10__

55-57k Pc toplama yardımı arıyorum

1703274836 Vatan harici diğer sitelerde Taksit ile 20k yı bulabilen fiyat bindiriyorlar ama vatan onlara göre az baya. 55k lık sisteme 3k koyuyolar. Parçalar biraz daha pahalı olsun ama taksiti çok yapmasınlar yani. Mesela iyi bi hazır sistem var. O 55k ama başka sitelerden toplasam oluyo 53k...
  19. emocan__10__

Hocam vatandan olması lazım. Tek opsiyonum orası. İşte toplayabilecek iyi bi tane biri varsa ondan yardım istiyorum.
  20. emocan__10__

Selamlar. Vatan Bilgisayar sitesinden pc hazır sistem almak istiyordum ama ordaki sistemler pek iyi değil. Bana 55-57k bütçesinde şu sayfadan kasa toplayabilir misiniz? Ddr5, 4070, 32gb, 1tb ssd vs gibi şeyler. Yardımcı olursanız sevinirim işlemci konusunda intel amd fark etmez ama amd olursa...
Top Bottom