Arama sonuçları: *

1. D

Asus cashback IBAN kabul etmiyor

Gençler merhaba ben de cashback başvuru konusunda enpara TRY hesap iban girdim ama BIC kodu bulamadım. Bilen var mı?
  2. D

144/165hz 24 inç GSYNC kullanabileceğim monitör önerisi

aynen pivotluk alan yok maalesef onun için aynı panele daha fazla para vermeye gerek yok ama Asus VG249Q1A i de vizyon bilgisayar diye bir firma satıyor hep. Ne kadar güvenilir bir firma bilmiyorum. Sonra ölü piksel olunca sorun yaratmasınlar. Ya da başka birinden gelen iadeyi gönderirler mi...
  3. D

MSI 23.8” OPTIX G242 hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu anda 3159TL itopyada kampanya var. Asus VG249Q1A ile bunun arasında kaldım galiba. 1657566616 TN panele bu para verilmez yaa. IPS düşünüyorum.
  4. D

VG249Q1A ile VG249Q1R arasında ne fark var? Asus sitesinden de baktım sadece ayak sehpası farklı gibi gördüm. Ama daha pahalı
  5. D

Merhaba Arkadaşlar, 24inç 144/165hz IPS Panel Gsync uyumlu 3000TL civarı monitör bakıyorum. Asus VG249Q1A yakın gibi geliyor. Ama alternatif önerebileceğiniz başka monitörler de var mı merak ediyorum. PC yeni topladım. Uzun zamandır bu mecralardan uzağım gözden bir şey kaçırmak istemiyorum.
  6. D

Asus TUF VG24VQE iyi midir? ?

nereden aldın?
  7. D

ryzen 5 5600x için DDR4 3600mhz CL17 mi yoksa DDR4 4000mhz CL19 mu?

Anakart MSI B450 GAMING PLUS MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI ATX Anakart
  8. D

ryzen 5 5600x için DDR4 3600mhz CL17 mi yoksa DDR4 4000mhz CL19 mu?

Merhaba, Ryzen 5 5600x için bu iki ram den hangisi daha performanslı olur oyun bilgisayarı için? Kingston beast ddr4 2x8gb 3600mhz cl17 mi yoksa hyperx predator ddr4 2x8gb 4000 mhz cl19 mu? İntel için beast daha iyi diyen var AMD için predator cl19 olmasına rağmen daha iyi diyen var. işin...
  9. Alınık Ryzen 5 5600X

Alınık Ryzen 5 5600X

Merhaba İstanbul içi Ryzen 5 5600x elden teslim almak istiyorum. Garantisi devam eden olursa tercihimdir. Özelden tekliflerinizi iletebilirsiniz.
  10. D

İnternet altyapı desteklediği max hız sorunsalı

Merhaba anlaşmama göre TT den aldığım hız 12mbite kadar ve bazen hızları 10mbit civarına kadar görebiliyorum. Fakat bazen bu hız 5-6mbite kadar düşüyor. Hiç stabil değil ve çok kopmalar oluyor. Günde belki 3-4 kez modemi kapatıp açmam gerekiyor. Altyapı sorgulama yaptığımda max hız 6-7mbit...
  11. D

Eth Mining için Sistem Toplama

dün ekran kartı fiyatlarına baktım uçmuş resmen yaa :S
  12. D

peki ben o anakarta 4 tane ekran kartı bağlayabilir miyim slot sayısı önemli değil mi?
  13. D

1k ya işlemci+ram+ anakart + kablolar toplayabilir miyim? link varsa atabilir misin?
  14. D

arkadaşlar ekran kartını yurtdışından temin etme şansım olabilir. Onun için f/p olarak en iyi hangi ekran kartını tercih edersiniz? çoklu veya tekli olarak? Önemli olan burada max mh değerini yakalamak anladığım kadarıyla. Mesela 3 bin TL anakart,işlemci,ram ve riser vs. desek, geriye psu ve...
  15. D

Merhaba arkadaşlar, Bir kaç gündür forumda araştırıyorum. Eth mining için 10 bin TL bütçe ile en iyi f/p sistem nasıl toparlarım. Ekran kartı, anakart,ram,psu ve cpu seçerken nelere dikkat etmeliyim. Ayrıca sisteme daha sonra ekran kartı eklemesi de yapmak istiyorum. Bana konu hakkında...
Top Bottom