Arama sonuçları: *

• Users: TheFearLok
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

TheMetsco Güvenilir mi?

evaneglion hoodiesi alıcam ordan ölçüleri yazmıyor kendi sitelerinden satın almayı düşünüyorum daha önce alan varsa bilgilendirebilir mi teşekkürler
  2. T

Çözüldü✓ Rtx 2060 Kaç derecede çalışmalı

inno3d rtx2060 ım msı afterburnerdan fan ayarı yapmak istiyorum işte şu dereceye kadar fanlar çalışmasın gibisinden nasıl yapabilirim yardım edebilcek var mı
  3. T

Kasa Fanlarının Hızını Kontrol Etme

Frisby kasa fanlarım var hepsi tek bir toplayıcıya bağlanıyor normalde kumandası vardı fakat kaybettim ve son hızda çalışır halde kaldılar ben bunu nasıl değiştirebilirim bilen var mı?
  4. T

Visual Studio da yaptığım programı exe olarak almak

olayı biliyorum aslında ordaki exe dosyasından açabiliyoruz fakat benim 2 sorunum var : 1- exe yi masaüstüne atınca açılmıyor(kopya oluştursamda) 2- ben uygulamayı alıp başka bi bilgisayarda çalıştırmak istıyorum mesela Vs olmayan bi bilgisayarda bunu nasıl yapacağım herhangi bir fikri olan var...
  5. T

visual studioyu hardiske indirsem kasarmı?

olay şöyle ssd im 120 gb 46 gb civarında yer kaldı fakat visualde alanlarımı seçtikten sonra 25 gb yazıyor ssdim kasarmı kasıcaksa hdd ye atacağım hdd de kasarmı peki
  6. T

Blenderda çökme sorunu

blenderda modellememe ses dosyası atmaya kalkıştığımda kendş kendine kapanıyor çözümü varmı?
  7. T

Blender çökme sorunu

blenderda modellemeye ses dosyası atmaya çalışıtığımda kendi kendine kapanıyor bunun sebebi nedir bilen varsa yardım edebilimi
  8. T

gigabyte B450M DS3H Anakart amd ryzen 5 3500x i desteklermi?

anakatım igabyte B450M DS3H Anakart bu anakartta mad ryzen 5 3500x takmak istiyorum desteklermi?
  9. T

RTX 3070'i Ryzen 5 3500X Besler Mi?

abim yakın zamanda 3060 ti bulamadığı için 3070 aldı işlemcisi r5 3500x 4.4ghz ye oveclockladı bile 2 k da besleme şansı varmı
  10. T

r5 3500x (overclocklanmış) rtx 3060 ti dar boğaz yaparmı?

Abim yakın bi zamanda r5 3500x ile yeni bi soğutucu alıp işlemcisini overclock ladı rtx 3060 ti yi besler mi bu işlemci
Top Bottom