Arama sonuçları: *

• Users: Semdulge
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

LG 27GL650F-B vs AOC 27G2U

Selam. Başlıktaki 2 monitörden birini almayı düşünüyorum. Ayrıca Viewsonic XG2705-2 de seçenekler arasında ama ondan tam olarak emin değilim. FPS odaklı ve arada hikayeli oyunlar için kullanacağım. Özetle, 1080p 27" IPS monitör arıyorum. Yüksek yenileme hızı ve düşük tepkime süresi olmalı...
  2. S

İade Ürün Satın Almış Olabilir miyim?

Merhaba. Monitörümün bilgilerini, internet sitesi üzerinden kontrol ettiğimde ilk satın alma tarihi olarak yaklaşık 5-6 ay öncesini görüyorum. İşkillendim, iade edilen ürünü bana satmış olabilirler mi? Güncelleme: Hem Vatan hem de Dell ile görüştüm. Satıcının (yani Vatan'ın) satın aldığı tarih...
  3. S

Logitech G305 FPS için uygun mudur?

Merhaba. Corsair M55 mouse'um defolu çıktığını düşündüğüm için iade işlemi başlattım. Elimde Logitech G305 kablosuz mouse var. Cs, Dota, PUBG ve hikayeli oyunlarda kullanacağım. Sanırım mouse'un performans ve tasarruf modları var; performans modunda 10 saat pil ömrü belirtilmiş sitesinde ama...
  4. S

Kablosuz Klavye ve Mouse Set Önerisi

Merhaba, Oyun için topladığım sisteme kablosuz klavye ve mouse almak istiyorum. Mekanik, RGB vs. olmasına gerek yok. Önemli olan şeyler gecikme olmaması ve malzeme kalitesi. Oyuncu görünümü olmasına gerek yok sade ve şık olsa yeterli. Bütçe olarak fiyatlar hakkında herhangi bir fikrim yok...
  5. S

Yardım 5.000 TL Bandında Monitör Önerisi

İyi forumlar Bugün siparişini geçtiğim i5 11400F ve 3060ti sistemim için 27" IPS 1080p monitör arıyorum. Rekabetçi ve hikayeli karışık, oyun amaçlı kullanılacak. Mümkünse yüksek yenileme hızı ve düşük tepkime süresi olmalı. Mümkünse ölü piksel testi yapan bir yerden, yoksa da panel konusunda...
  6. S

Teknobiyotik DK-PC-11400F-6 Alınır mı?

İyi forumlar. Gamegaraj'ın alacağım sistemi stoktan kaldırması sonucu tekrar bir arayışa girdim ve şöyle bir sistem buldum...
  7. S

3060ti ve Monitör Seçimi

İyi forumlar. Yaklaşık 5 bin lira civarı bütçem var ve i5 11400f + 3060 Ti sistem için monitör bakıyorum, 27" IPS monitör bakarken tavsiye üzerine ViewSonic XG2705-2K modelini gözüme kestirdim. Odak olarak rekabetçi oyunlar ama sık sık hikayeli oyunlar için de kullanacağım. Ancak merak ettiğim...
  8. S

GameGaraj MB311 5T11-3060Ti Sistem Alınır mı?

İyi forumlar. Dün konu içerisinde sistemi yazmıştım ama direkt sistemin konusunu açmak istedim. Başlıkta belirttiğim sistemi almayı düşünüyorum. Sistem hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Değiştirmemi önerdiğiniz parçalar var mı? https://www.gamegaraj.com/urun/mb311-5t11-3060ti/ Cevaplar...
  9. S

20.000 TL Hazır Sistem

İyi akşamlar. 20.000 lira bütçe ile oyun odaklı bir kasa almak istiyorum. Aklımda şimdilik şu ürün var: https://www.gamegaraj.com/urun/mb311-5t11-3060ti/ Kasa için yorumlarınız nedir? Farklı önerilere de açığım. İyi forumlar
  10. S

Yardım LG 27GN600-B alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-27-27gn600-b-ultragear-full-hd-1ms-144hz-g-sync-freesync-oyuncu-monitor.html Vatan'dan aldığım üçüncü monitörümde de ufak bir problem olduğu için iade etmeyi düşünüyorum. İlk iki monitörümde ölü piksel çıkmıştı; son aldığım monitörde de kasanın sol tarafı...
  11. S

500 GB M2 SSD önerisi

İyi forumlar. 500 GB'lık bir m2 ssd bakıyorum. Sandisk Ultra 3D alacaktım ama Dram yok diye önermiyorlar sanırım. 500 TL bandında bir önerisi olan varsa bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  12. S

Ölü Piksel Testi Yapan Güvenilir Satıcı?

1 monitör aldım ve ölü piksel yüzünden iade ettim. Para hesabıma 10 günde yattı ve tekrar bununla uğraşmak istemiyorum. Eğer ölü piksel testi yapan güvenilir site varsa oradan alacağım, yoksa vatandan alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.
  13. S

İnceHesap İade Sorunu

Selam arkadaşlar. İncehesap'tan ürün almayı veya aldığı ürünü iade etmeyi düşünen arkadaşlar için yazıyorum. Forumdakilere veya arama motorlarından görüp geleceklere yardımcı olurum umarım. Elimden geldiğince diğer sitelere de yazacağım. 22 ocakta incehesap gaming gecesinden 2.199 TL'ye Asus...
  14. S

Dell 27" S2721HGF Alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/dell-27-s2721hgf-1ms-144hz-fullhd-free-sync-g-sync-hdmi-dp-gaming-monitor.html Yorumlarınızı bekliyorum.
  15. S

27" 144 Hz Monitör Önerisi

Tekrar selam arkadaşlar. 27 inch curved bir monitör arıyorum. 144 hz olmali ve mümkünse 1 ms. Aklımda AOC 2 farklı model var: C27G1 ve C27G2AE/BK Bu iki model arasındaki farklar nedir? Ya da farkli bir öneriniz olur mu? İyi forumlar.
  16. S

10400F + GTX1660Super Sistem Nasıldır?

Selam arkadaşlar. Gamegarajdan aşağıdaki sistemi sipariş edeceğim: Toplam fiyat: 5,534TL Yorumunuz nedir? Şunu değiştir dediğiniz bir parça var mıdır? SSD olarak Patriot Burst alacağım.
  17. S

Hazır Sistem Hakkında yorum Yapar mısınız?

- INTEL Core i3 10100F 3.60GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek 1200 14nm İşlemci - ASUS PRIME H410M-K 2933MHz DDR4 Soket 1200 DVI VGA mATX Anakart - GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram - ASUS TUF GeForce GTX 1650 SUPER OC 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı - POWER BOOST VK-G3902S...
  18. S

5-6 Bin Sistem Tavsiyesi

Selam arkadaşlar. Oyun üzerine Intel ve mümkünse Nvidia tabanlı sistem almayı düşünüyorum. i3 10100F olabilir, 1650 Super olsa tadından yenmez. 5000-6000 arası mümkünse hazır sistem önerebilir misiniz? Sadece kasa olacak. Bütçeyi ne kadar az kullanırsam benim için o kadar iyi.
  19. S

Asus VG27VQ 2 Adet Ölü Piksel Sorunu

Selam arkadaşlar. Geçen hafta incehesap'tan başlıkta söylediğim monitörü almıştım. Kutudan çıkardığımda tam kontrol etme şansım olmadı ama şimdi kontrol ettiğimde biri yeşilde biri mavide 2 adet ölü piksel mevcut. İndirimden güzel fiyata almıştım. Sizce iadeye göndermeli miyim? Ya da göndersem...
  20. S

4500 Topladığım Sistem, İyi mi?

Selam arkadaşlar. Öncelik Cs go ama diğer oyunları da oynayabileceğim bi sistem toplayayım dedim. Malum dolar kuru nedeniyle düşük bir sistem toplayacağım. Asus Prime H310M-K R2.0 Intel H310 2666MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart Anakartı i3 8100'e göre koymuşum, gözümden kaçmış. :) Intel Core...
Top Bottom