Arama sonuçları: *

1. T

D diski var ama gb gözükmüyor

Deniyecegim teşekkürler
  2. T

Şuan harddisk hicbir şekilde gözükmüyor disk yöneticisinde de bu bilgisayar kisminda da sadece C diski var daha demin d diski vardı ancak kac gb olduğu yazmıyordu şimdi hepten gitti
  3. T

Yok ancak ismi gözüküyor
  4. T

Hocam var aktif gözüküyor
  5. T

Yüklemeye çalışıyorum ancak bu dosya çok büyük diyor fotoğraf sadece 5mb
  6. T

Arkadaşlar 500 gb bir hdd diskim var şuan böyle gözüküyor tıklayınca da uzun süre bekliyoruz ama hiçbir şey olmuyor yardım edebilicek olan varsa çok sevinirim.
  7. T

Acer nitro 5 AN515-58 UYUMLU SSD TAVSİYE

Bilgisayarla uyumlu mudur nasıl anlarız
  8. T

Bende ısınma gibi bir sıkıntı yok hocam nitro sense uygulamasından fan ayari yapabilirsiniz belki çözer
  9. T

Dostlar merhabalar acer nitro 5 AN515-58 model bir laptopum var 512 gb ssd ye sahip ancak ben 1 tb m2 ssd takmak istiyorum ancak ssd alırken uyumlu olan modeller nelerdir bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim .
  10. T

Windows 10 kurulumunda İnternet yok

Detayli bilgi için sağolun hocam şimdi denemeye gidiyorum 🙏
  11. T

Diğer bilgisayarınızda Driveri bir flasha indirip yeni bilgisayarda mi kurdunuz
  12. T

İnternet yokken kurmanın bir yolu var mi
  13. T

Windows 10 kuruldu ancak wifi de bağlı değil - hiç bağlantı yok yazıyor
  14. T

Orda sınırlı kuruluma atıyor ve işletim sistemi kurulumu temel olduğundan her şeyi tam kurmak istiyorum başka bir yolu yok mudur
  15. T

Dostlar yeni bilgisayarıma Windows 10 kurarken wifi gözükmüyor bu yüzden devam edemiyorum ne yapmalıyım?
  16. T

Sandisk 16 gb usb gözükmüyor

Merhabalar dostlar bugün bir usb aldım bilgisayarıma Windows kurmak için ancak işlem tamamlanamadan sorun çıktı. Windows kurulurken usb aygıtı gözükmüyor gibi oldu. Ondan sonra da taktığım 3 bilgisayarın hiçbirinde düzgün çalışmıyor. Bilgisayarıma gelip sağ tık yapıyorum bilgisayar donuyor...
  17. T

Fl studio vst ekleme

Arkadaşlar ben bi keman vst si eklemek istiyorum fl stüdyoya ekledim de ancak vst yi channel crack e sürükleyip bırakınca oraya gelmiyor ne varsa o kalıyor ya da sampler olarak kalıyor sonrasında vst açılıyor ancak piano roll ünün içine giremiyorum channel crack e gelmediği için biraz araştırdım...
  18. T

Assetto corsa competizione sınırsız bedava mı oldu?

Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim iyi forumlar 🖐️
  19. T

Assetto corsa competizione sınırsız bedava mı oldu?

Oyun steamde oynaması ücretsiz olarak gözüküyo 8 mayistan sonra da oyun bizde kalicak mi yoksa ücretini ödemek zorunda mı olucaz
  20. T

Steam Guard Çok Yavaş!!!

Bende anında geliyo cihazlarınızda ya da İnternette sorun
Top Bottom