Arama sonuçları: *

• Users: 1dodooo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 1dodooo

Çözüldü✓ Macbook satıp Monitör + Laptop almalı mıyım?

Macbook'u sadece film ve dizi izlemek ve okulda ders işlemek için kullanıyorum. (2021 M1 256gb ssd 8gb ram) Arkadaşım 16000 TL teklif etti, bende matebook + ASUS TUF VG27AQZ mi alayım dedim. Şuanda 144hz MSI VA panel curved bir monitör kullanıyorum. 2k ile FHD arasında ciddi bir fark var mı...
  2. 1dodooo

Çözüldü✓ 2070s ne kadar eder?

MSI 2070s Twin Frozen modeli. Kendim satacağım, kutu var garanti yok.
  3. 1dodooo

Dhgate güvenilir mi?

Dhgate'den figür almak istiyorum güvenilir mi?
  4. 1dodooo

Hepsiburada Emperor rezilliği

Hepsiburada, Emperor satıcısı üzerinden Asus Rog Strix LC II 280mm sıvı soğutucu aldım 3400tl ye fiyatına şaşırmıştım. Ürün dün elime geldi daha sistemin tüm parçaları gelmediğinden bugün ürünü açtım, sadece pıtpıta sarılmış kullanılmış ürün gönderdiler. Hepsiburada'da Asus Türkiye garantili...
  5. 1dodooo

Öneri WQHD monitör önerisi

Soru başlıkta, aklımda bir monitör var (https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-xg27wq-1ms-165hz-freesync-wqhd-curved-gaming-monitor.html) ama VA panel ondan dolayı biraz çekimserim. Öncelikle Pivot özelliği olmasını istiyorum.
  6. 1dodooo

5800x3d - 5800x - 5900x hangisini almalıyım?

Sadece oyun oynuyorum, 5900x - 5800x3d - 5800x arasında kaldım. 5800x ile oyun performansı açısından diğer ikisinde acayip oynamalar olur mu? Sonuçta 5800x ile diğer iki işlemci arasında 3-3.5k fark var.
  7. 1dodooo

Hangi anakartı almalıyım

Asus Crosshair impact - MSI MPG B550 Carbon - Asus Rog Strix B550-E (Fiyatlar sırasıyla: 4700 - 3600 - 5200) Bu 3 anakart arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? https://versus.com/en/asus-rog-crosshair-viii-impact-vs-asus-rog-strix-b550-e-gaming-vs-msi-mpg-b550-gaming-carbon-wi-fi
  8. 1dodooo

asus rog strix crosshair impact nasıl?

Rtx 3090 için anakart bakıyorum; Amazon indirimlerde bunu gördüm, bu fiyat bandında diğer önerilerinizi alabilir miyim lütfen? https://www.amazon.com.tr/dp/B07X55Y4SX/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_CD4MHWHHEX0VHXMQE738 Ekran kartı: Asus Rog Strix White Edition RTX 3090
  9. 1dodooo

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Asus Rog Strix B450-F gaming anakartım var. Son 3-4 aydır bu hatayı alıyorum. Zaman zaman 3-4 gün boyunca vermiyor ondan sonra günlerce veriyor. Anakartımda sıkıntı olduğunu düşünüyorum, bunun sebebi tek ram taktığım zaman bilgisayar sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Çift ram taktığım zaman, 1-3...
  10. 1dodooo

Pt.com güvenilir mi?

Pt.com güvenilir mi? öğrenci indirimi kullanmak istiyorum da.
  11. 1dodooo

(YARDIM)Sıvı soğutucum mu bozuk yoksa işlemcim mi?

Sıvı soğutucum MSI MagCore Liquid 240R ve 1 senedir kullanıyorum. Dün sınavdan çıktıktan sonra eve geldim ve bir valo gireyim dedim bir baktım sıcaklıklar 110 a kadar çıktı ve bilgisayar kendi resetledi. 4 aylıktı macunum ama yinede sipariş ettim ve geldi. Sonuç yine aynı. İlk açıldığında 65...
  12. 1dodooo

850w-1000w psu önerisi

Arkadaşlar öneri yapabilir misiniz? Msı Mpg A850GF 850W 80+ Gold Power Supply bu nasıldır?
  13. 1dodooo

Asus ROG Strix B550-F Gaming için bios güncellemesi gerekli mi?

AMD Ryzen 9 5900x takmak istiyorum fakat başka bir işlemci ile güncelleme yapıp sonradan mı 5900x i takmam gerekiyor?
  14. 1dodooo

CPU Temperature Error hatası

Öncelikle sıvı soğutucu kullanıyorum ve sıvı soğutucum MSI Mag Coreliquid 240R. İşlemcim ise AMD Ryzen 5 3600x. Tatile gidip geldim, o arada mining yapıyordum(GPU) ve geldiğimde zaten güncellemeden dolayı kapanmıştı bilgisayar. Açtığımda ise böyle bir sorunla karşılaştım. Boştayken bile 80...
  15. 1dodooo

Mavi ekran alıyorum son günlerde crystal disk testleri

Birkaç kere mavi ekran sorunu yaşadım, HDMI ile 144hz de oynamaya başlamıştım 120hz den yukarı çıkıp ondan dolayı olduğunu düşünüp sonra 120hz ye geri düşürdüm. En son mavi ekran aldığımda ise direk disk düzeltilmesi yaptı, disk onarılıyor şeklinde. Ondan öncekilerde ise direk pc kapanıp kendini...
  16. 1dodooo

Yardım Uzay montaj şeklinde pcyi çalıştırmanın zararı var mı?

Bugün kablolama yapayım vs derken kasanın power kablolarını bozmuşum, onu da uzun uzun tekrar kablolama evresinden geçerek buldum. Açılmıyordu bilgisayar ardından uzay montaj şeklinde açayım tornavida ile dedim, sorunsuz bir şekilde çalıştı. Zaten bilgisayarımı fazla kapatan birisi değilim...
  17. 1dodooo

AMD anakart tavsiyesi

B550 almayı düşünüyorum ama başka tavsiyelere de açığım. Almak istediğim model MSI MAG B550 Tomahawk. ARGB ve RGB konnektörü olmasını istiyorum çünkü kasa fanlarım rgb ve sıvı soğutucumun fanları ARGB. 1700 TL bandında daha iyisi var mıdır?
  18. 1dodooo

Yardım XPG Pylon 750B-BKCEU 750W 80 Plus Bronze sadece İnteller için mi?

Sadece intel işlemcilerle mi kullanılabiliyor? XPG PYLON, tüm PYLON serilerinde DC-DC %100 + 12V Tam Güç (*) içeren Intel ATX Güç Kaynağı Tasarım Kılavuzu'nun uyku modu işleviyle uyumludur ve güç dağıtımının tutarlı, güç tasarruflu ve orta ve üst düzey grafik kartlarını ve CPU'ları destekler...
  19. 1dodooo

Mining için psu önerisi

500-550wlık bir psu almak istiyorum. 1200w rog thor'um mevcut halihazırda. Şuan bir adet 3070 ve 3090'ım var. Yanına bir 3090 daha gelecek. 1200w yeterli olur mu üçü için? Sonuçta baktığımızda sistem önerilerinde NVIDIA'da 3090 içinde 750w öneriliyor, üstüne 230w 3070'i eklediğimizde 980w...
  20. 1dodooo

Yardım Ekran kartı fanları dönmüyor. Kod 43

Riser ile 3070 bağladım bilgisayarıma, en başta açılırken fanlar dönüyor herhangi bir sıkıntı yok. Masaüstü açıldığı an dönmeyi bırakıyor. Sorun bildirdiğinden windows bu aygıtı durdurdu (kod 43) hatası alıyorum. Ekran kartında herhangi bir sorun yok, RGB ledleri normal şekilde yanıyor. Bu...
Top Bottom