Arama sonuçları: *

• Users: Ruxes
  • Order by date
  1. R

Ecs 441t-m7 anakarta xeon e5450 işlemci sorunu

Ekran kartım yandığı için ekran kartı şu an yok 1612808930 Dostlar yeniden başlatmıştım "otomatik onarıma hazırlanıyor" diyor ama yine donuk hâlde
  2. R

Bi 10dkdır monitörle bakışıyoruz
  3. R

Şimdi fark ettim başlığı yanlış yazmışım pc donuk halde olduğu için telefondan açtım konuyu bunun için kusura bakmayın anakartım g41t-m7 , gerçi siz anlamışsınızdır ahaıwhahqhaja 1612808094 Hayır denemedim ve nasıl deneyeceğimi de açıkçası pek bilmiyorum
  4. R

Arkadaşlar aliexpressten işlemcimi iyileştirmek için xeon e5450 adlı işlemciyi aldım ve anakartıma yerleştirdim fakat bilgisayar açılırken windows logosunun altında dönen yuvarlak donarak kalıyor ve başka hiçbir şey olmuyor , ne yapmam lazım? Bir de windows 7 lerde sanırım düzgün çalışıyor...
  5. R

Aliexpressten sadece amd sistemlerde çalışan rami yanlışlıkla aldım.

cevaplarınız için teşekkür ederim :)
  6. R

8gb 1333mhz ram , ve iade işlemleri çok uzun olduğu için belki modlanabilir diye düşündüm var mıdır böyle bir modlama olayı?
  7. R

sistemim intel olduğu için ram çalışmıyor ne yapmalıyım dostlar
  8. R

Ana Konu Aliexpress 10 Dolar Kupon Nasıl Alınır

2.hesaptan olmuyor değil mi bu kupon olayı
  9. R

canlı destek ile görüşmesem de yardım merkezinden sorunu iletmeye çalışırken hata verdi birçok kez, sanırım vermeyecekler
  10. R

yaptım dostum (y) 1611161205 dolar kuruna göre anlık değişiyor onda sıkıntı yok. dolar 7.7ydi ben yaparken o yüzden 7 dedim
  11. R

kupon geldi de 7tl yerine 14tl gitti, 3 gün içinde iade edeceklerini söylüyorlar bekliyorum bugün 2.günün akşamı
  12. R

Dostlar karttan 2 defa para çektiler kartımdan yani 14tl ve 2 gün oldu iade de etmediler
Top Bottom