Arama sonuçları: *

1. U

Aliexpres ChoiceDay indirimleri

yok şuan almayacağımda örnek varsa en azından görmek için sorayım dedim, arkadaşım kablosuz olunca hotswap özellikli bulmak zor dedide.
  2. U

Aliexpres ChoiceDay indirimleri

selamlar, bana kablosuz mouse ve klavye takımı lazım çünkü hem pc hemde telefonda kullanmak için, telefonda otg ve adaptör ile hem klavye hem mouse çalışıyormuş. şöyle sorsam hem kablosuz; hemde mekanik ve hotswaplı bulmam mümkünmü acaba? varsa link atabilirmisiniz, şimdiden teşekkürler iyi...
  3. U

🔥İndirim E-YOOSO Z686 Klavye 460 TL

klavye mouse tek set halinde bi adaptörle kablosuz bağlanıyor olup , gerektiğinde kablolu olabilen; mekanik ve hotswap bir şey bulabilirmiyiz? maksat hem pc hemde telefon içinde kullanabilmek.
  4. U

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z14 Klavye Vergi Dahil 372TL

klavye mouse tek set halinde bi adaptörle kablosuz bağlanıyor olup , gerektiğinde kablolu olabilen; mekanik ve hotswap bir şey bulabilirmiyiz? maksat hem pc hemde telefon içinde kullanabilmek.
  5. U

🔥İndirim MSI MAG CORELIQUID M240 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu - 2.949,00 TL

@Kıtalararası balistikfüze hangi modeli almıştınız anlayamadım? aklımda şuan performax 360mm, h100, h150 modelleri var, deepcoola bir türlü ısınamadım, ne yapsam bilemedim. işlemcim 10400f ve stok fanla 80 derecelerde şuanda oyunlarda, herhangi bir modelde yeterli gelebilir ama ilerde soket...
  6. U

İşitme cihazı kullanan biri için kulaklık (500TL)

Merhaba arkadaşlar ben işitme engeli olup işitme cihazı takan biriyim. Müzik için kulaklık arayışındayım.Forumda herkes drop plus veya eksa e900 pro öneriyor ama müzik için mid-tizleri nasıldır onu bilmiyorum. Ben çok bass seven biri değilim. En son bir mağazada arctis 1 denedim bimden alırım...
Top Bottom