Arama sonuçları: *

1. Yunus Emre 16

Oyun yapmak hakkında soru

Arkadaşlar merhaba. Ben bir oyun yapımcısı olmak istiyorum. Tercihen unreal engine 5 kullanmayı düşünüyorum. Yazılım bilgim yok. Aklımdaki oyun fikri yarış, açık dünya.nerden başlamalıyım? Üniversite okuyorum fakat bölümüm yazılıma pek uygun değil. İnternet üzerinden kurslardan yararlanmaya...
  2. Yunus Emre 16

Bu fiyata bu PC ideal mi?

https://www.gamegaraj.com/urun/matrix-5a/ Merhabalar. Linki ekledim. Bu fiyat bandında daha mantıklısı bulunur mu? Forza, fifa, mk11 vb givi yüksek oyunları rahat çalıştırmak için arıyorum.
  3. Yunus Emre 16

KYK kredisini kullanabiliyor muyum?

Merhaba arkadaşlar. Ben KYK burs alıyorum bankkart genç ile.Fakat paraya ihtiyacım olduğu için KYK kredisini de kullanırsam bursum sıkıntıya girer mi? Burs kartında hem kredi hem banka kartı numaraları var
  4. Yunus Emre 16

Microsoft 365 aboneliği para kesmeye çalışıyor.

Arkadaşlar merhaba. Ben sanırım Microsoft 365 aile üyeliği almışım 6 kişilik.ucretsiz olan ilk aydan sonra Benden bugün 3300tl çekmeye çalışmış çekememiş bakiye yetersiz diye. Çekmeye çalıştığı Karta da ziraat bankkart deniyo. Aradım ziraat müşteri hizmetlerini,talimat var ,karta para girdiği...
  5. Yunus Emre 16

Laptopuma disk takılır mı

Merhabalar. Ben Lenovo IdeaPad 3 15İTL6 kullanıyorum. Hafızası yetmediği için ek disk almak istiyorum. Bu bilgisayara ekstra disk takılır mı? Takiliyorsa türü nedir ve nereye takılıyor,bı sıkıntı olur mu?
  6. Yunus Emre 16

ortalamam düşük bursum kesilir mi

merhabalar. uludağ üniversitesinde okuyorum. 1.dönem ortalamam 1,8 in bi tık altında kalcak gibi. kaldığım 1 ders var sadece. eğer 2.dönem yüksek yapıp genel ortalamam 2nin üstünde olursa kyk bursu kesilir mi, ve dönem tekrarına kalır mıyım?
  7. Yunus Emre 16

2.el Telefon satiyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben telefon satiyorum acil para ihtiyacı olduğu için . Samsung Galaxy a34 128/8 temiz kullanılmış 1 buçuk 2 aylık. Düşünen varmı? Veya satabileceğim önerebilceğiniz bı uygulama,site varmı?
  8. Yunus Emre 16

Hayati öneri istiyorum.

Arkadaşlar,ben üniversite öğrencisiyim. Malum tatile girdik,ben de iyi bı dönüş yapmak istiyorum. Hem zekasal hem fiziksel olarak güçlenmek amacım. Her gün düzenli kitap okuyorum vb. Önerebilceğiniz şeyler varmı? Şimdiden teşekkürler
  9. Yunus Emre 16

Dizi önerisi istiyorum.

Merhabalar. Ben vurdulu kırdılı, anime bı dizi arıyorum. Var mı kaliteli bı yapım? Tercihim de harbi aksiyonlu olması ve rage(harbi öfkeli) sahneli fln olanlar . Şimdiden teşekkürler
  10. Yunus Emre 16

Yardım Laptopumdaki verilen hata. (Önemli, yardım edin!)

Selamün aleyküm. Benim bir laptopum var. HDD arızalı,yani gidici. Fakat çalışıyor ve günlük hayatımda rahatça kullanabiliyorum. Fakat, ara ara bilgisayarı açarken böyle bir hata veriyor. Açma tuşuna basıyorum, 5-10 ek siyah ekranda kalıyor veya turuncu çizgiler oluşuyor. Sonra ise aşağıdaki hata...
  11. Yunus Emre 16

Yazılım öğrenmem için neler gerekli?

Selamunaleykum. ben 12.sınıf öğrencisiyim. benim istediğim meslek öğretmenlik.lakin yanında ayriyetten farklı bir hobim,becerim, yapabildiğim bişey olsun istiyorum. bu yüzden genel olarak yazılım öğrenmeye karar verdim. web siteleri açabileceğim, uygulama yapabileceğim vb. bunun için en başta...
  12. Yunus Emre 16

Bilgisayarım GTA kaldırır mı? Yardım edin lütfen!!

Selamün aleyküm. Ben gta5 indiriyorum. Fakat bilgisayarım enn en kötüde de olsa bu oyunu açar mı? Oynarken çökme,kapanma veya daha kötüsü gibi şeyler olur mu? Grid 2 , NFS most wanted 2 2016, csgo, gta4 gibi grafikleri güzel olan oyunları orta ayarlarda da olsa oynatıyor bilgisayarım. 1.resim...
  13. Yunus Emre 16

Yardım Bilgisayarım Grid2 yi kaldırır mı?

Selamunelykum. ben grid 2 yi ücretsiz olduğu zamanda satın almıştım. şuan 85 TL. oyunun sistem gereksinimleri aşağıda yazıyor . benim pc bunları kaldırır mı? Ve ,önerebileceğiniz hem modifiye etmeli hem de yarışma yapmalı yarış oyunları var mı (ücretsiz?) ? Oyunun sistm gereksinimleri: minimum...
  14. Yunus Emre 16

Razer hesabımdaki parayı kullanamıyorum.

Selamün aleyküm. Razer ,Oyun içi satın alım yaptığın bir site. He işte ben bi aralar o Razer hesabımı Facebook ile bağlamıştım. . Heh, o e-posta @hotmail diye bitiyo. Ben o Facebook hesabım ile bağladığım yerden bişey satın alırken o e-posta hesabıma kod gönderiyor. Ama o kodu görmem için eski...
  15. Yunus Emre 16

Bu bağlantıya bastım, bişey olur mu?

Selamün aleyküm. Bana aşağıdaki gibi tanımadığım normal bir telefon numarasından sesli mesaj geldi. Ben de bastım linke. Site güvenli değildi sanırım. Köşede üçgen ünlem vardı. Ben de hemen kapattım. Siteye henüz girmemişti,sadece girmeye çalışıyordu. Bişey olur mu?
  16. Yunus Emre 16

Güncelleme için girdim,böyle bişey yazdı. Yardım lütfen...

selamunaleykum. Güncelleme gelmiş ,böyle bişey yazıyor (''this pc doesn't currently meet all the system requırements for the wındows11'', yani -bu bilgisayar şu anda windows11 için tüm sistem gereksinimlerini karşılamıyor) . ne yapmam lazım?neden böyle bişey yazıyor? nereye basacağımı bilmiyom...
  17. Yunus Emre 16

Günlük hayat için Laptop tavsiyesi

Selamün aleyküm. Ben 12. Sınıf Bana iş ve günlük yaşam için sorun yaratmayacak bı laptop önerir misiniz? Önerdiginiz laptop oyun bilgisayarı olmasın genellikle. Ama, önerdiğiniz laptopla hangi tür oyunları oynayabilirim onları da yazarsanız sevinirim (oynadığım oyunlar trackmania 2020, ara ara...
  18. Yunus Emre 16

Hangi test kitabını önerirsiniz?

Selamün aleyküm. Ben 12. Sınıf öğrencisiyim. Bu sene devamsızlıktan bilerek sınıfta kaldım. Eksiklerimi tamamlamak için. Şimdi,paragraf test kitabı almak istiyorum. Hangi yayıncılığı,hangi test kitabını önerirsiniz? (Not.. sayısal öğrencisiyim).
  19. Yunus Emre 16

Bu test kitabını çözmek zaman kaybı mı?

Selamün aleyküm. Ben 12.siniftayım. Benim 9-10. sınıfta aldığım böyle bir test kitabı var. Baskı tarihi 2018. Yks 2022 veya 2023 e hazırlanıyorum. Bu test kitabını çözmek zaman kaybı olur mu? Cevaplarsanız sevinirim....
  20. Yunus Emre 16

Bu test kitabını çözmek zaman kaybı olur mu? Yardım pls.

Selamün aleyküm. Ben 12.siniftayım. Benim 9-10. sınıfta aldığım böyle bir test kitabı var. Baskı tarihi 2018. Yks 2022 veya 2023 e hazırlanıyorum. Bu test kitabını çözmek zaman kaybı olur mu? Cevaplarsanız sevinirim....
Top Bottom