Arama sonuçları: *

1. Johannes Erwin Rommel

Oyunlarda Ping Sorunu

İstanbulda yaşamama rağmen online oyunlarda oynanmayacak seviyede ping oluyor (1000ms) sorun nerede olabilir?
  2. Johannes Erwin Rommel

50K monitör dahil sistem tavsiyesi

0 olacak bütçe max 50k
  3. Johannes Erwin Rommel

Rusça nasıl öğrenebilirim?

Alfabeyi ve basit birkaç grammer kuralını biliyorum kelimeleri de akıcı bir şekilde okuyabiliyorum ama kapsamlı bir kurs bulamadım. Alfabe farklı olunca araştırma yapmak da zor oluyor o dilde bir şey aratamıyorum. Kendi kendine Rusça öğrenen varsa cevaplarsa sevinirim
  4. Johannes Erwin Rommel

Lenovo Laptop Siyah Ekran

Lenovo Legion 5 Laptop kullanıyorum. Açma düğmesine basıyorum ışıklar yanıyor ancak ekran gelmiyor
  5. Johannes Erwin Rommel

Epic Games Hesabımı Geri Alabilir miyim?

Merhabalar, 2023 Şubatında Epic Games hesabımın Maili çalınmıştı ve ben daha yeni kurtarabildim. Tahmin ettiğim gibi hesabın e postası ve şifresini değiştirmişler desteğe ticket atsam yardım ederler mi?
  6. Johannes Erwin Rommel

Valorant Ping Sorunu

Merhabalar speedtest sonuçlarım 5-6 ms Valorantta da 9-10 ms civarı alıyorum ama çok sık şekilde 1000 ms'lere çıkıp iniyor ve oyunu oynanmaz yapıyor çözümü nedir?
  7. Johannes Erwin Rommel

Online İstanbul Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

https://bireysel.istanbulkart.istanbul/ sitesine yönlendiriyor beni ancak site sadece beyaz ekran olarak gözüküyor bende mi sıkıntı var?
  8. Johannes Erwin Rommel

Sevgilimle gitmek için Barbie mi Oppenheimer mı?

Soru başlıkta filmden sonra bütün gün Avmde olmayı planlıyoruz o yüzden Nolanın dediği gibi filmden sonra konuşamama gibi bir durum olursa hoş olmaz açıkçası :) yine de fikrinizi merak ettim.
  9. Johannes Erwin Rommel

Ipad 10. Nesil Alınır mı?

Okulum gereği Ipad almam gerekiyor ve piyasaya pek hakim değilim.Minimum 9. Nesil istemişler ancak biraz daha verip tam ekran olan 10’u tercih etmek istedim.Airlarda ya da Prolarda 10’a alternatif var mı?
  10. Johannes Erwin Rommel

1400-1500 Bütçe Kulaklık Önerisi

Fps oyunlarıyla pek ilgim yok güzel ses versin ve mikrofonu iyi olsun yeter.Mikrofon mümkünse tak-çıkar ya da gizlenebilir olsun
  11. Johannes Erwin Rommel

Lgs 2023 Nasıl Geçti?

Girenler neler yaşadığını aktarabilir mi?Ders zorlukları nasıldı?
  12. Johannes Erwin Rommel

“ Plana sadık kal… ”

Öncelikle konuya şu soruyla başlamak istiyorum: Bu tweet sizce öylesine atılmış bir tweet mi?Belki ben çok hayalperestim ya da bu ülkede akıl sağlığımı kaybettim.Ama ben arkada çok büyük bir oyunun döndüğü kanaatindeyim.Sinan Oğanın bu kadar dönek olabileceğini sanmıyorum 2. turda Millet...
  13. Johannes Erwin Rommel

25-30k Bütçe Pc Önerisi

Arkadaşım için topluyorum buraya danışmak istedim ekran kartının Nvidia olması şart teknolojilerini kullanmak istiyormuş.Ayrıca oyun için de kullanılacak.Monitör dahil.
  14. Johannes Erwin Rommel

Yaratıcı Dünya Hayatına Müdahale Edebilir mi?

Başlıkta Yaratıcı kelimesini kullanmamın sebebi sadece belirli bir dine yönelik sormamam.Forumda Hristiyanı,Müslümanı,Deisti kendi inancına göre yanıtlarsa sevinirim şimdi soruma geçeyim. Yaratıcı senin ya da benim hayatımda işlediğim günahlara göre bizi dünya hayatında cezalandırabilir mi? Bana...
  15. Johannes Erwin Rommel

Lenovo Legion 5 Hogwarts Legacy

Ryzen 7 5800h Rtx 3060 Laptopum var internette bulamadım Fps testi aşağı yukarı 1080p high/ultrada kaç fps alırım? Optimizasyon sıkıntıları olduğunu duydum
  16. Johannes Erwin Rommel

Epic Games Hesabım Kaça Gider?

Biliyorum hepsi zamanında ücretsiz olmuş oyunlar ancak bu haliyle ne kadara satılır? Ayrıca chapter 1 sezon 7 den beri sahip olduğum fortnite hesabı da var içinde baya bir skin ve dans da var
  17. Johannes Erwin Rommel

Witcher 3 New Game + Seviye sıkıntısı

Daha dün oyunu bitirdim ve yan görevleri yeterince iyi yapmadığımı düşündüğüm için ve oyunun sonunu beğenmediğimden en baştan başlamak istedim ve New Game Plus ile yeni oyuna başladım.Ama bir sıkıntı var ki level atladığımızda aldığımız puanları kullanacak alan kalmadı skill ağacım tamamen...
  18. Johannes Erwin Rommel

Witcher 3 birkaç soru

Witcher 3 de 40. Saatimi tamamladım ve şu an ne yapmam gerektiği konusunda biraz kararsızım Blood and Wine Dlcsine ana hikayeden sonra mı başlamalıyım yoksa önce başlasam daha mı mantıklı?Hearts of Stone’u bitirdim ve çok keyif aldım. Ana hikayede açıkçası biraz daha güçlü olmak istiyorum ve...
  19. Johannes Erwin Rommel

İsmet İnönü Neden Sevilmiyor?

Ülkeye sağladığı sayısız hizmet olmasına rağmen hem islamcı hem de bazı kemalistlerin sevmemesini anlamıyorum.Hadi islamcılar Atatürkü de sevmiyor ama Kemalistlerin sevmemesi garip geliyor. Sizin İnönü hakkındaki görüşleriniz neler?
  20. Johannes Erwin Rommel

Legion 5 Pro Ping Sorunu

Eski laptopumda bu tarz sorunlar yaşamıyordum ancak legion 5 proda online oyunlarda ping değerleri çok oynak.30larda gezinirken bir anda 500lere fırlıyor sonra düşmesi de uzun sürüyor.Çözümü nedir?
Top Bottom