Arama sonuçları: *

1. I

38-40k Civarı Monitörlü Bilgisayar Öneri

selamlar 38-40k civarında monitörlü güzel bi sistem önerir misiniz ben bir tane yaptım da çok emin değilim olmuş mu olmamış mı monitör de...
  2. I

Çözüldü✓ Bilgisayar Önerir Misiniz?

3 tane sistem buldum hagisinin daha iyi olduğunu çok bilmiyorum rica etsem 3ünden birini seçebilir misiniz veya bu fiyat sekmentinde daha iyi bi sistem varsa önerebilir misiniz? 1-...
  3. I

Excalibur G850 Bios Güncelleme

Casper Excalibur G850 marka bilgisayarım var BIOS güncellemesi için caspera mail attım bir dosya attılar ama ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  4. I

4000-5000 Tl Arası Monitörlü PC

Selam acil olduğu için hemen konuya gireceğim 4000-5000 arası Monitörlü (60 veya 75 hz)bir sistem arıyorum 4500 ü geçmesin mümkümse bu fiyata alabileceğimin en iyisini arıyorum 2. el fln fark etmez iyi günler
  5. I

3000 TL'ye Toplama PC önerisi

Selam 2.el toplama PC alacağım ama bilgisayar toplamak hakkında en ufak fikrim yok 2000-3000 TL arası 2.el bir toplama PC önerir misiniz performansı daha iyi olması ve daha ucuza gelmesi için 2. El istiyorum eğer daha iyi ve 0 bir bilgisayar toplamak mümkünse 0 da toplıyabilirsiniz şimdiden...
Top Bottom