Arama sonuçları: *

• Users: BooMachine
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BooMachine

Modem önerisi (vdsl)

Şuan türk telekomun verdiği zyxel modemi kullanıyorum.Fakat odadan odaya wifinin çekim gücü çok zayıf.Wifisi güçlü modem önerebilirmisiniz bütçe 2 bin.
  2. BooMachine

10 - 15 bin arası telefon önerisi

Bütçem maksimum 15 bin. 10 - 15 bin fiyat aralığında günlük kullanım için telefon arıyorum.
  3. BooMachine

Sistem Boşta İşlemi CPUyu yüzde 90 kullanıyor

Dostlar Ryzen 5 5600 işlemcim var bilgisayar masaüstünde hiçbirşey yapmadan işlemci yzüde 90 kullanıyor ve işlemcim 78 derece oluyor.Herhangi bir oyuna girdiğimde 90 95 dereceleri görüyor bazen kendini kapatıyor.Soğutucu olarak NZXT Kraken 120mm fanlı sıvı soğutucu kullanıyorum.
  4. BooMachine

F/P 500 GB SSD Önerisi

Fiyat performans 500gb ssd önerebilirmisiniz.
  5. BooMachine

8x2 RAM yanına TEK 16gb takılırmı?

Dostlar elimde 8x2 ripjaws 3200 mhz ram var yanına 16gb 3200mhz modelini taksam sıkıntı çıkarırmı?
  6. BooMachine

15 - 16 Bin TL Bilgisayar Önerisi (MONİTÖR DAHİL)

Dostlar maximum 16 bin TL olacak şekilde hazır sistem önerebilirmisiniz genelde valorant tarzı oyun oynanacak.
  7. BooMachine

DİSCORD SUNUCU PROFİLLERİ GÖZÜKMÜYOR

Merhaba dostlar yaklaşık 4 gündür discorda girdiğimde bazı sunucuların profil resimleri gözükmüyor discordu silip yükledim internetimde sıkıntı yok her şey tıkırında fakat discord bu şekilde. Görüntü Ek
  8. BooMachine

Ekran kartları için UPS önerisi?

Merhaba dostlar bi arkadaşımda 6 tane 3060 1 tane 3070 mining sistem var akım korumalı prizi vardı yanmış.Ama sistemde sıkıntı yok hala çalışıyor fakat riske girmemek için ups almak istiyor.Sizden istediğim bu upsde wattın ne olarak önemi var o sadece akımı yavaşlatıp 30 saniye kadar çalışmasını...
  9. BooMachine

5000 TL Laptop önerisi!

Bütçem 5bin masasüstü bilgisayarım zaten mevcut o yüzden masaüstü al demeyin lütfen.Günlük kullanım için ara sıra oyun oynuyabileceğim (ağır oyun değil) laptop lazım önerilerinizi bekliyorum.
  10. BooMachine

Asus TUF Gaming K1 RGB Mekanik Hisli Klavye alınır mı??

290 TL ye Gamepower OGRE var mavi switch çok fazla olumsuz yorum var fakat bu klavye 330 TL'ye alınır mı??
  11. BooMachine

300 - 350 arası bütçe ile klavye önerisi

Maximum bütçem 350 TL dostlar.Mekanik klavye tercihim.
  12. BooMachine

Microsoft Visual c++ Hatası

Merhaba dostlar bilgisaayrı her açtığımda bu sorunla karşılaşıyorum internetten araştırdım fakat line 390a dair makale bulamadım yardımcı olurmusunuz.
  13. BooMachine

İTOPYA RAZER BLACKSHARK V2

https://www.itopya.com/razer-blackshark-v2-usb-enhancer-gaming-kulaklik/ bu linkdeki kulaklıkda thx spetial bulunmaktamı?
  14. BooMachine

Blackshark V2 Mikrofon Kalitesi

Dostlar bu kulaklığı almaya karar verdim fakat mikrofon kalitesinde kafam takıldı sizce nasıl hem yayın ve video için hemde kulaklığımı yenilemek için alıyorum. Max 830 TL bütçem var bu fiyata başka alternatiflerde önerebilirsiniz mikrofon kalitesi önceliğim.
  15. BooMachine

Razer Blackshark V2x vs V2 modeli?

Dostlar bu iki model arasında çok fazla fark varmı fiyat farkı olarak 350 TL gibi bir fiyat oynuyor V2 modelini almaya değermi?
  16. BooMachine

700 TL bütçe ile klavye kulaklık önerisi

Merhaba dostlar şuanki kullandığım ekipmanlar Kulaklık | Gamepower Medusa Klavye | Rampage R74 Mouse | Bloody V7 Mousemden memnunum onu pek değiştirme tarafında değilim ama kulaklık ile klavyemi değiştirmek istiyorum.Bütçem ikisine 700 TL bu bütçeye ne önerirsiniz?
  17. BooMachine

Gamepower Mihawkmı vs James Donkey 712 ?

300 TL Bütçem var bunlardan hangisini önerirsiniz
  18. BooMachine

3000 - 4000 TL Arası Laptop Önerisi

Yoğun olarak günlük kullanım için alınacak oynanırsa gta sa felan oynanacak önerilerinize açığım.
  19. BooMachine

Öneri Maksimum 500 TL kulaklık önerisi.

Şuanda gamepower medusa kullanıyorum fakat mikrofonu aşırı dip ses yapıyor ve biraz yıprandı.Bu yüzden öncelik mikrofonu sağlam kulaklık arıyorum max bütçem 500.+ ve - lerini belirtirseniz sevinirim.
  20. BooMachine

Yardım Galax B450M Bios Güncelleme

Dostlar elime Galax B450M anakart geçti elimde ryzen 3 2200g var bios update yapmak için ama bu anakartın arayüzü çok değişik nasıl yapacağımı bilmiyorum?Ryzen 3 4300g için güncelliyeceğim.
Top Bottom