Arama sonuçları: *

1. F

Arctis Nova 1 mi 3 mü

Merhabalar arctis nova1 alacaktım fakat 3ün indirime girdiğini gördüm arctis nova 1 1300 TL Arctis nova 3 indirimli 2100 TL sizce değermi
  2. F

2.000 TL Kulaklık Önerisi

2.000 TL Bütçem var HyperX Cloud Core alınır mı? tavsiyelerini bekliyorum
  3. F

Bilgisayarım Kaç TL Eder

Merhabalar bilgisayarımı satıp daha üst seviye bir bilgisayar almaya karar verdim bilgisayarımın özellikleri şu şekilde: Ryzen 5 3500x Sapphire RX 580 Nitro 8gb MSI B450M A-PRO MAX Anakart Ballistix 8x2 Ram 1 TB seagate Harddisk 480 Gb Ultra Series SSD Rampage (yanlış hatırlamıyorsam) pro...
  4. F

Need For Speed Underground 2

Merhabalar NFS Undergroun 2 indirmek istiyorum fakat indirecek doğru düzgün bir yer bulamıyorum önerileriniz nelerdir nereden indirmeliyim veya orjinalini bulabilirmiyim
  5. F

Steam Hesabımı Nasıl Koruyabilirim

Merhabalar Arkadaşımın 4000-5000 TL değerinde steam hesabı çalındı bende önlem almak istiyorum ne gibi önlemler alabilirim ?
  6. F

Titreşim Sorunu G29 Car X Drift Online

Merhaba Logitech G29 kullanıcısıyım Car X Drift Online oyununda çok fazla titreme yapıyor diğer oyunlarda bir sıkıntı yok nasıl çözebilirim ?
  7. F

Bilgisayarımı Nasıl Güçlendiririm

Merhaba Bilgisayarımı güçlendirmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir Özellikler şu şekilde: RX580 Nitro 8GB Sapphire Ryzen 5 3500X B450M A PRO MAX MSİ 8GBx2 Ballistix Marka Ram 1 Tb Harddisk 480 Gb SSD önerilerinizi bekliyorum
  8. F

Num Pad Olmayan Klavyede GTA5'te uçak vs kullanmak

Merhaba Sürekli olarak GTA Online oynamaktayım. Geçenlerde Razer Blackwidow V3 satın aldım (Num Pad bulunmamakta) bu yüzden oyunda uçak vs uçuramıyorum normalde num pad ile kullanıldığı için. Ne yapmalıyım Uçak uçurabilmek için ?
  9. F

R5 3500X+RX 580 Sistem Kaç TL Eder?

Arkadaslar öncelikle herkese selam. Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce ne kadar eder Özellilleri: RX 580 NITRO 8GB 256BIT RYZEN 5 3500X B450M A PRO MAX BALLISTIX 16 2×8 RAM RAMPAGE HARDLY KASA PSU KASANIN ICINDE KAC WAT OLDUGUNU BILMIYORUM TAHMINEN 650 ISLEMCI SOGUTUCU NORMAL...
  10. F

Arkadaşlar ASUS VG278QR modelinin içinden DP kablo çıkıyormu

Arkadaşlar ASUS VG278QR modelinin içinden DP kablo çıkıyormu
  11. F

3 kez garantiye verip bozuk gelmesinin sonucu

3 kez garantiye gönderdik 3 undede bozuk geldi ve sonrasında babam direk kökten halletti
Top Bottom