Arama sonuçları: *

1. Baran Bergin

NAVİGOLD BS5076 TEYP YAZILIM SORUNU

Arkadaşlar selamun aleyküm 27lik sultan aracımda hali hazırda takılı olan bs5076 teyp yazılımdan kaynaklı olduğunu düşündüğüm sorun veriyor mouse bağlamayı denedim ama olmadı nasıl yeni yazılım atarım konu hakkında fikriniz varmı birkaç yeri aradım geri dönüş konusunda ysapamayacaklarını...
  2. Baran Bergin

MSI A320 M A PRO BIOS DA KALDIM

1618911916 sadece bunlar var 1618912050 f10a basıncada bu çıkıyor
  3. Baran Bergin

x.m.p nerde bulamadım normal f10 basıp çıktım tekrar buraya geldi
  4. Baran Bergin

bios ayarlarına girdim ram mhz yükseltmek için 3200 mhz yi şeçtm cpu zaten 3600 max destekliyo şuan autoda ama esc ye basıp save quit yapınca biosdan çıkmıyor neden çok işim var hızlı dönermisiniz
  5. Baran Bergin

GTA 5 SOCIAL CLUB bağlanıyor ama hata veriyor

hayır hiç yapmadım
  6. Baran Bergin

Deniyeceğim 1617184836 olmadı bende
  7. Baran Bergin

Arkadaşlar gta 5 de online bağlanamıoyrum social club hesapımı girdim bunu diyor önceden de bunu diyordu napmam gerekiyor orda teknik sebeplerden dolayı başlatılmadı yazıyor ama hesapa bağlanıyor girişşte
  8. Baran Bergin

EpicGames den GTA V indirdim simge gözükmüyor

şimdi yaptım onu başka arjkadaşdada olmuş ama hala arama çubuğunda ve denetim masasında oyun gözükmüyor onu nasıl halledebilirim 1617178320 teşekkürler yaptım
  9. Baran Bergin

EpicGames den GTA V indirdim simge gözükmüyor

EPİC GAMESDEN GTA V İNDİRDİM OYUNUN SİMGESİ HEM ARAMA ÇUBUĞUNDA HEM MASAÜSTÜNE GELMEDİ SADECE OYUNU EPİCİ AÇIP ORDAN BAŞLATARAK ERİŞEBİLİYORUM VE DOSYLARAI GÖZÜKÜYOR NE YAPMAM GEREK youtube da videolara baktım bu konu dahilinde öenmli bu sorunu bulamadım yardım edermisiniz
  10. Baran Bergin

MSİ Afterburner Fan Ayarı

tamamdır teşekkürler
  11. Baran Bergin

teşekkürler software i kontrol edebiliyorum siliyorum şimdi afterburnu
  12. Baran Bergin

set defaultu nereden yapacağım baktım arayüzde bulamadımda
  13. Baran Bergin

afterburn indirdim az krucaladım oyuna girince farkettimki amd softwaredaki ekran kartı ayarlarımı saymıyor afterburna girip ordan ekran kartı fan ayarlarını yaptım kafa üstü öyle afterburndaki ayarlar öalıştı ben afterburnu deaktif yani kullanmamak istiiyorum napmam gerekiyor amd software yi...
  14. Baran Bergin

RX 580 8GB ne kadara satmalıyım?

2500tl-6000tl arası bide madencilik yapan birine kitlersen rahat 4K satarsın
  15. Baran Bergin

Magbox Usb Stıck Antenli 802.11N Wifi 5370 Chıpset 150 alıcım var

Magbox Usb Stıck Antenli 802.11N Wifi 5370 Chıpset 150 wİfi alıcım var kardeşimin pc sine takılı ama çok kötü internet veriyor ben ethernetle 95dowland 5upload alıyorum normal kullanıcıların yorumlarına baktm 30dowland normal alıyolarmış neden bukadar az olabilir google da site çok geç giriyor...
  16. Baran Bergin

İninal kart VS Papara kart

İninal taraftarıydım ama papara kullanınca faydalarını görünce papara daha güzel daha kulanışlı geliyor ki aylık 5 işslemde para almıyor black kartta uzaktan ödeme var
  17. Baran Bergin

Öneri Bu kulaklıklardan hangisi alınmalı ?

Rgw8 comfy 7.1 kullanıyorum driveri baya iyi ordan 7.1 i aktif ediyorsun ilk başta çevresel geliyor ses ama alışıyorsun csgo valorant gibi rekabetçi oyunlarda ben sıkıntı yaşamıyorum rgw9 comforta göre bence daha şekli güzel kaliteli hassasiyeti var harici ses kartıda sorunsuz çalışıyor eğer...
  18. Baran Bergin

Gençler fragmovie için sfx hazır prod basslı sfx hazır dosya varmıdır

Gençler fragmovie için geiş efektleri - wossh sesleri - hazır baslı sfx lazım
Top Bottom