Arama sonuçları: *

1. 3

Sürükle bırak edit / filtre şablonu

İyi günler herkese web sitesinde dolaşan şu videonun hazır dosyası var mı acaba ? ekteki görsellerde olduğu gibi bir dosya penceresi açılıyor daha sonrasında filtreyi sürüklüyor bırakıyor ve normal haline geliyor .
  2. 3

Sürükleyip bırakılan edit /filtre şablonu

İyi günler herkese web sitesinde dolaşan şu videonun hazır dosyası var mı acaba ? ekteki görsellerde olduğu gibi bir dosya penceresi açılıyor daha sonrasında filtreyi sürüklüyor bırakıyor ve normal haline geliyor .
  3. 3

Skolyoz Hastalığı Askerlik yapabilir miyim?

Ameliyattan önce yardımsız kalkamıyordum belimdeki eğrilik son şeyde ciğerlere baskı yapıyordu sanırım derece 70 gibi birseydi
  4. 3

Evet zorunlu askerlikten bahsediyorum toplam. 26 tane platin var belimde bazı hareketlerim kısıtlı o yüzden merak ettim şuan üniversitede okuyorum o yüzden sormak istedim
  5. 3

Uzun süre ayakta duruyorum comeliyorumda fakat bazı hareketlerim kısıtlı örneğin uzun süre aşağıya doğru eğik kalamıyorum
  6. 3

İyi günler arkadaşlar 2019 yılında skolyoz ameliyatı oldum. Askerliğe alınır mıyım diye merak ediyorum yoksa muaf mi olurum? Ekteki fotoğraflae önceki ve sonraki görselleri ve bir de yani çok ağır kaldıramıyorum şınav falan çekemiyorum ara sıra belim ağrıyor çok ağır kaldırdım mi kalçamın üstüne...
  7. 3

Bilgisayar Programcılığı Staj Yeri

Bilgisayar programcılığı okuduğum için bilgisayar ile ilgili olmasını istiyorum
  8. 3

Bilgisayar Programcılığı Staj Yeri

Herkese selamlar Sizden yardım almak için forum açmayı düşündüm. Isparta Uygulama bilimler üniversite Yalvaç teknik bilimler meslek yüksek okulu bilgisayar programcılığında okuyorum ve gno 3.40 bu sene staj dönemim geliyor bu yüzdende staj yapabileceğim bir yer arıyorum fakat bursada olmasını...
  9. 3

Maksimum 14 Bin TL Laptop Önerisi

Arkadaşlar bilgisayar programcılığı bölümünde okuyorum ve programlar için hızlı bilgisayar lazım tabi azda oyun oynamak istiyorum Bu bilgisayar almalımıyım iyi mi? https://ty.gl/vigwx7upeg
  10. 3

Max 14K Laptop Seriden

Bilgisayar programcılığı bölümünde okuyorum ve programlar için hızlı bilgisayar lazım tabi azda oyun oynamak istiyorum Programlar Adobe Photoshop 2020 Visual Studio Community Affter Efects Oyunlar Valorant Csgo Hikayeli oyunlar vb
  11. 3

MAX 14 K laptop öneri

Bilgisayar programcılığı bölümünde okuyorum ve programlar için hızlı bilgisayar lazım tabi azda oyun oynamak istiyorum Programlar Adobe Photoshop Visual Studio Community 2022 SQL server Affter Efects Oyunlar Valorant, Csgo Hikayeli oyunlar Vb
  12. 3

Ram 8 Fakat Kullanılabilir 5,8 Kullanılan 2,7

Ne alaka knk 1666347597 win 11 değil pc dostum
  13. 3

Ram 8 Fakat Kullanılabilir 5,8 Kullanılan 2,7

Dün ram yükseltmesi yaptım ve 4 gb daha taktırdım 4+4 8Gb ram oldu fakat pcde böyle gözüküyor bu arada Casper Nirvana Laptoop
  14. 3

Bilgisayar programcılığı Laptop Öneri

Bütçe 10 11
  15. 3

Bilgisayar programcılığı Laptop Öneri

Arkadaşlar bu sene bilgisayar programcılığı okumaya başladım nasıl bir bilgisayar alayım. Web tasarım var Grafik tasarım var oyun tasarım falan var uygulamaları kaldıracak bir laptop önerisi verir misiniz?
  16. 3

Üniversite Bilgisayar Programcılığı için Laptop veya Masaüstü önerisi

Hocam peki max 13 k laptop önersen hangisi olur oyun oynamak ve yazılım falan uğraşmak için
  17. 3

Üniversite için laptop önerisi

Hocam 2.10ghz olması sıkıntı değilmi
  18. 3

Üniversite için laptop önerisi

Bütçe Max 13 K iyi işlemcili ve oyun için olursa çok iyi olur yazılım ile ilgili okuyacağım bölüm ona göre tavsiye verir misiniz?
  19. 3

Üniversite Bilgisayar Programcılığı için Laptop veya Masaüstü önerisi

İşlemci ekran kartına uyumlu mu? peki?
Top Bottom