Arama sonuçları: *

1. ısırırım HAAE

ekran kartı driver güncellenmiyor

ekran kartım afox gerforce gt730 2gb lık hali ve işletim sistemimde windows 7 64 bit nvidianıun sitesinden uygun driveri indirdigimde bu grafik surucusu windowsun bu sistemi ile uyumlu değildirbu grafik surucusu uyumlu grafik donanımını bulamadı diye hata veriyor yardım ederseniz sevinirim
  2. ısırırım HAAE

7.000 TL ye telefon önerisi

full oyun odaklı telefon alacağım bütçem yaklaşık 300 TL falan deyişkenlik göstere bilir önerilerinizi bekliyorum.
  3. ısırırım HAAE

40 bin TL ye notebook önerisi

Benim için önemli olanlar ekranın renkleri mükemmel olsun oyun iyi oynansın yeter
  4. ısırırım HAAE

Keyifle oyun oynanabilen notebook arıyorum

Yani oyunların manzarasına doyum olmuyor be o yüzden ekranı hoş bir notebook bakıyorum 144hz ekranı olsun renkleri canlı olsun arada rekabetçi girerim Ekran kartı rtx 3060 kıvamında olsun işlemci sorun çıkarmasın yeter ram 16 gb DDR 4 falan oldumu hoş oluyor bütçem 25 bin falan yani beni ultra...
  5. ısırırım HAAE

25,000Tl ye notebook önerisi?

Şimdi isteklerim çok bütçe dar,renkler canlı olsun ama 144hz ve ya üstü olsun,yenileme oranı düşük olsun gecikme oranı düşük olsun.Oyun için kullanacağım genelde rtx 3060 ekran kartı yeter bana diye düşünüyorum ama 3070 falan gibi olursa işime gelir ram 16 ve DDR 5 olsun işlemci önemli deyil...
  6. ısırırım HAAE

17000 TL ya notebook önerisi

Şimdi isteklerim çok bütçe dar,renkler canlı olsun ama 144hz ve ya üstü olsun,yenileme oranı olsun gecikme oranı düşük olsun.Oyun için kullanacağım genelde rtx 3050 ekran kartı yeter bana diye düşünüyorum ama 3050ti falan gibi olursa işime gelir ram 8 mümkünse 16 olsun işlemci önemli deyil...
  7. ısırırım HAAE

Ekmek parasına oyun önerebilirmisiniz

Max 4 TL ye 5 tane oyun önerebilirmisiniz
  8. ısırırım HAAE

8500tl bütçem var telefon önerebilirmisiniz

Full oyun odaklı düşünüyorum 2. El de fazla düşünmüyorum
  9. ısırırım HAAE

20tl mi nasıl harcayayım

simdi secenek 1 staemde zup pakedi almak 2 the haunter classice 1000 em lik paket almak 3 hic steame atmamak
  10. ısırırım HAAE

theHunter Bu işlemi tamamlamak için kullanılacak depolama alanı yok hatası

Merhabalar, theHunter Classic'i indirdim hem singleplayer hem multiplayer versiyonunu 1'er saat oynadım bugün tekrar giriyim dedim.Ancak her ikisinde de başlata bastığımda "Bu işlemi tamamlamak için kullanılacak depolama alanı yok." Hatası ile karşılaşıyorum. Eğer sorarsanız PC'de daha yaklaşık...
  11. ısırırım HAAE

20 TL ye oyun önerir misiniz?

nedenmi 1 -indirimi bekleyemem 2- elimdekilerden sıkıldım not: ben bişey bulamadım bu kuraklıkda ets 2 var o da 10tl deymez ona
  12. ısırırım HAAE

2. el ekran kartı alcam hangi testleri yapam gerek

alcam ekran kartı r7 240 yani bildiniz bbutun testleri atın funmarkmıs gpu benchmark mıs ne biliyortsanız atın ve normallerininde resmini atabilirseniz daha iyi olur hemen bakar alırım
  13. ısırırım HAAE

5tl ye steam oyun önerisi

yani fantasy wars alcam 2tl öndan daha iyi bir oyun arsa onuda eklerim 5 tlm kaldı
  14. ısırırım HAAE

400 TL ye ekran kartı önerisi

Milyar dolarlarım yok 1 ayda anca bu kadar biriktirdim o yüzden 2 el istiyorum psu 230w anakartın slotu x16 vga çıkışı olması lazm monitörde tek o var işlemcimde e6500
  15. ısırırım HAAE

Gt 630 alcam kondisyonu hakkinda beni aydinlatabilirmisiniz

Gpuuserbenchmark testini atmasını istedim şey normal soru 4 diyo ama bununla 3.77 diğerlerinden daha iyi 65th percentle diyo iyi mi? kondisyoju
  16. ısırırım HAAE

Gt 630 alcam sizce powerim yetermi

Yani e6500 ile dar boğaz olurmu glubenchmarkta diyarlarından daha iyi 68 gibi bişeyde yazdı testinde bi sıkıntısı yok gibi ama sıkıntı 'su bunun güç tuketimi ne ağam bilmem etmem aradım bulamadım da ve 1 şey daha sorcam ben bunun arkadaki sabitlenen metal plakayı sokup kullancam sıkıntı...
  17. ısırırım HAAE

6000tl ye laptop önerisi

aeee iş için kullanmaycam babamı kandırmak için iş gibi gözuken ama oyun laptopu gerek yardımcı olabilirmisiniz
  18. ısırırım HAAE

ssddimi ne kadara satabilirim

240 gb ssd cyristal diskmarta soktum 266,37 mb/s okuma, yazma 101,29mb/s harddisk sentinel %99 olarak gösteriyor saglını sizce kaç eder longline markası bi 1 ay bekerim satılması için
  19. ısırırım HAAE

ssdimi kaç TL ye satabilirim

240 gb ssd cyristal diskmarta soktum 0,267gb okuma 0,097 yazma harddisk sentinel %99 olarak gösteriyor saglını sizce kaç eder markasına bakmadım üşeniyom longline markası
  20. ısırırım HAAE

steamde cüzdan kodu alcam ama alcak yer yok

1 50 TL 1 10 TL alcam ama onlinede hiçbiryerde yok nerdeyse olanında ek üçret fln vercem olmaz 10 TL ye 12 TL vermem güvenilir bi site önerir misiniz?
Top Bottom