Arama sonuçları: *

• Users: baronett51
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. baronett51

Xiaomi 11t pro şarj sorunu

Selamün aleyküm arkadaşlar ben 6 7 aydır 11T pro kullanıyorum 120w şarj destekli 1 aydır şarj konusunda bi sorun yaşıyorum şarjım %15te takılı kaldı şarj doluyor ama hızlı şarj olmuyor ve %15 kaldı sebep nedir sizce
  2. baronett51

İtopya klavye alıcam sorun yaşıyorum

Merhaba itopyadan klavye alıcamda kart ile ödeme yapıcam fakat ödeme işleminiz tamamlanamadı diyor sebebi nedir
  3. baronett51

Bu fiyata bu klavye alınır mı?

Merhaba arkadaşlar bu klavye sizce nasıldır alınır mı? birde bi sorun yaşarmıyım ve bu fiyatlara önericeğiniz başka bi klavye mevcut Mudur. https://www.itopya.com/gamebooster-g10k-hunt-mekanik-hisli-turkce-rgb-gaming-klavye/ Yada bu nasıldır ...
  4. baronett51

Hangi marka sizce daha mantıklı

Merhaba arkadaşlar mekanik rgb kalvye arıyorum çok kararsız kaldım biri iyi diyor biri alınmaz diyor hangisi sizce en mantıklısı ve önerilerinizi alabilirmiyim Razer - Gamepower - Gameboster - rampage - asus tuf ve diğerleri Mekanik ve rgb olursa çok sevinirim
  5. baronett51

250 -300 TL arası mekanik klavye

Merhabalar 250 - 300 TL arası güzel sağlam rgb mekanik klavye arıyorum önerileriniz nedir yardımcı olurmusunuz.
  6. baronett51

Mekânik klavye önerisi

Mekanik klavye alıcam rgb bütçe 350 gamepower ogre marka sizce nasıldır
  7. baronett51

500 ila 800 TL arası ekran kartı

Ekran kartı önerir misiniz? 500 ila 800 TL arası bişeyler güzel beni biraz götürecek bie ekran kartı arıyorum öneriniz nedir
  8. baronett51

Mekanik klavye arıyorum rgb

Merhaba arkadaşlar önerebilceğiniz rgb mekanik klavye varmı bütçe 300e kadar gamepower düşünüyorum daha iyi var derseniz sizide dinlerim şimdiden teşekkürler
  9. baronett51

Sizce en iyi hangi modem

Yeni modem satın alıcam sizce ne almalıyım hem wifi gücü güçlü olsun hemde interneti düşürmücek
  10. baronett51

Yardım Türknet'e abone oldum kurulum için hangi firmayla çalışıyor

Merhaba arkadaşlar türknete abone oldum dün öğlen saatlerinde teknofix adında bi mesaj geldi türknet adına kurulumu onlarmı yapıyor acaba
  11. baronett51

Modem konusunda nasıl tercih yapmalıyım

Merhaba arkadaşlar türknete geçiş sağladım bana şöyle bi modem önerdiler. Zyxel VMG3625-T50B Sizce modem iyi midir? veya bu fiyat bandında önerileriniz varmıdır
  12. baronett51

Kutudan eve İnternet çekme

Merhaba Arkadaşlar yeni evlendim kendi evime internet bağlatıcam Türknet düşünüyorum bina bize ait internet kutusu var fakat evlere kablo gelmiyor galiba onu nasıl çektirticem kimi aramam lazım
  13. baronett51

İdareten kullanılcak ekran kartı tavsiyesi

Selamün aleyküm arkadaşlar ekran kartı alıcam idareten nasıl bi ekran karto tavsiye edersiniz beni 1 ay sıkıntısız götürücek
  14. baronett51

Hangi ekran kartı modeli önerirsiniz

Kafamda her hangi bir model marka yok Rx 6600 xt alıcam 3 fanlı hangi model ve marka önerirsiniz yardımcı olurmusunuz.
  15. baronett51

Monitör Alıcam Tavsiye Verirmisiniz.

Merhaba Arkadaşlar Güzel Bi Monitör Alıcam Kavisli Öneri Verirmisiniz. Max: 1500 TL
  16. baronett51

Ram konusunda çok kararsız kaldım

Sisteme hangi ram gider çok kararsız kaldım 1000 TL bütçe var ve sizce sistem nasıl güzelmi Sistem Özellikleri: Kasa ve power : cooler master masterbox td500 750w 80+ bronz mesh İşlemci : RYZEN 5 5600x Anakart : Asus prime b550m-k 4600mhz İşlemci sıvı soğutma : cooler master masterliquid...
  17. baronett51

Kampanyaları nasıl takip ederiz

Merhaba arkadaşlar kampanyaları nasıl daha iyi takip edebiliriz bilgisayar parçalarında ve hazır sistemlerde bilgi alabilirmiyim
  18. baronett51

Bu sistem sizce nasıl

Ekran kartı rx 6600 xt takıcam bu sistemi aldım 5 bine sizce uygunmu sıfır hepsi kutuda kapaalı -AMD RYZEN 5 5600X 3.7GHZ 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm MPK İşlemci -COOLER MASTER MasterLiquid ML120L V2 RGB 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu -MSI B550M-A PRO 4600MHZ(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI-D...
  19. baronett51

Hangi Sistemi Tercih Etmeliyim

Merhaba 2 tane sistem var sadece kasa psu soğutma ve ram farkı var sistemlerde kararsız kaldım. Sizce hangisini seçmem gerekiyor 1. Sistem ramdan kaybediyor biraz kasa bilgim yok nasıl hava akışı felan yardımcı olurmusunuz. 1. Sistem ve fiyatı 5400 TL İşlemci : ryzen 5 5600x Anakart ...
  20. baronett51

Bu Sistem alınır mı? Ekran Kartsız

Bu sistem hepsi sıfır kutulu faturalı alınır mı? fiyat 5.600 TL Fiyatı Var Ekran kartsız ekran kartı rx 6600 xt almayı düşünüyorum.
Top Bottom