Arama sonuçları: *

1. E

Gigabayte RTX 2060 Çok Isınıyor? (83 derece)

Undervolt hakkında bilgim yok ama bir dönem aynı sorunu yaşıyordum, MSI Afterburner programında power limiti %85-90 arasına çekince sıcaklık 6-7 derece düşüyordu bir dene istersen.
  2. E

İ3-10100f için ekran kartı önerisi.

İşlemcin 8500 lira bütçeyle alacağın ekran kartını besleyemeyeceği için işlemci ve ekran kartını satıp ikisini de yenilemen mantıklı olur. Güç kaynağın da yenilenen sistem için yetersiz kalacaksa baştan komple sistem olarak satmanı tavsiye ederim.
  3. E

GTX 1070, 1070 Ti, 1080, RTX 2060 alınır mı?

4-4250 arası 2.el temiz 2060 almanı tavsiye ederim
  4. E

CPU %6 ama 88 derce gösteriyor

Muhtemelen işlemci yük altında olmamasına rağmen tam güçte çalışıyor. Sistem güç tasarrufu modundayken de aynı sorunu yaşıyor musun? Yaşamıyorsan BIOS üzerinden işlemci güç tüketimini ayarlaman gerek.
  5. E

RTX 2060 SİSTEM KAÇ TL EDER

11'e 1600af 5600xt sattım bence 12.5k'dan dene
  6. E

Öneri r3 3100 / 2060 için anakart önerisi 2000₺ civarı

Peki teşekkürler.
  7. E

Öneri r3 3100 / 2060 için anakart önerisi 2000₺ civarı

Başlıktaki parçalara ek ddr4 ramlerle kullanacağım. Tüm parçaları ikinci el alıyordum ama kimse uyguna anakart satmıyor o yüzden 0 alacağım. Söylediğim parçalarla uyumlu mümkün olduğunca uygun fiyata anakart önerirseniz sevinirim. Yarın teslim kolaylığından ötürü kafamdaki ürün...
  8. E

Gigabyte gtx 1660s furmark sonuçları normal mi?

İletiyorum
  9. E

Gigabyte gtx 1660s furmark sonuçları normal mi?

Bir sorunu yoksa alacağım bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
  10. E

Baldurs Gate 3 son savaş için müttefik bulma

Müttefikleri act 3'te baldur's gate'de bulacaksın. Act 2'de hatırladığım kadarıyla halsin, jaheira ve nightsong geliyordu müttefik olarak.
  11. E

Bilgisayar açılma ekranında kalıyor

Valorantı indirdim, bilgisayarı yeniden başlatmamı istedi. Başlat üzerinden yeniden başlattım ve bu ekranda sabit kaldı. Çark dönüyor ancak normalde saniyeler içinde açılan sistem 15-20 dakika beklesem de açılmıyor. Kasanın üzerindeki güç tuşuyla birkaç kez yeniden açmayı denedim ama sonuç...
  12. E

Hawk Fab mı Exvega Andromega mı?

Ben de 2 yıldır hawk kullanıyorum bir sorunu yok
  13. E

Witcher 3 Berbatçık Görevi Bir Türlü Geçilmiyor

Baron durduğunda axii ile yaratığı sakinleştir sonra heyulalar çıkınca yrden ile onları kes
  14. E

Yardım Cloud 2 Mikrofon çalışmıyor.

Aynı sorunu yaşamıştım. Ses kartını çıkartıp jak girişiyle dene, o şekilde çalışıyorsa ben eski drivera döndüğümde düzelmişti.
  15. E

arkadaşım ekran kartı alıcak ve PSU'na göre alıcak yardım eder misiniz ?

1660s olabilir detaylı bakın, olmazsa 1650s
  16. E

1660 superden rtx 3060 a geçilirmi ?

Evet yaşarsın, ben aynı işlemciyle 2060 kullanıyorum ucu ucuna besliyor.
  17. E

Ekran kartımı kontrol edebileceğim bir uygulama var mı?

Evet edebilirsin. Benim kartım da gigabyte zaten, marka fark etmiyor.
  18. E

Ekran kartımı kontrol edebileceğim bir uygulama var mı?

Asus'un uygulaması var mı bilmiyorum ama ben MSI afterburner kullanıyorum. Bu programla belirttiğin şeyleri yapabilirsin.
  19. E

Kafada dolgunluk hissi

Aynı şeyleri yaşıyorum sinüzitim var. Eğer sende de varsa KBB randevusu almışsın zaten ortaya çıkar.
  20. E

Cyberpunk 2077 Alınır mı?

Alınır ben iki kere bitirdim sorun yaşamadım
Top Bottom