Arama sonuçları: *

• Users: Eredun
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Öneri r3 3100 / 2060 için anakart önerisi 2000₺ civarı

Başlıktaki parçalara ek ddr4 ramlerle kullanacağım. Tüm parçaları ikinci el alıyordum ama kimse uyguna anakart satmıyor o yüzden 0 alacağım. Söylediğim parçalarla uyumlu mümkün olduğunca uygun fiyata anakart önerirseniz sevinirim. Yarın teslim kolaylığından ötürü kafamdaki ürün...
  2. E

Gigabyte gtx 1660s furmark sonuçları normal mi?

Bir sorunu yoksa alacağım bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
  3. E

Bilgisayar açılma ekranında kalıyor

Valorantı indirdim, bilgisayarı yeniden başlatmamı istedi. Başlat üzerinden yeniden başlattım ve bu ekranda sabit kaldı. Çark dönüyor ancak normalde saniyeler içinde açılan sistem 15-20 dakika beklesem de açılmıyor. Kasanın üzerindeki güç tuşuyla birkaç kez yeniden açmayı denedim ama sonuç...
  4. E

Öneri Singleplayer RPG Oyun Önerisi

Merhaba, The Witcher, Cyberpunk, Mass Effect tarzında yaptığım seçimlerin oyuna etkisini hissedeceğim ve farklı buildler deneyebileceğim oyun/oyunlar önerir misiniz?
  5. E

35k bütçe için kasa tavsiyesi

Merhaba, arkadaşım sadece oyun oynamak için bir kasa almak istiyor. Bu bütçelerde düzgün hazır sistem varsa sistem, yoksa da parça parça toplamaya yönelik önerilenizi bekliyorum. AMD, Intel, Nvidia fark etmez.
  6. E

1950tl'ye alınır mı?

https://m.n11.com/urun/msi-pro-mp242-238-5-ms-75-hz-hdmivga-full-hd-ips-led-monitor-1719044?magaza=microbil-bilgisayar
  7. E

Öneri 12cm 4 pinli fan tavsiyesi

Kasanın üstüne egzoz fan olarak takacağım. RGB olup olmaması önemsiz, performans olarak çok fark edecekse 150tl civarına da alabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
  8. E

Yardım 200₺ civarında 2.5" 500gb HDD önerisi

Laptop için HDD önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  9. E

Yardım Bel fıtığım var hangi koltuğu almalıyım?

Özellikle benimle aynı dertten muzdarip arkadaşlar öneride bulunursa memnun olurum. Bütçe 1500 civarına kadar çıkabilir ama oyuncu koltuğu olması gibi bir takıntım yok, en az kaç liraya işimi görecek bir şey bulabilirsem o kadar iyi. Şimdiden teşekkürler.
  10. E

Çözüldü✓ Düşük bütçede ekran kartı önerisi

Kuzenim sisteme yeni ekran kartı bakıyor x58 anakart i7-950 işlemcisi 400w psusu var. R7 240 düşünüyorum bu sistemle uyumlu mudur bir sorun çıkar mı? 300 400tl civarına daha iyi bir ekran kartı bulabilir miyiz?
  11. E

Win10 kurulumunda sorun

USB ile kurulum yaparken böyle bir olay oldu. USB ile daha önce 2 kere win10 kurmuştum. Sistemde 120gb ssd var ama burda gözükmüyor. İnternette usbyi farklı yuvalara takıp deneyin demiş herkes ama olmadı. Çözümü bilen var mı?
  12. E

3250tl bütçeyle sistem

Öncelikle iyi akşamlar dilerim. Kuzenim için tamamen oyun odaklı bir bilgisayar bakıyorum ve kararsız kaldım. 2.el ve toplama olmaması gerekiyor maalesef. Parça geliştirmesi yapmayacağı için de apu bakmıyorum. 15 yaşında ve ilk bilgisayarı yani büyük bir beklentisi yok. Cs go, GTA 5 tarzı...
Top Bottom