Arama sonuçları: *

• Users: khal
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Far cry 6 fps düşüşü

Herkese merhabalar. MSI BRAVO 15 laptopum var ryzen 5 5600h ve rx5500m ekran kartı ram 1x8 şuanda. Far cry 6 yı orta ayarlarda açtığımda bir yarım saat 60-70 fps lerde götürüyor sorun olmuyor ama daha sonra bir anda acayip bir fps drop yaşıyorum 70 fps ten 20 fps e düşüyor anlamıyorum. Oyunun...
  2. K

Epic games gamepad kullanımı

Merhabalar arkadaşlar. Bildiğiniz üzere epic games te güzel indirimler var. Rdr2 Valhalla cyberpunk gibi oyunları alıp gamepad ile oynamak istiyorum. yalnız epic games üzerinden bu oyunlara baktığımda gamepad uyumluluğu görünmüyor. Tecrübeli arkadaşlar var mı acaba? Ekstra bir program ile vs...
  3. K

Yardım HP victus 16 alınır mı?

Herkese selamlar. Bu fiyata bu laptop alınır mı? Hakkında bilgisi olan veya kullanan var mı acaba? Soğutma sistemi vs. https://www.vatanbilgisayar.com/victus-by-hp-16-e0028nt-ryzen-5-3-3ghz-8gb-512gb-ssd-16-1-rtx3050ti-4gb-w10.html
  4. K

Yardım 10k bütçe laptop önerisi

Herkese selamlar arkadaşlar. 10-10.5k bütçem var (11k olmaz). Oyun ve kodlama için laptop arıyorum. MS visual studio vs gibi programlar kullanıyorum. Aklımda şu iki laptop var. Soğutma vs benim için önemli. Bu fiyata hangisi alınır? Kullanan veya modeller hakkında bilgisi olan arkadaşlar...
  5. K

Güç planı Yuksek performans/güç tasarrufu yok

Merhabalar arkadaşlar. MSI BRAVO 15 B5DD RYZEN 7 5800H RX5500M model laptop aldım. Driver kurulumu zaten ayrı bir sıkıntıydı yalnız suan birde güç planında yuksek performans/guc tasarrufu veya nıhaı performans seceneklerı olmadıgını gordum. Ne yaptıysam olmadı ınternete,youtube a da baktım...
  6. K

Yardım Üniversite ve oyun için laptop önerisi

Herkese selamlar arkadaşlar. 10k bütçem var laptop araştırıyorum. Okuduğum bölüm gereği 3ds max, photoshop ve kodlama programları kullanıyorum ayrıca oyunda oynamak istiyorum. Linkteki bilgisayarın önerildiğini çok gördüm benimde aklımdan bunu almak ve ram yükseltmesi yapmak geçiyor yalnız 4gb...
  7. K

Yardım Masaüstümde kendiliğinden dosya oluşuyor.

Arkadaşlar selamlar. Çok nadiren masaüstümde değişik isimlerde klasör oluşuyor. Önceden ben açtım unuttum sanmıştım bugün benim açmadığım bir dosya görünce fark ettim. y adında bir dosya kurulmuş masaüstümde içi boş. Malwarebytes ve kaspersky ile tarattım hiçbirşey bulamadılar. Bilgisi olan varmı?
  8. K

Bu dönemde hala mining yapılır mı?

Merhabalar arkadaşlar. Mining hakkında pek bir bilgim yok sizlere danışmak istedim. Son dönemde Çin in de kripto paralara karşı aldığı tavır vs malum. Mining in şuan ki durumu nedir? Kazım işi hala karlı mıdır? Mining in ömrü bitmeye yakın mıdır sizce? İndirimli sistem kovalayıp başta tek bir...
  9. K

Yardım Hdd caddy 9mm yuvaya 9.5mm olur mu

Arkadaşlar merhaba. Dizüstü bilgisayarıma ssd siparişi verdim hdd yerine ssdyi takıp hdd yi ise caddy ile takmayı düşünüyorum ama şöyle bir sorunum var. Laptopun yuvası 9mm ama internette 9.5 ve 12mm den başka caddy bulamadım. Sorum şu ki 9.5 luk caddy alsam yuvaya biraz zorlayarak girer mi veya...
  10. K

Lenovo ideapad 110 maksimum ram kapasitesi yardım...

Merhabalar. Laptop modelim Lenovo ideapad 110-15ISK type80UD. Ram yükseltmek istiyorum ama maksimum ram kapasitesini bir türlü net olarak öğrenemedim bir bilgi kirliliği oluştu. Ne yazık ki bu konularda pek bilgili değilim hangisi doğru yanlış karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim...
Top Bottom