Arama sonuçları: *

• Users: Arsek
  • Order by date
  1. Arsek

Yurtdışından laptop getirsem garantisi nasıl olur?

https://www.asus.com/support/images/upload/warranty/tr_Notebook.pdf
  2. Arsek

🔥İndirim Nescafe Ürünlerinde ₺300'ye ₺50 İndirim

Boykot yazmasaydın almazdım bak iyi ki yazdın
  3. Arsek

50" TELEVİZYON ÖNERİSİ

internet üzerinden sipariş verebilirsiniz hiç bir sorun olmuyor
  4. Arsek

50" TELEVİZYON ÖNERİSİ

https://www.trendyol.com/tcl/50c645-50-127-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-google-smart-qled-tv-p-760410808 55 inch olan versiyonunu ofisimde kullanıyorum renkleri olsun ses kalitesi olsun arayüz performansı olsun gayet güzel bir televizyon. ( 6 ay once fln aldım sanırım ozaman 3g araştırarak...
  5. Arsek

Instagram 💰Sizin en sevdiğiniz cümleler neler?💰

Cümle olarak en sevdiklerimi ve kedni hayatıma uyarladıklarımı atabilrim. "Sebeplerimi bilmiyorsan, Seçimlerimi yargılama..." "Nasıl davrandıkları için özür dilemek yerine, nasıl tepki gösterdiğin için özür dilemeni bekleyen insanlar tanıyacaksın. Bu insanlardan uzaklaş." "İlahi adalet var...
  6. Arsek

🔥İndirim GameBooster GB-2720FQHD 27'' 165Hz 1ms IPS QHD 4.999,00₺

o üstteki videodaki adamın dediği hiçbirşeye inanmamak lazım .
  7. Arsek

Sınava 1 sene kala bölümde kararsızlık

200 000 tl lik ev tesisati nasıl bir tesisat ya kaç katlı bu ev
  8. Arsek

Fitgirl'den virüs yedim!

Basimiza ne geliyosa bu çinlilerden geliyor zaten :ROFLMAO::ROFLMAO:
  9. Arsek

🔥İndirim Mack Business X Amazon Prime İle 319TL

doğrudru hocam zevkler ve renkler tartısılmaz. ben daha çok sportif çantalar seviyorum
  10. Arsek

🔥İndirim Mack Business X Amazon Prime İle 319TL

çok çirkin duruyor ama fiyatı iyimiş
  11. Arsek

Bilgisayar mühendisliği ve Yazılım mühendisliği farkı

farklı piskolojiler dediğim gibi door problem adı altında arastırırsanız daha iyi anlarsınız. ki iş alamaz demiyorum ama büyük stüdyolara ben yazılımcıyım unity öğrendim diye giremez girmek için en az 3 4 tane proje gerçekleştirip cv lerine bunu yazması lazım daha sonrasında büyük studyolar...
  12. Arsek

Bilgisayar mühendisliği ve Yazılım mühendisliği farkı

dijital oyun tasarımı alanında bir yazılımcının iş alması çok zordur en fazla bionluk gibi basit sitelerden basit mobil oyunlar yaptırırlar. bosuna dijital game design bölümleri yok bosuna okumuyoruz yani. daha iyi anlamanız için size bi kaç örnek veriyim. unreal engine ve unity oyun...
  13. Arsek

Android s24 alınır mı plus ya da ultraya mı yönlenmeli

ekran özellikleri bunu telafi edecektir diye umuyorum özelliklte ultra tercih ederseniz yansımasız ekran çok guzel bir şey. ve alışacağınızı düşünüyorum bende aynı sekildeydim çünkü.
  14. Arsek

Android s24 alınır mı plus ya da ultraya mı yönlenmeli

bütçe varsa tabikide s24+ . bana göre arasındaki bu farkları kesinlikle fiyat farkına değer. daha büyük ekran daha fazla ekran gövde oranı ve 1080p ve 2k ekran farkı 45w şarj farkı 4900mah pil kapasitesi farkı eğer s24 ve s24+ arasında olsaydım kesinlikle s24+ seçerdim. tabi durumunuz...
  15. Arsek

🔥İndirim DOLU PÜRMÜZ 🥳 79 TL 🥳

boş ürün büfelere vs gidin daha iyisi var zaten 50 60 tl ye
  16. Arsek

Çözüldü✓ Laptop klavyesi ıslak mendille temizlenir mi?

laptop kapalıyken temizle kurut sonra çalıstır bu kadar özel sıvılar var temizlemek için ama gerek yok bence
  17. Arsek

Hangi monitörü almalıyım?

gıgabyte in paneli berbat renk kalitesi çok kötü 1725675564 asus da va VA alma
  18. Arsek

Yardım Telefonu nerde tamir ettirebilirim

tuzlu havuza telefonla girdim ve yanlislikla havuzun kenarinda guneste kaldi (sıvı bantlari acilmis buyuk ihtimalle) telefon goruntu gelmiyor anakart arizali dediler ama anakartin cogu parcasi saglam acaba fp pro gibi guvenilir isini iyi yapan bir samsung telefonlarinda tamirini yapan bir yer...
Top Bottom