Arama sonuçları: *

1. Windows 10 Aşığıyım

Yardım Aorus Engine Açılmıyor.

Defalarca sil yükle yapmama rağmen açılmadı hiçbir şekilde tepki vermiyor. Yönetici olarak açmama rağmen bile bi şey olmuyor nasıl çözebilirim? (Windows 11 kullanıyorum.) GCC ise böyle;
  2. Windows 10 Aşığıyım

Blueforce Nasıl Fare?

Kardeşime ve bana fare bakıyoruz kardeşime bunu beğendik kardeşimin tutuş şekli palm'ı andırıyor. https://www.trendyol.com/blueforce/v5-0-bluetooth-wireless-2-4ghz-sessiz-kablosuz-mouse-siyah-isikli-sarjli-pc-laptop-tv-mac-uyumlu-p-409539287?boutiqueId=61&merchantId=119205
  3. Windows 10 Aşığıyım

Asusun Bu Faresi Nasıldır?

Valorant oynadığım için sensörü benim için önemli genel olarak palm şeklinde tutuyorum. https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-m3-aura-sync-rgb-7000dpi-oyuncu-mouse-p-hbv00000pycnn
  4. Windows 10 Aşığıyım

Öneri 635 ₺ mouse Tavsiyesi.

Babam okul zamanı beni spora yollamayacağı için cüzdandaki spor paramla yeni fare alıyım dedim. Elim bilekten orta parmağımın ucuna kadar 18cm tutuş şeklim palm. Valorant oynarken arada sırada fingertrip şeklinde tutuyorum claw gripte rahat edemiyorum. Bütçeyi 700 liraya kadar çıkarabiliriz...
  5. Windows 10 Aşığıyım

İnternet Sağlayıcısı Tavsiyesi.

Dostlar selamlar Turkcell sanırım paketlere zam yapacakmış babam firma araştırmamı istedi yardımcı olabilir misiniz?
  6. Windows 10 Aşığıyım

Thumbnail Yapabileceğim Uygulama Önerisi

Dostlar selamlar YouTube kanalımdaki videolar'ın thumbnailleri'ni sürekli Canva'dan yapmak beni sıkmaya başladı. Canva yerine kullanabileceğim öğrenmesi kolay bir program var mıdır?
  7. Windows 10 Aşığıyım

Arkadaşımın Laptopunda Sorun

Sorunu kendisi bana böyle anlattı bir şey lazım olursa söyleyin arkadaşıma iletirim; Fanlardan ses geliyordu ama laptobun altına vurunca düzeliyordu bugün yine aynı şekilde vurdum ve laptop kapandı şarj aletini takmama rağmen şarj ışığı yanmıyor laptoba elektrik gelmiyor
  8. Windows 10 Aşığıyım

Spor Salonnua Üye Oldum Nelere Dikkat Etmeliyim?

Dostlar selamlar bugün itibarıyla bir spor salonuna üye oldum (üyeliğim yarın başlıyor) bu süreçte nelere dikkat etmeliyim? Spor salonu hamlığı atmak için bi hafta bize yardımcı oluyor hamlığımı atmak için bugün 10-15 dakikalık bi idman atmalı mıyım? Nasıl beslenmeliyim? Boyum 1.70 Kilom 53-54...
  9. Windows 10 Aşığıyım

Yazın Nasıl Ders Çalışmalıyım?

11. Sınıfı sayısal öğrencisi olarak bitirdim fakat 12. Sınıf için eşit ağırlığa geçiş yaptım. Yaz tatilinde nasıl bir çalışma ile hem TYT Edebiyat hem TYT Matematik hem de 11. Sınıf eşit ağırlık derslerindeki eksikliklerimi nasıl kapatırım?
  10. Windows 10 Aşığıyım

Dağ Bisikleti Önerisi

Dostlar selam tekardan bisiklet bakmaya başladık bisiklette aradığım özellikler şunlar; -Amortisör (Maşa) olması -27.5 jant -Olursa tuşlu vites (o kadar önemli değil) Bütçemiz 3.200tl 3.500'e kadar çıkabiliriz ayrıca bu bisiklet iyi midir...
  11. Windows 10 Aşığıyım

Bu Klavye Alınır Mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B092J9ZL4M/ref=asc_df_B096NJ2KK61640833380000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B096NJ2KK6&linkCode=asn&th=1 Babamı ikna edebilirsem fareyle birlikte aldıracağım ikna edemezsem sadece klavyeyi aldırmaya çalışacağım nasıl klavyedir? Tahmini kaç güne gelir?
  12. Windows 10 Aşığıyım

GameBooster GB-G44 RADIANCE Alınır Mı?

Babamı ikna edebilirsem klavyeyi yenileteceğim. Uzun süre dayanması ve red switch olması benim için önemli. Başka marka tavsiyelerinize de açığım. https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-g44-radiance-rainbow-aydinlatmali-105-mekanik-red-switch-oyuncu-klavyesi-pm-HBC00003V06N5
  13. Windows 10 Aşığıyım

Youtube Kanalımı Değerlendirir Misiniz?

Dostlar ocak ayında başladığım FL Studio macerasını şarkılara slow, speed up ve mix ile taçlandırdım ve Youtube kanalımda paylaşmaya başladım. Videolarımı değerlenririrseniz sevinirim.
  14. Windows 10 Aşığıyım

Eski Bir Forum Üyesine Bilgisayar Tavsiyesi.

Kendisi forumdan perma ban yediği için konuyu benim açmamı istedi kendisi konuyu takip edecek. Photoshop ve oyun amaçlı kullanılacak. Monitör dahil olacak. Tercihlerim DDR 5 Wifi İntel (Mümkünse 13.nesil olsun) 1TB m2 ssd olabilirse eğer çok iyi olur Ekran Kartı: Nvidia Kendisinin tercihleri...
  15. Windows 10 Aşığıyım

İzmir Diri Fayların Üstüne Oturmuş!

MTA'nın yayınladığı yeni haritada İzmir'in diri faylara oturduğu gözlemleniyor. Ayrıca bulunduğum ilçenin altındaki fay sayısı birden ikiye çıktı. https://www.gundemebakis.com/izmir-diri-faylarin-uzerinde-oturuyor
  16. Windows 10 Aşığıyım

Blender'da nasıl animasyon yapabilirim?

Yeni konu açmak istemediğim için konuyu düzenliyorum. Blender'da nasıl kalp animasyonu yapabilirim?
  17. Windows 10 Aşığıyım

Bilgisayara Hoparlör Tavsiyesi

Bilgisayarıma hoparlör bakıyoruz. 300₺'nin üstüne çıkamayız 5.1 veya 7.1 özelliği olması önemli değil. Oyun oynarken kullanacağım. Ayrıca bu iki hoparlör nasıldır...
  18. Windows 10 Aşığıyım

Strep A Virüsü Ülkemizde Göründü!

Bakan Fahrettin Koca'nın yaptığı açıklamaya göre bu hastalık boğaz iltihabı veya ciltte enfeksiyon ile kendisini gösteriyor. Hastalık öksürme ve hapşurma ile yayılıyor. İlaç tedavisine başlandıktan 24 saat sonra bulaşıcılığı kalmıyor. Hastalığın belirtileri ise; -Genellikle seyri hızlı bir...
  19. Windows 10 Aşığıyım

Yardım Assetto Corsa Sabit 30fps Sorunu

Assetto Corsa'ya Drone modu yüklediğimden beri sabit 30fps alıyorum Drone modunu nasıl silebilirim silersem sorun düzelir mi? Content Manager üzerinden oyuna giriyorum. Sistemim imzamda yazıyor.
  20. Windows 10 Aşığıyım

Biyoloji Proje Ödevim İçin Test Kitabı Tavsiyesi

Yayın evi fark etmiyor. Hocanın istediği tek şey bi konudan 50 soru olması. (Örneklemem gerekirse duyu organlarından en az 50 soru olması gerekiyor.) Bütçemiz yok. Kitabı şu anlık araştırıyoruz. Her türlü kitabı tavsiye edebilirsiniz. 11. Sınıfım
Top Bottom