Arama sonuçları: *

1. E

Toplama bilgisayar kısıtlı bütçe tavsiye

İlerde bütçem olunca kısmetse direk upgrade yapıcam zaten.
  2. E

2600x ve 750ti da karar kıldım yarın sipariş etcem kısmetse çok teşekkür ederim yardımınız için
  3. E

Teşekkür ederim
  4. E

Teşekkür ederim
  5. E

R5 2600x ve 750 ti 4 gb işimi görür yani değilmi ? İlerde ekran kartını upgrade etme niyetim var zaten. Bide 750 ti ile rx 560 arasında 1000 tl fiyat farkı var suan degermi sizce ?
  6. E

Merhabalar benim bütçem kısıtlı teknobiyotik bir sistem cıkardı r3 1200 af ve gtx 750 ti 4 gb acaba ben işlemciyi r3 3100 e veya r5 2600x e yükseltsem valorant yayınları yapabilirmiyim ? Yoksa direk i5 9400f ve rx560 lı sistememi yöneleyim?
  7. E

sistem toplama yardım

Merhaba ben nisan ayında pc alacağım ekran kartım rx 560 olacak 1650 ye daha fazla para vermek istemiyorum. Daha sonra bu mining olayları biterse ekran kartımı upgrade edicem. Ama önemli olan şu ki ben valorant ve cs go yayınları yapmak yotube videoları cekmek icin işlemci olarak r3...
  8. E

Pc toplama bilgi edinme

Merhabalar ben valorant ve cs go yayınları yapmak videolar cekmek istiyorum. 2 sistem arasında kaldım 5200 bütcem var maksimum birinci sistem i5 10400f+rx560 lı teknobiyotik sistemimi , yoksa https://www.incehesap.com/hydro-bronze-pc-hocasi-oyuncu-bilgisayari-fiyati-49164/ bu sistemmi daha...
  9. E

Pc toplama bilgi edinme

Önerebileceğiniz link atabileceğiniz bir sistem varmı peki 5200 ü gecmicek şekilde ? 1616594572 https://www.incehesap.com/hydro-bronze-pc-hocasi-oyuncu-bilgisayari-fiyati-49164/ bu sistem iyi mi? 4999 tl fiyatı ?
  10. E

Pc toplama bilgi edinme

Rx 570 li sistem 6200 den asagı yok buda bütçemi aşıyor maalesef işimi görmezmi i510400f ve rx560
  11. E

Pc toplama bilgi edinme

Biliyorum rx 560 düşük bir kart ama dedigim gibi fazla bütçem yok ve şu fiyatlar düzene girerse ekran kartı upgrade yapıcam dediğim gibi işimi görme şansı yokmu ?
  12. E

Pc toplama bilgi edinme

https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/intel-i5-10400f-2-9ghz-rx560-4gb-8gb-ram-480gb-ssd-oyun-bilgisayari.html Merhaba ben bir sistem alıcam yaklasık 15 gün sonra oynadıgım ve oynayacagım oyunlar valorant ,cs go, pubg rainbow, forest ve özellikle valorant ve cs go icin...
  13. E

Pc toplama bilgi edinme

Peki sizce i5 10400f +rx560 lı sistemimi almalıyım, yoksa gg2 yimi hem oyun oynayıp hem yayın yapmak istiyorum
  14. E

Pc toplama bilgi edinme

Benim bir sorum olacaktı teknobiyotik üzerinden i510400f ve rx560 lı sistem topladıgımda 4700 e denk geliyor. Ram 8 gb daha sonra 2×8 yaparım tabii ki, valorant ve cs go yayını cekmek youtube videosu cekmek istiyorum. Sizce bu toplamıs olduğum sistemimi alayım yoksa pc hocası gg2 mi alayım...
  15. E

Pc toplama bilgi edinme

Benim bir sorum olacaktı teknobiyotik üzerinden i510400f ve rx560 lı sistem topladıgımda 4700 e denk geliyor. Ram 8 gb daha sonra 2×8 yaparım tabii ki, valorant ve cs go yayını cekmek youtube videosu cekmek istiyorum. Sizce bu toplamıs olduğum sistemimi alayım yoksa pc hocası gg2 mi alayım...
  16. E

Pc toplama bilgi edinme

Merhabalar benim 4000 tl bütçem var valorant cs go lol gibi oyunlarda yayın acmak youtube videoları cekmek istiyorum https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-fr3500-firsat-sistemi.html acaba bu sistem işimi görürmü bütçemi maalesef arttıramam yardımcı olursanız cok sevinirim. Özellikle...
  17. E

Yayın ve oyun pc si toplama.

Teşekkür ederim.
  18. E

Peki bu sistemimmi benim amacıma daha uygun yoksa attıgınız zone 1680 oyun fatihi pc mi ?
  19. E

Çok teşekkür ederim yardım eden herkese
  20. E

Şuan için baslangıc icin bir sistem alırsam ileriki zamanlarda gerekli upgradeni yapmayı düşünüyorum.
Top Bottom