Arama sonuçları: *

1. K

cyberpunk 40 50 arası acaba pc performansını arttırmanın yolu var mı?

Sistemim bu ve fps arttırmanın bi yolu var mı? Tabi işlemciyi felan yormadan.
  2. K

3060 ekran kartı olan pc de valorantta 250 300 fps arası alıyorum normal mi?

Bu sistemle cyberpunk ta ultra ayarlarda 40 50 fps valorantta 250 300 fps arası alıyorum normal mi?
  3. K

Çözüldü✓ Pc bios ekranında kaldı ve açılmıyor?

Windows 11 firmayla konuştum ssd yi bize geri gönderin dedi. Eski ssd var Windows 10 kurulu onu takacağım bir de öyle açmayı deneyeceğim
  4. K

Format attım yine aynısı oluyor bazen bios a atıyor bazen yavaş yükleniyor disk onarılıyor diyor bazen
  5. K

Şu anda sadece mavi ekran veriyor bios a arada giriyor acaba disk mi sıkıntı
  6. K

Tamamdır şu anda dediğin gibi yaptım bekliyorum 5 dk
  7. K

Tüm parçaları çıkarmadım çünkü yaparsam yüksek ihtimalle geri takamam fakat biostan çıktı şu anda çok yavaş ve ramlerin birini algılamıyor bilgisayarı yeni açınca ekran gidip geliyor ekran renklerin de mor pikseller felan çıkıyor yazılımsal mı bi sıkıntı var bilmiyorum
  8. K

gskill ripjaws (16×2) ddr4 ram Bunlar
  9. K

Daha yeni Gigabyte anakartli bilgisayar aldım ve win11 deneme sürümü ile geldi sadece bir gün kullandım ve ertesi gün sadece bios ekranını yüklemeye ve masaüstünü açmamaya başladı. Önyükleme sıralarında da hiç bir şey gözükmüyor yardımcı olur musunuz?
  10. K

Telefon numarasından bilgi çalınabilir mi?

Cevabınız için çok teşekkür ederim bi yerde herşeyi yapabilirler çalma vs. yazmışlar korktum.
  11. K

Telefon numarasından bilgi çalınabilir mi?

Merhabalar kardeşim 23 ağustos 2021 de facebook hesabını çaldırmış ve 1 ocaktada 2022 google hesabını çaldırmış ve şimdi fark etti telefon numarası vardı acaba telefon numarasından kimlik bilgisi vs. çalınabilir mi?
  12. K

Asus Prime B450M-K II Sata girişi nedir?

Merhaba arkadaşlar benim Asus Prime B450M-K II anakartım var ve hard disk almak istiyorum ama sata girişlerinde Sata6_1 yazıyor yardımcı olur musunuz? Hangi girişli kabloyu ve hard diski almam gerek
  13. K

bilgisayarımda fps düşüklüğü

merhaba benim bilgisayarım handbrake (bu uygulamayala altyazı encode yapıyorum) uygulamasını kullandıkça oyunlarda fps düşüklüğü yaşıyor neden yaşadığını anlamıyorum yardımcı olurmusunuz
  14. K

350TL kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba 350 TL bütçem var daha üstüne çıkamam bu fiyat bandında ses ve mikrofon kalitesi en iyi hangisi acaba
  15. K

Yardım benim msi A320M-A pro max anakartim var anakart sıvı soğutucu destekliyormu?

işlemci soğutucu mu degiştiricem anakart destekliyorsa sıvı soğutucu takmayı düşünüyorum
  16. K

Ali express den ekran kartı aldıktan sonra ekstra olarak vergi vergi vermemiz gerekiyor mu

Merhaba aliexpres den ekran kartı almak istiyorum acaba ek olarak vergi isteyecekler mi
  17. K

3300 TL ye apu pc mi toplamak daha mantıklı yoksa normal pc mi almak daha mantıklı

Arkadaşlar 3300 tl bir bütçem var ve apu pc mi alsam daha iyi mi olur ? Yosa bu fiyata normal pc mi daha iyi olur ? Performans açısından nasıldır?
Top Bottom