Arama sonuçları: *

• Users: Jacques
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. J

Hawk fab kullanan biri yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar hawk fab v4 isimli koltuğu aldım, kurulumunu yaptım. Oturduğum da ise hafif aşağıya doğru eğrilik varmış gibi hissediyorum. Bu normal mi yoksa bir yerde yanlışlık mı yaptım? Kullanan birileri yardımcı olabilir mi?
  2. J

Dark maxima v20 kontrolcü bağlantılarını nasıl yapmalıyım?

Arkadaşlar anakartım Asus tuf b450 plus gaming. Dark maksima v20 kasayı aldım.Anakartım ile fanları kontrol etmek istiyorum. Kontrolcüden gelen 3 adet kablo var. Biri 3 pinli, biri 4 pinli, sonuncusunda ise vdg yazıyor.Bunların anakartımın neresine takılacağını bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz...
  3. J

2.el 3060ti aldım testler de yardımcı olur musunuz çok acil

Arkadaşlar 2.el 3060ti ekran kartı aldım furmark testi ve diğer testleri yapmam gerekiyor. Furmark testine soktum 8xmsaa seçiyorum 4xe düşüyor sebebi nedir. Ve 2.el kart aldığım için nelere dikkat etmem gerekiyor .Bütün testlerde yardımcı olur musunuz?
  4. J

1800 TL mesh Kasa önerisi

Arkadaşlar maksimum 1800 TL bütçem var. Psusuz mesh kasa almak istiyorum. Aklımda dark maxima v20 ve dark guardian pro var. Sizce hangisini almalıyım? Başka önerilere de açığım. Mesh olmalı, argb ve kontrolcüsü de olmalı.
  5. J

400 TL'ye Razer Blackshark v2 x alınır mı ?

Arkadaşlar kulaklığın ses kartı yokmuş. Benim anakartım ise ASUS TUF B450 PLUS GAMING sizce bu kulaklığı almalı mıyım ?
  6. J

350 TL'ye kadar FPS oyunları için mouse önerisi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 350 TL'ye kadar FPS oyunları için mouse önerisine ihtiyacım var. Elim küçük orta arası diyebiliriz. Mouseyi claw şeklinde tutuyorum. Şimdiden öneren arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.
  7. J

HDMI kablosu ile 1920x1080p olmuyor

Arkadaşlar bir arkadaşıma bilgisayar topladık. 2.el 1920x1080p bir monitör aldık. Çocuk HDMI kablosunu takıp 1080p çözünürlük aldı. Fakat biz denediğimizde alamıyoruz. DVI ile 1080p alıyoruz, HDMI ile olmuyor. HDMI kablosunu kendi bilgisayarımda denediğimde 1080p oluyor. Sıkıntı neyden dolayı...
  8. J

Sistemim boştayken yada oyundayken aniden donuyor

Arkadaşlar sorunum şu sistemim saçma bir şekilde bazen masaüstünde boştayken, bazen oyundayken donup kalıyor. Ne mouseyi nede klavyeyi kullanamıyorum. Ortalama 3 saniye sonra ekranımdan görüntü gidiyor ve siyah ekran oluyor. Bilgisayarı reset atmadığım sürece de düzelmiyor. Sebebi ne olabilir ...
  9. J

8x MSAA furmark testinde fpsim 12-15 arası çıkıyor sebebi nedir ?

Arkadaşlar furmark testini yaptığım ayarlar 1920x1080 8xmsaa fullscreen. Sıkıntım şu sadece 8xMSAA da fps değerlerim 12-15 çıkıyor . Ama oyunlarda vs. hiçbir sıkıntım yok rahat rahat oynayabiliyorum. Sistemim Asus Rog Strix rx570 4gb Ryzen 5 2600 2x8 3000mhz ram 600w 80+ PSU Asus tuf b450 plus...
  10. J

1200 TL 2.el GTX 760 alınır mı ?

Başlıkta belirttiğim gibi 2.el gtx 760 buldum fiyatı ise 1200 TL ye düşürebildim. Sizce verdiğim paraya değer mi ? Başka ekran kartı önerilerini de açığım. Kullanacağım sistem Ryzen 5 1600 (AF) 2x8gb ram (3000 mhz) 650w PSU a320m anakart. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  11. J

RX 550 2 GB 64 Bit mi GT 1030 2 GB mı?

Arkadaşlar malum ekran kartı fiyatları baya uçtu. Bende şimdilik ucuz yollu bir ekran kartı alıp ilerki zamanlarda yükselteceğim.Ama kafam bu 2 ekran kartı arasında kaldı.Hangisini tercih etmeliyim ? Alacağım sistem Ryzen 5 1600 (AF) 2x8gb ram (3000mhz) 650w psu a320m anakart.
Top Bottom