Arama sonuçları: *

1. T

Yardım Monitör almak istiyorum ama ne almalıyım tavsiye eder misiniz

İşlemci 1 x Intel Core i5-13400F 2.50GHz 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci (63150) Anakart 1 x MSI PRO H610M-E Intel LGA1700 DDR5 5600MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart (66081) Ekran Kartı 1 x MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC GDDR6 128Bit DX12 DLS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran...
  2. T

Öneri Donanım arşivi incehesap son video için monitör önerisi

Donanım arşivi incehesap 22.1.2024 deki sistem için monitör almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ? 24 inç tercihimdir. Ve alttaki monitör nasıl ? https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017
  3. T

Öneri Max 4000 TL ye kadar monitör önerisi

başka önerilere de açığım yazan arkadaşların önerilerini dikkate alacağım
  4. T

PEKİ DOSTUM EYVALLAH
  5. T

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08TX5V367/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 attığın ürünle bu ürünü karşılaştırır mısın ?
  6. T

arkadaşlar herkese selam. https://www.incehesap.com/eternal-oyuncu-bilgisayari-fiyati-62756/ bu sisteme göre bir monitör önerisi olan var mı.Max 4000 TL ( indirim veya başka bir şey varsa aşılabilir.Çok değil tabi).
  7. T

Max 13-14 k sistem önerisi

Bende aynısını düşünüyorum
  8. T

Hangisi kral sinerji mi gaming gen mi ?
  9. T

Arkadaşlar uzun vadede kullanacağım bir sistem toplamak istiyorum.Bütçem 13-14 k monitörüm var.Piyasadakı oyunları rahat bir şekilde oynatabilecek bir sistem aramaktayım.Hazır sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.
  10. T

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Arkadaşlar Abdullah abinin dün insta hikayede forumdakilerin yeni gözdesi Termal Macun dediği macun hangisiydi?
  11. T

Öneri MAX 600 TL bandında Klavye Önerisi

Arkadaşlar herkese merhabalar.Max 600 TL bandında klavye bakıyorum da kendime. Çok fazla yazı yazacağım için gün içerisinde çok uzun süre klavye başında olacağım buna göre klavye öneririr misiniz ? Klavye ararken aşağıdaki 3 klavyeye gözüm çarptı hem onları da yorumlarsanız sevinirim...
  12. T

Çözüldü✓ Laptopu kapattım şu an açılmıyor Ne yapabilirim Yardım !!!

Arkadaşlar bilgisayarımi birkaç saat önce kullandıktan sonra kapattım.Şu an açmaya çalışıyorum fakat açılmıyor.Birkaç kez elektrik gidiyor gibi oldu .Ondan da olabilir galiba tam bilmiyorum.Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz ? 2 ram var tek ram deneyip çalıştırdım olmadı batarya söktüm öyle...
  13. T

Yardım Ram tüketiminin yüksekliği

nasıl ayarlayacağıma dair herhangi bir fikrim yok nasıl yapabilirim 1621799328 şöyle bir şey de söyleyeyim içerisinde 16 gb ram var ek 8 gb hiç kullanılmıyor bile
  14. T

evet 1621798316 ona nasıl bakabilirim
  15. T

1621798077 işlemcim i5 7300 hq
  16. T

İyi akşamlar arkadaşlar .Geçtiğimiz aylarda 8 gb rame sahip bilgisayarıma 2. bir ram aldım fakat kullanılabilir ram 5.6 gb görünüyor bu da zaman zaman takılmalara yol açıyor yardımcı olur musunuz? Aşağıya ekran görüntüleri bırakacağım.Teşekkürler.
  17. T

Algoritma Analizi Sorusu

İyi akşamlar dostlar Algoritma analizi dersinin bütüne çalışıyorum da sıralama algoritmalarına çalıştım elimde 1 soru var bunu bana anlatacak bir babayiğt var mıdır acaba ? Soruyu da bırakayım şöyle Lütfen yardımcı olur musunuz ?
Top Bottom