Arama sonuçları: *

• Users: Shown
  • Order by date
  1. S

Apple Music müzik playlistte çalmıyor

Arkadaşlar apple music te müziği eklemeden önce çalabiliyorum ama playliste ekleyince şeffaflaşıyo ve açamıyorum. Yeni geçtim apple music e yardımcı olabilecek var mı? eke bırakıyorum.
  2. S

Amazon tr hesabımdan 200 TL çekti

Kanka amazon hesabı çalındı sadece zaten kayıtlı kartın bilgileri yazmıyor. Sadece kayıtlı oluyor .
  3. S

hesabıma girişte yoktu kartta ise 3dsecure vardı nasıl ona yakalanmadan 200tl çekmişler anlamadım. Elim ayağım titriyor ya
  4. S

hayır gift card almışlar yanlış yazmışım pardon
  5. S

evet haklısınız en iyi sanal kart kullanmak ama iş işten geçti kartta annemin banka kartı çözüm bulmak şart
  6. S

büyük ihtimal 2. diskimde virüs ama ben 2.diski formatlayamam ne yapmam gerek
  7. S

Arkadaşlar merhabalar , bugün oyun oynarken birden amazon tarafından email geldi. Normalde sadece prime ücretini çekmesi gereken karttan önce 2000tl çekilmek istenmiş 3dsecure kodu gelince 200 TL çekilmiş. Ben hemen amazonu aradım 72 saat içinde dönülecek size dendi. Çift doğrulamayı açtım...
  8. S

Bios ekrani dahi gelmiyor

Bu gun bios ta amd ftpm i kapattim. Sonra bilgisayar açılmaz oldu . Bios ekrani bile gelmiyor. Direk monitöre sinyal gitmiyor. Işlemci soğutucum durup durup çalışıyor bilgisayar bazen kapanıyor. Bios pilini çıkardım kac kez 10 dk bekledim. Cmos pinlerini düz kontakt yaptim soğutucunun...
  9. S

Asus ROG Gladius II Wireless Nasıldır

o farklı mouse kanka onu da gördüm
  10. S

Asus ROG Gladius II Wireless Nasıldır

Şuanda 500 TL ve almak istiyorum sizce nasıldır hepsiburadadan alacağım indirim kodu var mıdır? https://www.hepsiburada.com/asus-rog-gladius-ii-wireless-16000dpi-rgb-optik-oyuncu-mouse-p-HBV00000Q9YN1?magaza=ETERNAL
  11. S

İnternet servis sağlayıcısı öneri

VDSL2 50 mbps ve VDSL2 100 mbps paketlerine bakıyorum. Şuanda türknetteyim ve bana çok sorun yaşatıyorlar. Lütfen türknet ve türk telekom önermeyin. Şuanda millenicom ve ya gıbırnet düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum
  12. S

Valorant Dia duo aranır Şimdi girecek ve sonra girecek

Arkadaşlar başlıktanda anaşıldfığı üzerre dia duo arıyorum ben de diayım şimdi gireceğim başka bir zamanda olur her çarı oynuyorum belli maplerde mainlerim var yazarsanız sevinirim hemen eklerim
  13. S

2 tane diske aynı anda format atmak

arkadaşlar ssd ye kurulu windows . HDD de ise oyunlar ben iki diskide formatlamak istiyorum
  14. S

2 tane diske aynı anda format atmak

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma usb den format atacağım ama benim pc ye takılı hdd im var. Ben usb den format atarsam oradaki verilerde gider mi?. Gitmez ise onu nasıl formatlayabilirim
  15. S

DA Forum Üyeleri Valorant Ranklarını Söylüyor!

dia 1 mmr bozuntusu
  16. S

Aniden crash veren bilgisayar

Kaspersky ile taradım temiz
  17. S

Aniden crash veren bilgisayar

Arkadaşlar son zamanlarda bilgisayarımı kullanırken aniden ekran donuyor ses de 3 saniye daha gelmeye devam edip o da donuyor. Ekranı hala görmeye devam ediyorum ama hiç bir işlem yapamıyorum. Mouse imlecini de oynatamıyorum. Kasa üzerinden fiziksel olarak restart tuşuna bastığımda yeniden...
  18. S

NBA 2K21 PAY2WİN MANTIĞI

Farkettiysen diğer oyunculara karşı değil sadece vc hilesi vc oyun ici parasi herkes 80 overral.ben de 80 olmak istiyorum bunu için baya saatimi veremem
  19. S

NBA 2K21 PAY2WİN MANTIĞI

Arkadaşlar öncelikle oyunu biliyorum arkadaşımla mypark oynuyoruz 80 adamlar geliyor eziyor bizi. Biz 60 overalliz. Bu oyunun bir hilesi var mıdır gelişmek için vc hack gibi. şu 3 metre kollu adamlarinkinden olmasın
  20. S

YÜZDE 0 HDD SAĞLIĞI YARDIM

ARKADAŞLAR bana hdd gerekli. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?
Top Bottom