Arama sonuçları: *

1. M

Acer Nitro 5 AN515-58-544K 20K

Piyasaya göre evet düşmüş 2k kadar
  2. M

Huntes Oyuncu Koltuğu

Ankara / Siteler de mobilyacılarda
  3. M

Huntes Oyuncu Koltuğu

Merhabalar sizce bu koltuk alınır mı fiyatı 2500 tl kumaş, yükseklik ayarı , bel boyun yastığı, kol koyma yeri yüksekliği ve yan yanma özellikleri var bu bütçe için alınır mı tavsiyeleriniz yorumlarınız nelerdir ürünü yerinden kontrol edip alacağım.
  4. M

Dizüstü Bilgisayar Açılmıyor

Hayır dökmemişler
  5. M

İnan bilmiyorum masaüstüne geçtim laptopuda kardeşlerme verdim birisi ders çalışmak için kullanır youtube a girer diğeri oyun oynar valo fln oynardı bilgisayar açılmıyor dediler bunu duyunca kurcaladım biraz ben de açamadım.
  6. M

Merhabalar laptopun tuşuna basıyorum fan çalışma sesi gibi bir şey 3 sn geliyor sonra hiç ses gelmiyor ekran da gelmiyor sizce sıkıntı nerdedir yardımcı olursanız sevinirim ayrıca servislerde vs ne kadara patlar bunun tamiri
  7. M

Vatandan bu sistem alınır mı?

Görevliye sordum sıkıntı olmaz dedi ayrıyeten 1000 2000 tl verip güzel bi psu alınabilir diye düşünüyorum sonuçta piyasanın çok altında bi fiyat
  8. M

Arkadaşlar ben sistemi sipariş ettim bu konuyu açan arkadaştan allah razı olsun
  9. M

Bu bilgisayar neden bu kadar ucuz yani itopyada vb yerlerde min 20 k ya fln bulunur
  10. M

20000 25000 Arası Sistem

Valla onlara da stok kalmıyor ki nasıl yapacağız bilemiyorum
  11. M

20000 25000 Arası Sistem

Merhabalar şuan aklımda bu 3 sistem var sizce hangisi daha mantıklıdır ya da bu fiyatlarda önerebileceğiniz sistemler nelerdir şimdiden teşekkürler. https://www.incehesap.com/eternal-oyuncu-bilgisayari-fiyati-62756/...
  12. M

AMD - NVIDIA Ekran Kartlı Hangi Sistemler Alınır

Merhaba forumda gezdikçe kararım çok fazla değişiyor sizce rtx 4060 - i5 12400f ( ya da r5 5600 ) tarzı bi sistem mi yoksa rx6700 - r5 5600 ( r5 5500) tarzı bi sistem mi daha mantıklıdır önerebileceğiniz sistemler varsa çok yardımcı olursunuz genelde ( csgo lol valo eafc24 mount and blade gibi...
  13. M

20000 - 25000 TL arası sistem önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/327488/ultima-6700xt-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/#reviews bu sistem nasıldır yorumlar mısın sana zahmet
  14. M

20000 - 25000 TL arası sistem önerisi

Merhabalar bütçem 20-25 k arası kendimce şöyle bi sistem dizdim önerileriniz tavsiyeleriniz benim için çok değerli yardımcı olursanız sevinirim ( henüz amatörüm ) bu sistem dışında önerebileceğiniz bir hazır sistem ya da parça eklemesi çıkarması tavaiyelerinizi bekliyorum iyi günler dilerim
  15. M

25k Bütçeye Masaüstü Pc Toplama Yardimi

Bu sistemlerde psu sıkıntı çıkarır mı hocam
  16. M

Teşekkürler önerebileceğiniz bi sistem var mıdır bu bütçelerde
  17. M

Zamanında rx580 i 600 w rampage kasasının içindeki psu kaldıramamıştı o yüzden soruyorum sanırım markanın da önemi oluyor
  18. M

Hocam teşekkürler öneri için + olarak ramleri 3600mhz yapabilirim fakat bu psu bi sistemi besler mi bi ara kendim toplamıştım bf1 oynarken bilgisayar kendi kendine kapanıp açılıyordu o yüzden biraz korkuyorum sizin düşünceniz nedir?
  19. M

https://www.gaming.gen.tr/urun/49945/silverstone-3060-amd-ryzen-5-5600-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Merhabalar evimde 1650ti r7 4800h bi dizüstü bilgisayarım var normalde 36 bin TL'ye asus tuf gaming a15 modelini alacaktım fakat yarı fiyatlarına...
  20. M

Oyun Ortasında Monitör Kapanıp Açılıyor

bi forumda daha görmüştüm bu sorunu yaşayanı dp aldım sorun çözüldü vs dedi ben de bugün aldım fakat yine aynı sorun çok garip çözünürlüğü düşürdüm grafikler ortada ama nafile
Top Bottom