Arama sonuçları: *

1. K

Razer DA V2 Pro vs Razer DA V2 X

Dün ince hesaptan 1100 TL'ye V2 Proyu aldım lakin hala aklımda pilli olmasından V2 X te V2 pro ömürlük bir mouse mudur içindeki batarya ölür mü ölse bile kablolu kullanabilir miyim v2 x inde gecikmesi bir tık fazla gibi v2 pro geldiği zaman kalsın mı yoksa değiştirmeli miyim
  2. K

Razer DA V2 X Hyperspeed Alınır mı?

Naptınız hocam aldınız mı aldıysanız hangisini aldınız
  3. K

Gamebooster h03 vs zen h05 vs ghost shark

Hangisi alınmalı üçünden birini tercih durumundayım
  4. K

Kulaklıklardan hangisi alınmalı

Ch321 kulaklığım bozuldu garantiye gönderdim bana gamebooster h03 gönderdiler 2 seçenek sundular ya eski kulaklığının parasını veririz ya da bu kulaklık sende kalır eski fiyatıda 310 TL Parayı alıp James Donkey 710 ya da galax sonar 1 almak mı mantıklı gamebooster h03 dursun mu h03 te biraz dip...
  5. K

Yurt dışı iphone kayıt süreci

Hocam 2 günde kayıt ettirebilir miyiz acaba birde kayıt ücreti bi kerelik mi kayıttan sonra direk kullanıma başlıyoruz dimi
  6. K

Yurt dışı iphone kayıt süreci

Annemle babam yurt dışından iki telefon aldılar, yeni yıla girmeden telefonu kayıt ettirmeli miyiz? Ettirirsek 1 kere mi kayıt ediyoruz? Sonrası için durum nasıl işliyor? Çarşamba günü gelicekler 2 gün içinde halledebilir miyiz zamlanmadan
  7. K

Tek bir pasaporttan 2 telefon kaydı olur mu

Peki ben kullanıcak olsam ben şuanki sim kartımla bunu kullanabiliyor muyun?
  8. K

Tek bir pasaporttan 2 telefon kaydı olur mu

Konu yanlış olabilir kusura bakmayın babam yurt dışına gidiyor ve hem bana hem kendisine telefon alıcak ben daha 17 yaşındayım sim kartım babamın üstüne kayıtlı pasaportum yok babam telefonları alıp geldiğinde burda ikisininde kaydını yapabiliyor muyuz ikisinide sorunsuz kullanabilecek miyiz
  9. K

İphone 11 kurulum sırasında bekliyor

Güncelleme burda kalıyor ilerliyemiyorum 30 dakikadır böyle durum
  10. K

Yardım Undervolt ayar analizi

Merhaba bilgisayarıma undervolt yapmak istiyorum Bilgisayarımın özellikleri i57300HQ GTX 1050 16GB RAM var arkadaşım bir ayar önerdi ama ben tam emin olamadım ve yaptıktan sonra nasıl geri alıcağımıda bilmiyorum hem işlemci hemde ekran kartına yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  11. K

Yardım Dell 7577 Gerektiği Performansı Vermiyor

Arkadaşlar Dell 7577 laptopta sahibim Gtx 1050 i5 7300hq 16gb ram var laptopta son günlerde fps drop yemeye başladım ilk sorun heryerde sıcaklık yazmışlar sıcaklıklarım normal en fazla 73 olduğunu gördüm fanlarım temiz termal macunda yenilenmiş bi şekilde başka ne sıkıntısı var bilmiyorum eğer...
Top Bottom