Arama sonuçları: *

1. H

Asus ROG Delta S Wireless Aldım. Hata mı, İade Etmeli Miyim?

Merhabalar. İncehesap gaming gecesinden 5999tl 'ye bugün alabildim. Stok hızla eriyordu bu üründe 10dk'da bitti zaten son 1 stokta ben aldım. 2018 yılına ait eski bir kulaklık ama fiyatı normalden çok uyguna gelmişti. Şimdi bu kulaklık yorumlarını araştırdığım kadarıyla ses kalitesini...
  2. H

Çözüldü✓ Asus Rog Delta S Wireless Cızırtı Sorunu

kulaklığı bugün aldım inşallah dip ses çıkmaz ya. acaba hiç açmadan satsam mı hala devam ediyor mu dip ses
  3. H

Asus Rog Delta S Wireless Mikrofon Sıkıntısı

kulaklığı bugün aldım acaba geçen zaman içinde sen sorunu çözdün mü genel olarak kulaklık nasıl bir sorunu var mı müziklerde bass lerı nasıl mesela :)
  4. H

9900k işlemci satılıp 9400f + 2000TL alınır mı

aynen kral yaklaşmıyor da dediğim gibi önceden render vs alıyordum bıraktım ihtiyaç yok en azından satıp ekran kartı alabilirim üzerine ekleyip bence de. teşekkürler evet gittikçe 1151 pinler eskiyor şimdiden satayım en azından 1637403742 3100 veriyor en fazla :(
  5. H

9900k işlemci satılıp 9400f + 2000TL alınır mı

Mining yapıyorum artık 9900k gibi yüksek bir işlemciye ihtiyacım yok biri teklif etti 9400f verim üstüne 2000 verim diye sizce versem mi
  6. H

Geforce Experience Yanlış Monitörü Kaydediyor

hocam 2k olan zaten display port a bağlı 1 tane o da. diğeri de 1 tane hdmi çıkışlı
  7. H

Geforce Experience Yanlış Monitörü Kaydediyor

Beyler 2 monitörüm var birincisi 2k 165hz oyunu bunda oynuyorum. İkincisi 1080p yan ekran. Geforce experience ise 2k olanı değil de 1080 olanı kaydediyor. Hangisini kaydedeceğini seçemiyorum. 1 inci ekranı 2 nasıl yaparım belki böyle çözülür.
Top Bottom