Arama sonuçları: *

• Users: RB.01
  • Order by date
  1. RB.01

Philips TAH4205 vs JBL 520BT

Sizce şuanki fiyatı ile Philips TAH4205 alınır mı?.. Ya da 500 TL farkı ile JBL 520BT değer mi? Öğrenciyim eğer ki çok da bir farkı yoksa 200 TL vermek istemiyorum. Şık durmasını istiyorum başka önerilere açığım. 1695713461 Sony CH510 da olabilir ama baya pahalıya geliyor
  2. RB.01

Xiaomi redmi pad vs matepad 11 2023

Hocam peki ne önerirsiniz bu fiyata. Samsung ürünlerine baktım donanımları ciddi anlamda iyi değil ya da en azından bununla karşılaştırılamaz. Ya da biliyorsanız 9000tlye ne önerirsiniz kalemli tablet istiyorum hocam ders için alacağım 1691573376 Honor pad 8 kalem destekliyor mu
  3. RB.01

Huawei Matepad 11.5 almak istiyorum

Hocam bu fark 1700TL ye değer mi öğrenciyim ondan soruyorum
  4. RB.01

Bilmiyordum hocam ama matepad 11 çok pahalı olmuş 1691409250 Eğer tekrar Huawei fiyatı 9a çekerse 11'in o zmn alırım 1691410297 Peki işlemcisi hariç başka donanım farkları neler
  5. RB.01

Şimdi dostlar konum şu şekilde ben bu tableti Media Markt ya da Vatan'dan alacağım. Fiyatı 7000TL olarak görünüyor. Yanında da birer kalem alacağım m pencil 2. Nesil ama bulamıyorum. Sadece 2. El olarak var. Acaba Antep içi kalemi bulabileceğim bir yer var mı?.. şahsen bence böyle almak matelad...
  6. RB.01

Matepad 11 2023 alınır mı?

Ders çalışmak için bir de biraz resim yapmak için alacağım. Ne düşünüyorsunuz?.. birkaç sene sonra çöp olur mu, içindeki donanımlar vs nasıl?
  7. RB.01

Arkadaşlar Sizce Dershaneye Gitmek Mi Mantıklı Özel Hoca Çağırmak Mı?

Hocam fizik için VİP fizik dinleyerek tam öğrenebilirsin. Bu sayede ben 11. Sınıf fiziğini hocamız çok kötü olmasına rağmen diğer sınıflara giren hocaları önemsemeyip arkadaşlarıma inat 100 aldım. Yani eğer gideceksen de dershane öneririm. Oradaki rekabet yüzünden kendini çalışman gerek gibi...
  8. RB.01

Peki bu fiyatlarda daha iyisi var mı sizce?
  9. RB.01

Şimdi ağalar ben tablet almak istiyorum. Kullanım amacım değişir mesela birkaç yıl ders için kullanacağım artı olarak çizim yapacağım ve oyun oynayacağım. 2000Tl'ye değer mi Matepad 11 2023 almaya yani Xiaomi redmi pad ne kdr iyi olursa olsun bildiğim kadarıyla palm rejection desteklemiyor...
  10. RB.01

3000-5000 arası tablet önerileri

Şimdi ben 64 GB depolaması olsun istiyorum. Rami de ben 4 GB diyorum ama 3 GB yoğunlukta acaba yeterli olur mu? Önerilerinizi bekliyorum. Oyun için istemiyorum arada oynarım herhalde. Kalem alıp iş ile ilgili şeyler yapacağım. PDF vs. Ha bir de digitalden resim çizmek için de olabilir. Ne...
  11. RB.01

Devam mı tamam mı? Saçma biraz vaktiniz varsa beklerim.

Beyler boşverin hallettim, dediklerinizi şaka olarak algılıyorum. Konu daha derin ama bu bizim kanımızda var herkesi hafife alıyoruz, alaya alıyoruz. Neyse bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  12. RB.01

Aga ne aşkından bahsediyorsun yaw XD
  13. RB.01

Sizce gerekli uyku kaç saat olmalı

İstersen bu konuyla ilgili niçin uyuruz kitabı var okumanı tavsiye ederim. Benim önerim 8'in altına inmemek çünkü ne kdr bize 6 saatin yeterli olduğu anlatılsa da araştırmalar gösteriyor ki 6 saat ve daha az uykuyla uzun gidemezsin, verim düşüklüğü oluyor. Polifazik uyku öneririm eğer acil bir...
  14. RB.01

Ayn şuan şu dediklerin o kdr iyi geldi ki. Yani benim bundan rahatsız olduğumu bilmesine rağmen yine de düzeltmiyorsa hata onda.
  15. RB.01

Arkadaşlar bir ilişkim var. Çok seviyorum ilişki sahibini, çok değer veriyorum kendisi de biliyor. Ama niyeyse ne zmn iyi gitmeye başlasa birden çöküş oluyor ve artık mesajlarıma cvp vermemeye başlıyor. Cvp vermesi uzun sürdüğü için de bazen pişman oluyordum yazdığıma. Artık süreli mesajları...
  16. RB.01

HP Pavilion dv3 kaç eder?

Hocalarım özellikler bunlar isterseniz ben yine bir yazayım; İ7 740Q Ekran kartının adını bilmiyorum ama özellikleri yukarıda 4+2gb 1067mhz ddr3 ramler Disk HP 240GB s650 ekledim daha yeni+bir de kendi HDDsini vereceğim kim alıyorsa o da 500gb 7200rpm Seagate Ha ekran özellikleri Max 768*1366...
  17. RB.01

Çözüldü✓ Yeni SSD aldım ama laptop çalışmıyor

@oliveforge99 hocam halletim. Yukarıda anlattığımın hepsini yaptım ve oldu şuan Windows iniyor. Tekrardan teşekkürler 1678360952 @Osmanhoca hocam umarım faydalı olmuştur deneyimlerim
  18. RB.01

Bu hocamın söylediğini yapacağım. Yanlış mı?
  19. RB.01

Anladım işte onu yapmak yerine USB yi GPT yerine MBR olarak hazırlayacağım. Olmazsa da artık SSD yi çevirme yoluna girerim
  20. RB.01

Şimdi hocam anladığım şu USB flaşına bu şekilde yüklemem lazım Ardından windowsu sıfırlamam ve HDD yerine yeni aldığım SSD yi takıp hazırladığım USB yi takmam gerek. Biosa girerim ve videodaki sıralamayı yapıp tekrardan windowsu kurmaya başlarken de videodaki olan şeyleri yaparım. Anladığım...
Top Bottom