Arama sonuçları: *

1. S

steam indirimli oyunları %40 daha ucuza alırım

Selam. RDR 2 şu anda 379TL. Senden ne kadara alabilirim?
  2. S

lenovo VS Acer Laptop

Ama hocam onun işlemcisi Ryzen 5. Aynı modelin 1650 li olanının işlemcisi Ryzen 7. Ryzen 7 daha iyi değil mi?
  3. S

lenovo VS Acer Laptop

Peki hocam Ram değişimi oluyor değil mi? Eminsizin bu model için: https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15ach6-amd-ryzen5-5600h-8gb-512gb-ssd-4gb-rtx-3050-15-6-fhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-82k200k6tx-p-HBCV00002LAT8Z
  4. S

lenovo VS Acer Laptop

Acer mi Lenovadan önde. Yani böyle aceleci soruyorum ama emin olun laptopu şimdi alacağım. Sizi takip ediyorum. Dediğim gibi çok fazla oyun oynanmayacak. Autocad ve Solidworks kullanıcaz. Ayrıca biz bu Laptopu'da beğendik...
  5. S

lenovo VS Acer Laptop

Ramini 16GB yapmamız gerekicek. Onu yaparız sıkıntı yok ama dediğim gibi ekran akrtarı arasında kararsız akldım. Hangisi daha iyi bilemedim.
  6. S

lenovo VS Acer Laptop

Hocam benim attıklarımdan lenovo'nın işlemcisi daha iyi gibi.
  7. S

15000TL Laptop önerisi

15Bin TL bütçem var. Bütçeyi 400-500TL arttırabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. (Çok fazla oyun oynanmayacak)
  8. S

lenovo VS Acer Laptop

Renk gamutu nedir? 1663789779 Autocad ve Solidworks için istiyoruz açıkçası.
  9. S

lenovo VS Acer Laptop

Yani Acer daha mı iyi? Ona göre alıcaz hemen şimdi. 1663789414 Biz de Ram eklemeyi düşünüyoruz
  10. S

lenovo VS Acer Laptop

Merhaba. Bu iki laptop arasında kaldık. Acer bütçemize daha uygun. Yani arada uçurum bir fark yoksa Acer laptopu almamız gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Veya bu bütçede başka laptop önerirseniz iyi olur. Acer...
  11. S

Harici Ekran Kartımı Nasıl Devreye Sokarım ?

Merhaba. Bilgisayarımada harici ekran kartı var. Fakat VGA girişini doğru takmama rağmen ekrana görüntü gelmiyor. Ama VGA girişini anakarta takınca görüntü geliyor. Ayrıca ekran çözünürlüğü düşük. İşlemcim: E6500 Ekran kartım: 8500GT
  12. S

samsung tasinabilir harddiski pc de kullanmak

Kullanabilirsin kardeşim ama çok efektif olmaz. Elinizdeki HDD fiyatına 1TB normal HDD ler zaten var. Hiç olmadı kuzeninde 1TB 7200 rpm HDD var PC alırsan sana hediye eder.
  13. S

Hangi kartlat RTX açar ?

Yani en azından 4.700₺ giriyor diyorsunuz
  14. S

Hangi kartlat RTX açar ?

Merhaba. RTX teknolojisini sadece Nvidia kartlardanmı alabiliyoruz. RTX 2060 - 3080 Gibi kartlardan. Çünkü en ucuz Nvidia RTX bile 4.700₺ AMD 5700 xt falan var. O kartlarda RTX teknolojisi yokmu ?
  15. S

Çift Ram Takınca Görüntü Alamıyorum.

Anakartının garantisi duruyorsa servise ver. Ramlerde sorun olabilir. Bende 2x2 4gb ram vardı. Ekrana görüntü gelmiyordu. Birini çıkarıp denedim ve açıldı. Sorun ramdeymiş. Ayrıca ramin alt kısmındaki sarı alana mümkünse el sürme. Statik elektrik riski var.
  16. S

Pentium 4 3.20 ghz vs E6500

İntel pentium 4 3.20ghz vs E6500 Sizce hangisi daha iyi. Bu linkte sonuçlar var ama ben anlamadım. https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-E6500-vs-Intel-Pentium-4-320GHz/m720vsm7095
  17. S

Çözüldü✓ Start Tuşuna Basıyorum Fanlar Çalışıyor Ekran Gelmiyor

Ramlerin uç kısmını hafifçe silgi ile sil. Elini o kısma sürme ama. Bendede aynı sorun olmuştu. Ben ramleri değiştirince pc çalıştı. Birden fazla ram varsa birini çıkarıp çalıştırmayı dene. Olmazsa bir diğerini takıp dene. Kablora veya ekrandada sorun olabilir. Bios pilinide çıkarıp bir kaç dk...
  18. S

Ekran kartım paylaşımlımı?

1618947346 Cevabınızı bekliyorum.
  19. S

Ekran kısmı yok
  20. S

Merhaba. Ekran kartım paylaşımlımı değilmi ? Asus geforce gt210
Top Bottom