Arama sonuçları: *

• Users: Arif
  • Order by date
  1. Arif

Puma Plus Backpack Sırt Çantası 350 TL

yıllardır kullandığım nike sırt çantam (konudaki çantanın aynısı sadece nike yazıyor) askerde unimogların içinde mazot lekesi olmuştu, bu çantayı çekiyorum eyvallah dostum.
  2. Arif

🔥İndirim Amazon Mangalarda İndirim

mangal ürünleri diye okudum anime manime isim olmaz :(
  3. Arif

Twitch Sadece telefondan oyun yayını açmak için program tavsiyesi

tüm imkansızlıkları istemişsin kanka
  4. Arif

🔥İndirim Dune Part 2 Apple Tv'de 19TL

Film salonundan 100 liraya bilet almak daha mantıklı. 29/07/2024 tarihine kadar beklenmez.
  5. Arif

Yardım Bazı siteler yüklenmiyor.

opera vpn ile distrowatch açıldı diğer sitenin linki yanlış galiba
  6. Arif

🔥İndirim Dijital Platform Üyelik Fırsatları

sanal kart falan değil, yapı kredi kredi kartıma ek olarak hepsiburada'ya özel kart basılıp gönderilmiş.
  7. Arif

🔥İndirim Dijital Platform Üyelik Fırsatları

Hepsiburada kartı gönderildi bana buna bir bakayım teşekkürler.
  8. Arif

İstanbul, Bir Miyazaki Filminde Anlatılsaydı Nasıl Resmedilirdi?

midjourney? baya başarılı.
  9. Arif

Ana Konu [REHBER] OKX TR Borsası ile 250TL Kazan!

Benim seneler önce okx hesabım vardı, tr hesabı açmadım, kampanya bitmiş. tekrar aktif olunca açarım.
  10. Arif

🔥İndirim Rayban, Pradai Miu Miu Güneş Gözlüklerinde %40 İndirim.

olum siz niye PUBG'ye yatırdığınız paraları söylüyorsunuz :D
  11. Arif

ELEKTRONİK SİGARA Öneriisi

Kendini düşünmediğini varsayıyorum, sevdiklerini düşün ve içme.
  12. Arif

Xbox Gamepass PC için alınır mı?

online oyunlar için abonelik sistemlerini önermiyorum, sonra oyunu satın aldığında (farklı platformda) tüm emeklerin boşa gidiyor. Gamepass alacaksın hikayeli oyunları bitirip geçeceksin bu kadar. geforgenow gibi bir şey değil. bilgisayarının özelliklerine göre oyunlarını oynayabilirsin.
  13. Arif

İLERİYE DÖNÜK HANGİ MARKA BEYAZ EŞYA ALMALIYIM

ne alırsan al iyice araştır ama garantisini uzatabildiğin kadar uzat. ürünler garantisi bitmeye yakın problem çıkarmaya göre planlanıyor. ondan sonra sadece servisin gelip bakması bile paralı.
  14. Arif

🔥İndirim 100 TL Playstore kodu, Hediye Twitch Aboneliği, Getir'de 75 TL İndirim!

Konu güncellendi. +Sorun yaşayan arkadaşların sebebini bilmiyorum, şuan deneme imkanım yok, Getir kampanyası dışında bir sınırlama yok. Her kullanıcı bir ay içerisinde bir kez hakkı var. Discord'da Gameon Yetkilisinin yazdığı bilgi: Merhaba, GAMEON Playstore Kampanyamız aylık 500 cüzdan kodu...
  15. Arif

🔥İndirim 🔥🔥AMAZON 200TL ALIŞVERİŞE 80TL İNDİRİM🔥🔥

• Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 25.000 Uygun Müşteri için geçerli olacaktır. NEDEN? Amazon tr'ye geldiğinden beri var olan hesabım uygun değilmiş, 25 binin içine girememişiz hahahah koşullara bak :d 2-3 yıldır prime abonesiyim demek iptal etme zamanı gelmiş
  16. Arif

Spotify Vs Apple Music

Kalite olarak çok iyi ama malesef Spotify kadar stabil ve sosyal bir uygulama değil, keşke olsa. İOS ekosistemi kullanıyorum.
  17. Arif

Spotify Vs Apple Music

Listelerinizi gerçekten düzgünce kullanabiliyor musunuz? O kadar kötü ki aynı parçayı 2 kez eklediğinde uyarmadığı, veyahut bir şarkıyı listeye eklediğinde listede görünmeme gibi bir sürü hatalar hala var. Reddit'de görebilirsin konuları. Yıllardır yaşıyorum malesef. Her İOS güncellemesinde...
  18. Arif

Spotify Vs Apple Music

Ayrıca bazı sanatçıların Apple Müzik ile arası daha iyi. Tarkan'ın 10 Albümü günler önce Apple Müzik'te çıktı. Geçenler Kanye West albümü çıktı Spotify'a bir gün sonra geldi.
  19. Arif

Spotify Vs Apple Music

İnternet çok önemli Apple Müzikte. O kadar önemli ki indirdiğin müziklerde bile offline modda bi sıkıntı çıkarıyor. Eskiden vardı bilmiyorum şuan var mı 8 ve 16.saniyede her müzikte bir kesinti oluyordu ufak milisaniyelik
  20. Arif

Spotify Vs Apple Music

Yıllardır bu konuda kafa patlatmış birisi olarak (Apple Müzik nedir kimse bilmiyorken) şarkıdan şarkıya kalite değişiyor. Apple kalite olarak bir tık daha önde lakin kendi eko sisteminde bile yavaş çalışıyor, liste düzenlemeleri düzgün çalışmaması, profil olmaması vb. %51 spotify %49 Apple Müzik...
Top Bottom