Arama sonuçları: *

1. Crøwłey

F/P Monitör Önerisi <

Herkesin attığı o asus monitörden 2 kere sipariş verdim. İkisinde de ağır bir ghosting problemiyle karşılaştım. İade ettim...
  2. Crøwłey

Öneri Laptop İçi̇n Ssd Öneri̇si̇

Çok özür dilerim m2 ssd istiyorum. İşlemci yanlış olmuş
  3. Crøwłey

Öneri Laptop İçi̇n Ssd Öneri̇si̇

https://support.hp.com/tr-tr/document/c06458709 arkadaşlar Hp pavilion laptopuma fiyat performans ssd almak istiyorum. 512gb ya da 1tb. Birkaç link bırakabilir misiniz? 1683313953 @MuratTheFounderOfGariban hocam müsait olduğunda yardımcı olabilir misin
  4. Crøwłey

Chipset Hangi Driverları Kurmalıyım

Teşekkürler reisim
  5. Crøwłey

Çözüldü✓ Ghosting var mı acaba

Fotoğraf çektiğinde arkasında önünde silüetler hayaletler olmaması lazım. Senin çektiğin fotoğrafta bariz silüetler bulunuyor. Tek fotodan anlayabildiğim kadarıyla ghosting var. Benim aldığım asus monitörde de olmuştu iade ettim.
  6. Crøwłey

Chipset Hangi Driverları Kurmalıyım

Arkadaşlar merhaba, Yeni sistem aldım anakartım Asrock B550M-HDV. Buna aşağıdaki driverlardan hangilerini kurmalıyım? Ya da kurmamam gereken driver var mı bunların arasından.
  7. Crøwłey

300 TL civari Hoparlör Önerisi

Arkadaşlar merhaba, laptop kullanıyordum ancak satıp kasa aldım. Bu yüzden hoparlör ihtiyacım var. Çok pahalı bir şey almak istemiyorum 300 TL bandında fiyat performans bir hoparlör önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler
  8. Crøwłey

Babam donanım arşivine ve bunun gibi indirim yapan sitelere fake diyor

Sorulan soruya yanıt vermek yerine saçma sapan, küçümser şekilde cevaplar vermiş bazı arkadaşlar. Yazık
  9. Crøwłey

Ben tebilon dan bilgisayar aldım ancak korkum var hayla gelmedi bayram diyemi ?

Sitenin en aşağısında iletişim kısmında yazıyor [email protected] bu mail
  10. Crøwłey

Bir sorun olacağını sanmam. Bir sorunla karşılaşırsan mail atabilirsin sipariş numaranla birlikte
  11. Crøwłey

17000TL En İyi Beyaz Ekran Kartı

Gümrüğe takılır muhtemelen, vergisini hesaplayabilirsin internetten
  12. Crøwłey

Üyelik oluşturarak satın aldım. O yüzden profilime girdiğimde siparişlerim kısmında görüntüleyebiliyorum siparişimi
  13. Crøwłey

PC hocasının sistemini aldım ben de tebilondan. Mail attım ne zaman kargolanacağını sordum. Haftaiçi kargoya verilecekmiş bir problem yok
  14. Crøwłey

FIFA 22 XBOX S S SAVE

Konuyla ilgili bilgim yok hocam, konuyu yanlış başlıkta açtığınızı haber vermek için yazıyorum iyi günler
  15. Crøwłey

300-700 oyuncu kulaklığı önerisi

Rampage RGW9 Comfort. 2 yıldır kullanıyorum. Sesi de mikrofonu da çok iyi. 1 yılın sonunda mikrofonda temassızlık olmustu. Garantiye yolladım 4 günde yeni mikrofonla geri geldi
  16. Crøwłey

Pc hocası rx 6600 ryzen 5 5500 10499 TL

Ryzen 5 5600 Anakart B550M İşlemci Kioxia 1tb Yükseltmeleri yapıp 13000.TL'ye satın aldım. İnşallah hayırlı olur. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
  17. Crøwłey

Hangi sistemden bahsediyosunuz? Göremedim gaming gende
  18. Crøwłey

Ryzsn 5 5600 Anakartı b550m yapmak mantıklı dimi Kasayı değiştirmeye gerek var mı? Varsa ne yapayım
  19. Crøwłey

İTOPYA İNDİRİM SİSTEMİ ALINIR MI

Vok sistemini kim yapıyor acaba? Hangi siteden paylaşılır belli mi
  20. Crøwłey

Arkadaşlar 13-13.5 olacak şekilde hangi parçaları yükseltebilirim. Ryzsn5 5600 yapacagim başka ne yapabilirim sorunlu ne varsa yardımcı olur musunuz
Top Bottom