Arama sonuçları: *

• Users: Lutted
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Anakart Üzerindeki Jaklar Çalışmıyor

Merhabalar Sistemim Apu Bir Sistemdir R3 3200G 16 Gigabyte Ram B450 M-A Pro Max Monitörümde HDMI Olmadığından VGA Dönüştürücü Kullanıyorum Ve Sadece Dönüştürücü Üzerindeki Jak Ses Veriyor Ama Kaliteli Bir Ses Değil Bu Sorun Bilgisayarıma Format Attıktan Sonra Oldu Nasıl Düzeltirim Yardımcı...
  2. L

Durmadan Oyundan Atıyor

arkadaşlar şu son 3-4 gündür valoranta giriyorum durmadan atıyor 2 dk duruyorum oyunda hemen atıyor
  3. L

Durmadan Oyunlardan Atıyor

Merhabalar Suanki Sistemim ryzen 3 3200g 16 gb ram b450 m-a pro max (msi) Windows 11 Kurdum Ve Bi Çok Oyunda Atıyor Denediğim Oyunlar Apex Legends Valorant(Bunda Bazen Bi Hata Veriyor ) Zula Minecraft ETS2 GTA V Oyuna Giriyorum Hata Vermeden Atıyor Bazen Donup Kalıyor Ve Low Ayarlarda...
  4. L

iPhone icloud da kaldı yardımm

iphone xs im var geçen gün yazılım atarken kapandı açılmadı dfu moda alıp itunes den yazılım attım ama icloud şifremi falan unuttum eski cep telefonu numaram kayıtlıydı yani bir sürü yöntem aradım bulamadım kutu faturada yok apple desteğede yazamıyorum icloudda kilitli kaldı bi yardımcı...
  5. L

Yeni Bilgisayar Aldım Ekran Kartı Yok

Merhabalar Yeni Pc Aldım Alırken Bilgisayarcı Dediki İşlemcin Ryzen 3 3200G Ekran Kartına Gerek Yok RAM 16 Yaparız Rahat Rahat Oynarsın Zaten APU Bi Sistem Seninki Sizler Ne Düşünüyorsunuz
  6. L

Takas Diyor Sizce Kabul Edilirmi

arkadaşlar bende 1000w jbl bass var bu eski seri teypler ile takas diyor evetmi diyeyim hayırmı (NOT: BİRİSİNDE BT VAR )
  7. L

Windows u Güncelliyemiyorum

kafayı yemek üzereyim windows u güncelliyemiyorum yeniden başlat ve güncelle diyorum açıldığı zaman değişiklikler geri alındı diyor
  8. L

Son Gelen Windows 10 Pro Güncellemesi Sorun Çıkarıyor

Güncelleme Geldi Lakin Güncellediğim Zaman (Özelliklerler Yüklenemedi Değişiklikler Geri Alınıyor) Diyor Hiç Bir Şekilde Güncelleyemiyorum Çözümü Varmıdır
  9. L

Setup Kurulumunda İşlemci Yük Altında Kalıyor

Selamın Aleyküm İyi Forumlar Abilerim Kardeşlerim Bi Sorum Olcak Gta V Setup unda Bukadar Yük Altında Kalması Normalmidir İşlemci 75 80 Derecelerde Ekran Kartının Fan Ayarlarını 3000Rpm Yaptım Msı Aftarburner den Yoksa Ekran Kartıda Isınıyor Kısacası Normalmidir Böyle Olması
  10. L

oyun oynarken ısınma

valorant oynarken işlemcimin 89 derecelere çıkması normalmi i5 4590
  11. L

Format Sonrası Bi Kaç Sorun Oluştu

Merhabalar Abilerim Kardeşlerim Kolay Gelsin Herkese Bir Sorum Olcak. Bilgisayarımı Formatladım Ve Sonradan Bu Tarz Şeylerle Karşı Karşıya Kaldım. Bilgisayarım Her Açılışta (C:REPARİNG) Benzeri Bir Yazı İle Karşılaşıyorum Nedeni Nedir. Birde Böyle bir şey Var Aygıt Yöneticisinde Hangi Driveri...
  12. L

Kısa Devre İle Laptop Açmak

Arkadaslar kolay gelsin cok buyuk bi sorun ile karsi karsiyayim laptop um hometech 100a power tusu bozuk bozuldugu zaman 1 kere kisa devre verdim calistirdim ve sonrasinda dalgin ligima geldi kapandi acamiyorum nasil acabilirim ve bu arada flex kopuk iken kisa devre vermistim
  13. L

Yardım Ekran Kartı Kafayı Yedi Yardımm

Cümletten SA İlk Önce Abilerim Kardeşlerim Şimdi Bende Rx550 Var Pc'de Ablam Valorant Girdi Sonra Bende de AMD SOFTWARE Var Oyun Açılırken Ayar Çekmek İstersek Diye (ALT+R) Tuşuna Bas Diyo Ablamda Bilmeden Basmış Sonra AMD SOFTWARE'DEN (EKRAN KARTI ÇÖKTÜ) Tarzı Bi Bildirim Geldi Ogün Bugündür...
  14. L

Ryzen 3600 ve 5500XT

Arkadaşlar ben yeni Pc topluyorum şimdi ryzen 3600 alırsam ve 5500 XT Alırsam Darbogaz Olurmu Ve Uyumlu Olurmu
  15. L

Kasa Rgb Acma Nasil Olur

Sa Öncelikle Bende Rampage Winner Kasa Var Rgb Leri Nasıl Kontrol Edebilirim Baktım Ama Bulamadım
  16. L

Rx560 +ryzen 3 3100 Darboğaz Yapar mı?

Arkadaşlar rx560 ryzen 3 3100 e darbogaz yaparmi ve gigabyte aours m anakart a uyarmi
  17. L

Yardım Ekran karti 1110 t l

Arkadaşlar merhaba benim sistemim Gigabyte aours b450 m anakart 8 b hyper x ram Ryzen 3 3100 işlemci 600 watt zalman megamax power suppley Bana maximum 1100 TL ye ekran kartı lazım 4 gb gddr5 olsun 2 el olabilir
  18. L

Yardım Ekran Karti Onerisi 1100

işlemci:ryzen 3 3100 işlemci 8 gb hyper x ram gigabyte aours m ana kartı 600 watt zalman power suppley maximum 1100 TL bütçe var bu sisteme ekran kartı önerisi
  19. L

Yardım Dar Boğaz RYZEN 3 3100 RX550

ARKADASLAR RX 550ALSAM RYZEN 3 3100 E DAR BOGAZ OLURMU SAYET OLUYORSA DA 1000 BUTCE VAR EKRAN KARTI ONERISI ALAYIM
  20. L

Yardım GIGABYTE B450 M AORUS'A RX550 TAKILIRMI

ARKADASLAR CUMLETTEN SA BENIM ANAKARTIM GIGABYTE B450 M ISLEMCI ISE RYZEN 3 3100 EKRAN KARTINI RX550 ALSAM ANA KARTA UYARMI
Top Bottom