Arama sonuçları: *

1. E

Yardım Sıvı soğutma pompa konumu nasıl olmalı?

Yardımci olur belki
  2. E

Yardım Arkadaşlar Need for speed most wanted yükleme ekranında takılı kalıyor

Orijinal ise indirdiğin platformdan eksik dosya ya da taraması gibi bişey olmalı belki eksik dosyası var oyunun
  3. E

Öneri F/P 5 KG Dambıl Önerisi

Reis işine karışmak gibi olmasın ama 5 kg alma hafif gelicek sonra da pek işine yaramayacak
  4. E

Hitler Nasıl İktidara geldi?/Nasıl Diktatör oldu?

Kavgam kitabını oku knk kendi yazdığı kitap zaten
  5. E

Teli Döndürdüğümde Video dönmüyor ?

Knk bende de aynı sorun var bugün fark ettim bende YouTube ile alakalı bişey olduğunu düşünüyom
  6. E

Bu sıcaklık değerlerinde termal macun değiştirmeye gerek var mıdır

Boşa sistemi açma kendini de yorma bu sıcaklarda böyle ise önümüz kış daha da düşük olur sicakliklar
  7. E

İphone mi samsung mu

Reis tamam kabul de sonuç olarak akıcı 60 FPS oynatır ve iPhone den daha uzun şarji gider ama evet iPhone daha stabil 1662414029 Kafana göre reis iki cihazda seni üzmez
  8. E

İphone mi samsung mu

Reis s21 ile de on numara PUBG oynarsınız ikisi de üst seviye telefonlar ikisi de üzmez ama değişiklik istiyorsa geçebilir Samsunga
  9. E

Bu sıcaklık değerlerinde termal macun değiştirmeye gerek var mıdır

Bence gerek yok ama LoL biraz basit bir oyun zorlu bı oyundaa test etseydiniz keşke bana kalırsa test edip 75 dereceyi geçmiyosa değişmenin bı anlamı yok
  10. E

RTX 3090 19999 TL Alınır mı?

Reis işine yarayacaksa ve seni de çok zorlamacaksa al tabii ki iyi fiyatı bence
  11. E

3 Aylık iPhone 11 64 GB ne kadar eder?

Dostum madem cihazın o kadar temiz alicak olan kişi de derki tertemiz cihaza sırf sıfır değil diye niye 1k fazla verim der senin cihazı alid
  12. E

3 Aylık iPhone 11 64 GB ne kadar eder?

15k yaz knk şuan 16k sıfırı
  13. E

SAMSUNG M33 4K VİDEO

Yani cikmasi gerek bende de Realme 7 var FHD+ ekranı var yani 1080p yukarisini göremem demek ama örnek verim Abdullah abinin videolarda kalite kısmında 144p den 2160p ye kadar var istediğimi seçip izliyom işte genelde 1080 p arasıra 2k da izliyom ama inan ki fark yaratan bı durum yok ortada...
  14. E

Eşit Ağırlıktan Sayısal çalışmak.

Bence direkt açığa geç sabah 8 akşam beş ders yap zulm etme kendine ama gevşek de bırakma bence ikisi bir yürümez bı bölüm seç ordan yürü sen bilin yine de knk
  15. E

SAMSUNG M33 4K VİDEO

Dostum olsa bile 4 k izleyemezsin ki telefonun ekranı FHD değil mi telefonlarda amiral gemileri harici hepsi FHD ya da FHD+. 1080p yani ordaki şeyi artirman görüntüye yansımaz destekleyen ekranın yoksa
  16. E

Eşit Ağırlıktan Sayısal çalışmak.

Dostum ben sayisalciykm bu yıl mezun oldum imkaniii yok hem EA ya bakman Hem de sayısal bakman ayt olunca iş çok başka yere gidiyor fizik başlı başına bi sorun kimya da formül ezberi biyolojide herkes zorlanıyor ama benim de biyo iyiydi fizik kimya zayıftı matematik ortak zaten bilmen gerek ki...
  17. E

Yardım Laptop sıcaklık sorunu (ACİL)

Dostum sıcaklık sorunu yok ki havalardan olabilir belki laptopun hava çıkışlarını engelledin bilmeden ciddi bişey yok yani laptopta 80 e kadar iyi de geç
  18. E

İ5 12400F + Thermaltake UX200 Cpu Soğutucu nasıldır?

Bu soğutucuya bu fiyatı vermektense ya e sport Duo ya da snowman T6 ultra almanı öneririm (T6 ultra çok daha ucuz ) 1662112253 Elindeyse kullan reis çok çok fan hızını artırırsin en iyi soğutma için
  19. E

hikaye temalı oyun önerisi

Hangi platformda bedave reis epic games mi Steam mi ?
  20. E

Çözüldü✓ İşlemci frekans sorunu

Denetim masası >güç> işlemci güç yönetimi en düşük CPU ya baş yüzde yüz ise yüzde 5 e felan getir görev yöneticsinden arkaplanda ne açık ona bak belki bı program habersiz açılıp CPU yu kullanabiliyor
Top Bottom