Arama sonuçları: *

1. E

idm yasal nedenlerden video indiremiyor

iyi geceler arkadaşlar bir eğitim sitesinden videoları indiricektim yalnız ekteki hata ile karşılaştım bir çözümü veya alternatifi varmıdır şimdiden teşekkürler
  2. E

Opera GX Rgx Yazısını Kapatma

Opera GX de videolarda sürekli çıkmaya başlayan bu yazıyı nasıl kapatabilirim
  3. E

NOTE 8 PRO Mİ HESABI BİLMİYORUM

Merhaba Note 8 pro telefonun mi hesabından dolayı sıfırlamadan sonra açılmıyor şifreyi bilmiyorum ve hiçbir şekilde açılmıyor pcden rom atacaktım ama onun için fastboot kilidini açmak lazım onun için ya telefon açılacak ya da mi hesabı üzerinden kaldırılıyormuş ama hiçbir şekilde erişemiyorum...
  4. E

Zaman geçirebileceğim öneri oyun

Zaman geçirebileceğim şarkı dinlerken oynayabileceğim hikayeli olmayan strateji tarzı geliştirme yapabilieceğim bi oyun önerir misiniz ?
  5. E

TELEFON ŞİFRESİNİ UNUTTUM KAPATAMIYORUM

Arkadaşlar çözümü buldum buraya da yazayım en azından iş görür belki telefon hiçbir şekilde girmiyor hard resete şarj kablosunu pc veya leptoba bağlayın ama normal prize değil pc olması şart sonra telefon şarj ekranındayken ses açma ve power tuşuna basılu tutun ekran geldiği zaman elinizi power...
  6. E

TELEFON ŞİFRESİNİ UNUTTUM KAPATAMIYORUM

İyi akşamlar arkadaşlar telefonun şifresini unuttum telefon a51 telefon kapanmıyor hard resette atamıyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom