Arama sonuçları: *

1. Besim Tibuk

Fenerbahçe kaybetti :(

Son penaltıya kadar umutlanıp sonunda üzülen fenerli görmek dünyadaki en güzel şey be.... Allah'a şükür fener düşmanıyız....
  2. Besim Tibuk

Türkiye ekonomisi gerçekten kötü mü? Karşılaştıralım.

Enflasyonun bu denli yüksek, ekonomiye güvenin ise bir o kadar düşük olduğu bu ortamda "ekonomi" ile "iyi" kelimesi yan yana gelemez. Ekonomi güven işidir. Toplumsal sosyo-ekonomik uçurum yıldan yıla artmış vaziyette. Hükümet para basmaktan da yılmadı. Artan faizler işsizliğe ve talep...
  3. Besim Tibuk

⚽ Avrupa Konferans Ligi ⚽ Olympiakos - Fenerbahçe ⚽

Allaha şükürler olsun Olimpiyakos acımıyor😋😋
  4. Besim Tibuk

Kol kılı uzatma acil (erkeklik gg)

diğer yerleri de al kız ne güzel olmuşsun😋
  5. Besim Tibuk

23 Nisan Ve Cumhuriyet Şiirleri

Veleddalin amin. Allah kabul etsin. Şaka bi' yana bazıları şiir gibi olmamış. Karşılıklı diyalog aktarmasına dönmüşç.
  6. Besim Tibuk

Ramazan’da CHP ye oy vermek orucu bozar mı?

Bozar, evet.
  7. Besim Tibuk

Sevdigim kız isteğimi kabul etmiyor

Acele etme. Oyunu kuralına göre oyna. Eğer karşılıkıysa kabul edecek tabii ki.
  8. Besim Tibuk

Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim

Bundan sonrasında senin için en hayırlısını diliyorum. Ama lütfen ona bağlanma ve hiç gitmeyecek olduğuna inandırma kendini. Çok üzülürsün canım kardeşim, hakkında hayırlısı :peepokalp:
  9. Besim Tibuk

⚽Fenerbahçe 3-2 Trabzonspor⚽

yok la fenerle ts
  10. Besim Tibuk

trabzon zaten suçlu. en doğru karar türk futbolunun yüz karası olan güzide iki kulübümüzün de kapatılarak ahıra çevrilmesi olacaktır 👏
  11. Besim Tibuk

hala siyasetçilerle hür teşebbüsün bağını çözemedim. sanırım demokrasiyle ilgili bi sorun 1710708579 evet yerdeki adama vuruyor
  12. Besim Tibuk

trabzonlu taraftar dayak yiyo suçlu yine serbest piyasa oluyor intihar edicem allahıma
  13. Besim Tibuk

Kabe taştan olduğuna dair video sizce doğru mu?

Hz. İbrahim'e söyleriz bir dahakine camdan yapar. Tövbe estağfurullah..
  14. Besim Tibuk

SIKINTIDAN PATLAMAK ÜZEREYİM

Brom kısacası 1-2 gün falan telefon bilgisayarı kapat hiç açma bile. Uzak kaldıktan bi süre sonra küçük şeylerle mutlu olmaya başlayacak, aktivitelerden keyif alacaksın. Kitap falan oku, resim çiz falan.
  15. Besim Tibuk

Göbeğimi nasıl eritebilirim

Arkadaşa önceki sayfalarda aynılarını yazdım zaten hocam.
  16. Besim Tibuk

https://googledaariyim.com/?q=dopamin+detoksu+nedir :D
  17. Besim Tibuk

Göbeğimi nasıl eritebilirim

%26 yağ oranıyla karın çalışmak biraz saçma olduğunda bölgesel yağ yakımından bahsettiğinizi düşündüm hocam.
  18. Besim Tibuk

Dopamin detoksuna gir.
Top Bottom