Arama sonuçları: *

1. Besim Tibuk

Saç Uzatılırken Berbere Gidilmeli mi?

Eylül ayına kadar kulak mememe kadar geliyordu saçlarım. Saçlarımı 3 numara kestirdikten sonra pişman oldum tekrar uzatmak istiyorum. Şu an en uzun yeri burnumun ortalarına geliyor. Uzatırken nasıl bir yol izlemeliyim? Yanları aldırmam lazım zira kabarınca çok berbat bir görüntü veriyor...
  2. Besim Tibuk

AMD Ekran Kartlarında Yazılımsal Sorunlar Devam Ediyor mu?

RX 6600 ve üstü kartlarda yazılım sorunu çıkıyor mu? Bazı kartlarda Wattman falan alıyordu kullanıcılar haliyle çekinceliyim biraz.
  3. Besim Tibuk

Spora gidiyorum, Cola Zero İçebilir miyim

Yemeklerin yanında diyet kola içmek sorun teşkil eder mi? Besin içeriklerinde bi sorun göremedim çünkü.
  4. Besim Tibuk

Spora Başlamadan Bilmem Gerekenler

Haftaya spora başlamak istiyorum. Spor salonunda arkadaşım var onunla da konuşacağım ama buradan da fikir almak istedim. Malum havalar sıcak, sporda ne giymeliyim? Not: Her konuda öneri/tavsiyeye açığım.
  5. Besim Tibuk

Televizyon Öneri Konusu

Bir tanıdığım için istiyorum öneriyi. Şartlar: 55-60 ekran. Max. 18k bütçe ama 16k gibi olursa daha iyi olur. Android TV olması gerekli Netflix, Youtube falan için. Bu şartlarda ne alınabilir? Şartları esnetemem kendime değil dediğim üzere. Şimdiden teşekkürler.
  6. Besim Tibuk

İtopya Sistem Alınır mı?

https://www.itopya.com/apu-valueamd-ryzen-5-5600g16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdespor-pc_h14766 Bu sistem alınır mı? Alınmazsa MAX 9000'e kadar ne alınabilir
  7. Besim Tibuk

Virüs Paranoyası

Kısa süre önce önemli bilgilerim ele geçirilip dolandırıcılık suçuna alet edildi. Ondan beridir bilgisayarıma format atmış olsam da sanki her gün formatlama gereği duyuyorum. Sanki her daim virüs var gibi geliyor. Kaspersky ile tam tarama falan yaptım temiz ama içim rahat etmiyor. Ne yapacağım ya
  8. Besim Tibuk

Xiaomi IMEI Nasıl Atılır

Anneannemin Redmi 9A telefonu var. Yurt dışından gelmiş ve telefoncudan IMEI attırmışlar. Telefona güncelleme yüklendiği için IMEI silinmiş. Bu telefona IMEI atabilir miyim? @şahin doğan
  9. Besim Tibuk

Çözüldü✓ 2. El Monitör Önerisi

Max 2000₺ olacak şekilde 2. el monitör öneriniz var mı?
  10. Besim Tibuk

Çözüldü✓ S7 Edge Nasıl Kurtarılır

Abimin eski telefonu S7 Edge elimde şu an. Telefon sıfırlanmış ve girişte güvenlik için gmail istiyor. Ağabeyin gmaili girsem de kabul etmiyor. Şimdi, ben bu telefonu nasıl açabilirim acaba? ROM atsam kurtarır mı? @Evil Belief
  11. Besim Tibuk

"my.runpay.com" Nedir?

Bilgilerim kullanılarak birisi dolandırıldı ve dolandırılan kişinin kartından para bu site aracılığıyla dolar olarak çekilmiş. Bu site nedir tam olarak? Parayı teslim alan kişi soruşturmada bulunabilir mi?
  12. Besim Tibuk

Hazır Sistem Öneri Konusu

https://www.gamegaraj.com/urun/favorito-5t10-1650super/ Yukarıdaki bilgisayar nasıldır? Max 10.000 olacak şekilde bilgisayar öneriniz varsa bekliyorum.
  13. Besim Tibuk

2500 TL ile Monitör Önerisi

Kendim için almıyorum. Max 2500 TL bütçe ile alınabilecek en iyi monitör nedir?
  14. Besim Tibuk

Sanırım Steam Hesabım Çalındı

Birkaç gün önce çalınan E-postamdan Steam de nasibini almış gibi görünüyor. Az önce giriş için bilgilerimi girdim ve bana Steam Guard için telefondan uygulamaya girin dedi. Gel gelelim ki telefonda uygulama yüklü bile değil. Telefonuma indirdim ve ne göreyim, telefondan giriş için de Guard kodu...
  15. Besim Tibuk

9-10. Sınıf Kitapları TYT için Kullanılabilir mi?

Elimde eskiden kalma 5-6 tane 9 ve 10. sınıfa ait kitap var. Ben bunların içindeki TYt konularını kullansam sorun olur mu?
  16. Besim Tibuk

Nasıl Güzel Yazabilirim?

Yazım en üst seviye kötü. Hatta öyle ki bazı yerleri yazmıyor karalıyorum. Yazarken içim sıkılıyor, elim ağrıyor ve bunalıyorum. Elim harflere dönmüyor o an. Ne yapmam gerek? Rotring Tikky kullanıyorum ama diğer kalemlerde de durum tamamen aynı hiçbir fark yok.
  17. Besim Tibuk

Yurt Dışı Telefon Kaydı Sadece Pasaport Üzerine mi Yapılıyor?

Bu işten hiç anlamıyorum. Pasaport üzerine kayıt dendiğinde kimlik mi demek oluyor?
  18. Besim Tibuk

PSU'dan Cızırtılı Ses Geliyor

Bir süredir böyle yapıyor. Bazen daha şiddetli bazen sessiz. PSU, PG-650B01. (değiştirme seçeneği yoktu almak zorunda kalmıştım.) Ses kaydını yukarı yükledim, dinleyebilirsiniz.
  19. Besim Tibuk

Ateizm de bir inanç değil midir?

Ateizm tüm tanrı ve inançları reddediyor. Lakin bunun kesinliği yoktur ki? Tanrının varlığı da, yokluğu da %100 olarak kanıtlanamaz. E bu durumda Ateizm de "olmadığına inanmak, olmadığını düşünmek" olmuyor mu? Bu durumda ateizme inanç denebilir mi?
Top Bottom