Arama sonuçları: *

1. E

16GB ram 8GB kullanılabilir oalrak gözüküyor ve performans kaybı

cs2 de fps in düşük olması üzerinde güncelleme yapmaya ve bileşenleri kontrol etmeye başladım. Ram in büyük bir kısmı sistem için ayrılmış olarak gözüküyordu ve ram hızım 2133 olarak gözüküyordu biosdan ne kadar ramlerin hızını arttırsamda tekrar kontrol ettiğim de bir sonuç alamıyorum . Normal...
  2. E

ss artics 3 console ses sorunu

öncelikle bilgisayarda kullanıyorum , kulaklık çok kötü ses veriyor. dışarıda satılan 100 TL lik kulaklık daha iyi ses veriyordur bir kaç ayar denedim fakat düzeltemedim. 7.1 özelliğini de aktif edemedim. driver güncelledim sildim tekrar yükledim ama çözüm bulamıyorum
  3. Rtx 3050

Rtx 3050

Sıfır ürün yurt dışı ürünü Gümrük kontrol amaçlı açmış beyaz banttan anlayabilirsiniz bunu Alıcısına hayırlı olsun
  4. MSİ  B12UE Gaming Laptop

MSİ B12UE Gaming Laptop

15,6 inç ekran RTX 3060 6 GB i7 1280P işlemci 16 GB Ram sistem de herhangi bir işletim sistemi mevcut değildir
  5. lenovo laptop

lenovo laptop

LENOVO Ideapad 3 I5-1035g1 8gb Ram 512gb Ssd 2gb Mx330 15.6" KAPALI KUTU TAKASLARA KAPALIYIM tek fiyat
  6. Bilgisayar parçaları

Bilgisayar parçaları

İstediğiniz bilgisayar parçaları yurt dışından ucuza temin edilir
  7. E

bilgisayar oyun oynarken kapanıyor

bir süredir bu sıkıntıyı çekiyorum. öncelikle sistemimde ısınma sorunu yok testlerde de gayet başarılı çıktı. bilgisayarın ekranı gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor açtığımda amd wattman ayarlarına geril döndürülde tarzı bir uyarı alıyorum. bunu düzeltmek için araştırdım ve bunun sonucunda...
  8. E

oyun oynarken kapanma sorunu

anakart bios u güncel , psu değiştirdim , ram aldım ve cihazı formatladım ama hiç bir şekil de çözüme ulaşamadım
  9. E

farklı bir ram taktım sorun hala devam ediyor
  10. E

oyun oynarken kapanır daha öncede açmıştım böyle bir konu açmıştım power supply değiştirmem gerektiğini sorunlu olduğunu söylemişlerdi power supply değiştirdim ve kasamın içini güzelce temizledim ama bilgisayarı açıp oyuna girdiğimde tekrar kapandı. ekran güç moduna giriyor kasa çalışıyor...
  11. E

Oyun oynarken kapanma sorunu

yeni güç kaynağı aldım sorun hala devam ediyor
  12. E

düşük fps (yüksek sistem)

Eyvallahınla yaşa
  13. E

eyvallah puan kasan arkadaş
  14. E

aynı özelliklere sahip başka kullanıcılar 200 den aşşağı fps almazken benim 120- 140 arası fps değerleri almam trajikomik
  15. E

dostum ben g1030 ile aynı fps i alıyorum diyorum sen bana ram ekle diyorsun sırf mesaj kasmak için falan yazdığın o kadar açıkkı yardımcı olmuyorsun öyle ram takınca illaki fps artıcak orası ayrı bir konu ama birisi 1000TL lik kart birisi 5000TL lik kart ben aynı ayarlarda 5 10 fps fark...
  16. E

Tek kanal 3000mhz cl 16 olması gerek
  17. E

100 fps fark mı eder hocam ?
  18. E

1634654828 Şuan denemedim akşam üzeri deneyeceğim 1634654867 Ayarların nedir acaba 1634654927 Yani hangi ayarlarda alıyorsun o değerleri
  19. E

Evet nihai performansda. Deneyeceğim
  20. E

denedim fps en yüksektede en düşükde de aynı maalesef :/
Top Bottom