Arama sonuçları: *

1. U

14k oyuncu telefonu önerisi

1.5k daha yükselt poco x6 pro'yu al geç
  2. U

Xiaomi 13T vs POCO X6 Pro 5G

Merhaba arkadaşlar benim bu aralar kafamda yurt dışı telefon almak vardı 13.500-14.000 TL'ye Xiaomi 13T alacaktım. Lakin şimdi POCO X6 Pro çıktı ve işlemcisi falan Xiaomi 13T'den daha iyi ve fiyatı da bayağı uygun. Şimdi benim kafam biraz POCO'ya yöneldi. POCO alsam hem IMEI ile uğraşmayacağım...
  3. U

5000TL Sadece Kasa Hazır Sistem Almak İstiyorum

Öyle bir iddia da bulunmadım zaten tavsiye olarak söyledim eğer okursan.
  4. U

Valla bilmiyorum ilk defa kendi paramla kendime bilgisayar almıştım. İncehesaba güvendim ama pişman ettiler :(
  5. U

Yardım Incehesap Ekran Kartı servis sorunum

ekran kartına bios atmışsın diye suçlama atıp garanti kapsamı dışında yapmışlar. Ama ben ekran kartına bios falan atmadım...
  6. U

Tavsiyede bulunabileceğim tek şey sistemi sakın incehesaptan almayın.
  7. U

Klavyeme yeni bir tuş atayabilir miyim?

discord ayarlarından.
  8. U

ekran kartım ısınıyor

bir laptop'a göre yük altında 82 derece GPU gayet güzel. Özellikle bu yaz aylarında :D
  9. U

ekran kartım ısınıyor

voltajı biraz düşür bende de RX 580 var Voltajı ve Mhz'yi biraz düşürdüm valorantta 50 küsür derecelerde takılıyor
  10. U

Stok olmadığı için yapmazlar diye düşündüm. Yani ücretsiz onarım yapsalar ona da razıyım. Şansımı zorlamak istemedim
  11. U

144 Hz almak için hangi kabloyu almalıyım ?

Normalde içinden çıkan kablonun 144 Hz desteklemesi lazım. Benim aldığım monitörde de HDMI kablosu çıktı ama 144 Hz destekliyor.
  12. U

THH'ye gittik şikayette bulunduk sonucu bekliyoruz. Ama orada ki adam 6 ay ila 1 yıl sürer dedi pek anlamadım. Bir de değişim veya ücretsiz onarım istemeyin iade isteyin dediler ben de şuan ekran kartlarının çok pahalı olduğunu, iade etmemin mantıklı olmadığını söyledim. Kağıdı verirken hala boş...
  13. U

Asus'u arayıp ne zaman bios atıldığının gözüküp gözümediğini sordum ve ne zaman atıldığının gözükmediğini söylediler.
  14. U

THH'ye başvuracağım.
  15. U

Az önce aradılar ve benim "mining" yaptığım söyleyip mining yaptığım için garanti dışı kaldığını söylediler.... incehesap'tan bir şey almayın.
  16. U

Merhaba incehesaptan bir hazır sistem aldım bundan 7 ay önce. Sistem geldiğinden beri reset atıyor. İlk servise gönderdiğimde Yazılım Güncellendi diyip geri yolladılar. Ama hala reset atıyordu. Bir daha gönderdim ve sorun ekran kartında diyip distribütöre yolladılar. Ve ardından şöyle bir mesaj...
  17. U

1500 TL ye monitör önerisi

Panellerine de dikkat et. E-spor gibi bir hayalin yoksa IPS panel almanı öneririm.
  18. U

Overclok işleminde yardım

54 derece fazla değil.
  19. U

Tolunay Ören komik mi ?

bazı şakaları komik olmuyor ama bence o şakaların komik olmadığını bile bile yapıyor :D
  20. U

Asus VP249QGR vs MSI Optix G241

Hangisi daha iyi? ASUS VP249QGR: https://www.hepsiburada.com/asus-vp249qgr-238-144hz-1ms-analogdisplayhdmi-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000RRJ7L?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJİ MSI Optix G241: https://www.hepsiburada.com/msi-opt...s-monitor-p-HBV00000S7TKU?magaza=GpnTeknoloji İkisinin...
Top Bottom